Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. podnosze sprawe psiaka - szuka domu!
  2. jak pojdziesz z nim, to na miejscu dopasujesz. a jak sama, to zmierz malego tam, gdzie jest najszerszy (obok talii) i szyje. szelki sa zawsze regulowane, takze centymetr czy dwa nie robia roznicy, ale zmierzyc trzeba. zazwyczaj w nazwie, na metce jest napisane np. T-60 (co oznacza ze w klacie - od grzbietu pod spod jest 60 cm). szelki konieczne, bo te jego ucieczki zle sie skoncza, a poza tym musi odwyknac od wloczegostwa.
  3. Maupo4, dziękuję za przeniesienie wątku.
  4. i podniesc sprawe do gory!
  5. jasne, napisze do moda prosbe. jesli mozna, przynajmniej pojawcie sie na strasznie pustym watku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/radom-mlody-piesek-szuka-domu-po-smierci-pana-139015/[/url]
  6. dorobella, nie mam jak pomoc na odleglosc, poza wsparciem i udzielaniem dobrych rad, a to niewiele. nie miej wiec obiekcji i wyslij mi PW ze swoimi danymi bankowymi ( nr konta itp) - wysle przekaz na szelki dla malego.
  7. to jest Kodi??? :crazyeye::loveu: ale sie zmienil!!!! :loveu: ma sie wspaniale :p:p:p
  8. fakt. nie wiem, co sie dzieje. dawniej ludzie przynajmniej podnosili watki. teraz widze, nawet pisac >hop< sie nie chce :shake:
  9. no to chyba trzeba napisac do moda o przeniesienie na PwP :shake:
  10. nie wiem, co sie dzieje. dawniej ludzie przynajmniej podnosili watki. teraz widze, nawet pisac >hop< sie nie chce :shake:
  11. moze lepszy bylby osobny watek dla Festera??
  12. przydalyby mu sie szelki zamiast obrozy.
  13. niedobre wiesci. moze wlasciwy wet jak wroci, cos sensownego poradzi. trzymajcie sie.
  14. ladny bardzo, zdjecia mu zrobic ladne i pooglaszac. gooopia ta baba i te insynuacje o dzieciach, dziwne, ze o alergii nie bylo. skoro psiak taki lowny, to moze ktos od wyzlow (np. tanitka) moze pomoc? a ten gosc z Krakowa? moze by nadal chcial??
  15. nie ma nic gorszego, straszniejszej tortury, niz patrzec, jak sie zwierzaczek meczy... Czotus, chlopie, ze tez musialo cie tak zlapac... :-( i te narkozy :shake: oslabiaja organizm. okropne te chorobska.
  16. wspaniale dobre zakonczenie!!! ZUZANNA11 - brawo, jesli maly przezyl, to dzieki Tobie!!!!!
  17. [quote name='malawaszka']no chyba będzie musiał zostać :( [/quote] wiem, ze mlody i ladny, ale straszne jest to, co stalo sie z Filonem... tez byl mlody i ladny - i nie zyje :-( psiaczek zostanie tam calkiem sam :-( nawiasem mowiac, co to za ludzie czytaja teraz DP? :angryy:
  18. Dorobella, nie trac ducha - psiaczek jest maly, mlody i sliczny, znajdzie dom bezdzietny i spokojny, tylko mysle, ze trzeba zrobic mu lepsze zdjecia - w dzien, na zielonej trawie, a poniewaz jest czarny, moze zawies mu na szyi (tylko do zdjec) cos czerwonego, np. chusteczke - to przykuwa uwage i przynosi szczescie. ze Slaska jest sporo dogomaniakow, jesli akurat nie masz aparatu, na pewno ktos Ci pomoze. no i ogloszenia, ogloszenia... faktycznie, odczekaj chwilke z wirusowkami - niech sie maly wzmocni.
  19. a co bedzie z Festerem?? sam tam zostanie? :-( nikt nie dzwonil z DP?? :shake:
  20. tylko nie Czotek!!! grubciu, walcz! a dlaczego on sie zatyka?
  21. podniose, niech i inni go zobacza.
  22. ale na razie podziwia go tylko schronisko... no i my.
  23. Gandziu, pisz do osob z tamtych okolic - a jest ich sporo, np. Maciaszek, Tengusia, Ambra, Jotka, Formica - PW albo maila, bo tak watek niezauwazony bedzie.
  24. a przecież mały ze mnie psiaczek... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/132/8eec654f76c10142med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/136/2aad937fe3ea3e50med.jpg[/IMG][/URL] ... ale kochany! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/132/4ad3b40d8b3a09f0med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...