Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. jestem wstrzasnieta brutalnym napadem na Harutka :angryy: wspolczuje cierpienia i nerwow. mam nadzieje, ze wiecej takich ludzi z ich psami wiecej nie spotkacie.
  2. przypomne o zoltym psiaku :loveu:
  3. to jest pinczer sredni, moja sasiadka ma podobna suczke; to fantastyczne zwierze, nieszczekliwe, lagodne, przepiekne! oglaszajcie go jako sredniego pinczera - nie ma ich w Polsce duzo.
  4. duzy chlop z niego bedzie, sadzac po lapkach.
  5. podnosze sliczniaka. ulica nie dla niego.
  6. Zwierzaki podczas naszej 3-tygodniowej nieobecności byly u mojej mamy (w Krakowie). Norek początkowo bardzo przezywal (mimo ze znał osobę i miejsce, bywał/nocował tam wielokrotnie), co objawilo sie tym, ze 3 razy obsikał pelargonie (wtedy jeszcze stały w mieszkaniu). Pierwszy sik został odkryty w ten sposob, ze mama zobaczyla mokre ślady lapek, tzw. bratki na... obrusie. To byly ślady łapek kota, który też nie zauważyl siku i w nie wlazł, a później na stół :evil_lol: Norek jest bardzo czysty, a mama wychodziła z nim 4 razy dziennie, wiec nie ma mowy o sikaniu z koniecznosci - to na pewno bylo nerwicowe. *** Wrażen mieliśmy ostatnio moc. Tuż przed wyjazdem TZ dostał mandat od naszej ulubionej :diabloti: strazy miejskiej za brak smyczy, brak kaganca i... kupe pod szkołą (ulubione wc Norka). 20 zl. Norek podczas >miłej< konwersacji ze straznikami (uwaga! jeżdza nieoznakowanym auteczkiem w białym kolorze!) udowadnial, ze żadna smycz ani kaganiec nie są konieczne: stał obok grzecznie i przykładnie milczał... Fakt, kupka nie została posprzątana. *** Dzis byliśmy z Norkiem u weta na corocznych szczepieniach. Także zęby zostały oczyszczone z kamienia, wet nie mógł sie nachwalić Norka, że taki spokojny i cierpliwy :p Psiaczek nieco przytył, waży 10,35 - zima, ulubione parówki, mniam mniam, a także prawie miesiąc u mamy (spacery tylko na smyczy i podkarmianie) zrobily swoje. Zmniejszamy racje żywieniowe. [SIZE="1"]Wellington, napisze maila do Cie, tylko musze zdybac sasiadke (czy reflektuje na wiadome rzeczy). Mamie nieco lepiej.[/SIZE]
  7. no to piknie!!!!!!!!! :laola::cunao:
  8. ktos chyba jest z Myslowic... poszukam. najwazniejsze, ze caly i zdrowy! ale mądrala!!! :loveu::loveu::loveu:
  9. faktycznie, promocja pilnie potrzebna, bo jak przyjdzie lato, to adopcje staną... na razie nie mam pomysłu, ale ponawianie ogłoszeń to dobry kierunek.
  10. eeem, tego... Norek pociągnął na spacerze moją mamę; troszkę, ale było z górki, no i upadła :cool1: >tylko< 5 godz. oczekiwania na chirurga na SOR-ze, na szczęście bez gipsu (mocne stłuczenie), ale noga boli, opuchnięta, przykładać lód i nie chodzić :cool1: dzielę się więc między dwa domy :cool1: Kiedy po upadku mama z wrażenia wypuściła smycz, nasz piesek nie odbiegł nigdzie - po prostu stał obok i czekał...
  11. nie ma mozliwosci sprawdzenia w schronie?? a moze ktos go zabral z dzialki?? nikt nic nie widzial?
  12. goga, a napisalas do Malawaszki i Weszki (teriero/sznaucero-lubne) im wiecej osob wie, tym wieksze szanse. szkoda psiaczka.
  13. przepiękny okaz psiej urody :loveu::loveu::loveu: i jakie ma zdjęcia!!
  14. Dziś nasze wielkie święto - [COLOR="DarkOrange"][SIZE="3"]Norek jest z nami 2 lata[/SIZE][/COLOR]!!! :laola::laola: szybko to minęło... psiaczek ma cudowny charakter, a jest tak mądry, że gdyby choc połowa ludzkości mała jego inteligencję, mielibyśmy znacznie lepsze życie... wszyscy, łącznie z Miciusiem, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jest z nami mały żółty piesek z Żor, dawniej zwany Pszczołą, a teraz Norusiem :p pozdrawiamy serdecznie :sweetCyb: matkę chrzestną Halo (Alfę i Zuzię), :loveu: Amanitę, :loveu: nieocenioną Ciocię Wellington, :loveu: sąsiadkę Toskę, :loveu: krakuskę Moanę, :loveu: i wszystkich, którzy wspierają bezdomne zwierzaki :Rose: wiele Wam zawdzięczamy (m.in. trochę wiary w ludzi)... :Rose: zdjęc nowych niestety chwilowo nie ma, ale myślę, że to nadrobimy! to ja lecę pod Halę po prezent dla Norka (myślę o kawałku ładnej wołowiny...)
  15. niech sami siedza w piwnicy!!! :angryy: nie wiem, skad ludziom do glowy przychodzi cos takiego :mad: a Nemus :loveu::loveu::loveu: wprost fruwa na tych zdjeciach cudnych, łąkowych!
  16. nikt nie zyczy Liskowi dobrego domu?! nikogo tu nie ma od dawna!!! :shake:
×
×
  • Create New...