Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. podniose go, pies z kulawa noga tu nie zaglada :roll:
  2. no dobra, to sie przyznam - ja tu caly czas podpatruje i podgladam cudne sa :loveu::p:loveu:
  3. podnosze. wkleilam go wprawdzie na watek jamnikow do adopcji, ale kiedy go tam kto zobaczy... :roll: trzeba tu jamniczych ciotek PILNIE!!!
  4. [quote name='_bubu_']No i po wizycie.. melina okropna :shake: Miodzika nie zastałyśmy - uciekł ! facet nawet nie potrafił określić kiedy uciekł.. Od sąsiadów dowiedzieliśmy się , że na drugi dzień czyli w piątek. Drapał w drzwi to go pewnie wypuścili bo im to przeszkadzało..[/QUOTE] groza. powialo groza. trzymam, ze Miodzik sie odnalazl zdrow i caly.
  5. wezme, wezme, tylko sobie przypomne, jak to sie robi... :cool3:
  6. bardzo oryginalny i wydaje sie znacznie mlodszy.
  7. No nie, to juz jest GROZA :placz::placz::placz: koteczki sa razem za TM. ale Ela tutaj musi sobie z tym poradzic... :-( tak mi przykro, ogromne wyrazy wspolczucia i usciski.
  8. jakos tak mialam takie przeczucie, ze wroci... szkoda ze tak sie tula :-( i nie ma dla niego domu :shake: a jest taki oryginalny :loveu: kto widzial niebieskiego ON-ka??? :cool3::loveu:
  9. alez masz piekna kolekcje uratowanych zwierzakow!! :loveu: a uszy papilonki sa... mega. mega sliczne :loveu: pasuja do siebie z Reksiem (w temacie uszu) :p
  10. czyzby znowu nowe szelki?? :cool1::p ale suuuper!! :loveu:
  11. uuuu, jak miło :angryy::angryy: ale mixem jamnika Fester jest na pewno :cool1::p
  12. Asior, tu jest powod, dla ktorego Ihabe nie mogla pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/[/url] Gandziu, wiadomo cos, jak sie psiaczek miewa??
  13. Gandziu, jak by co, tlumacz panstwu, ze psiak potrzebuje troche czasu... warczy, bo ich nie zna, boi sie, nie wie, co go czeka... to sie broni, jak umie. trzeba do niego powoli i spokojnie, nie narzucac sie z mizianiem! ale stanowczo, tylko spokojnie. tomadry psiak, szybko przekona sie, ze fajnie miec stale cos dobrego do jedzenia i cieply kat do spania. ale trzeba mu dac - na spokojnie - troche czasu. to nie szczeniak, zeby sie cieszyl jak glupi do kazdego; to mlody, ale juz doswiadczony (sporo czasu na ulicy - a ludzie przeciez sa rozni...) psiak. ciesze sie, ze dzieki Tobie piesek zyje i ma szanse na dobre zycie w domu :loveu::loveu::loveu::p:p:p
  14. [quote name='wisela1']Filemonek to niesamowity kot... On potrafi sobie z KAŻDYM ułożyć poprawnie relacje,a z niektórymi wręcz sie zaprzyjaźnić.... Ale PRZYJACIELE odchodzą jeden po drugim, a Filo coraz smutniejszy...[/QUOTE] to rzeczywiscie niezwykle u kotow, ktore zwykle wcale nie chca ani sobie nie zycza... Mysle o Czotku stale. Wspolczuje.
  15. jak tam sie chodzi w szelkach?? :-o:cool3:
  16. [quote name='malawaszka']zadzwoniła osoba chętna zaadoptować Festerka - w środę missieek z nim pojedzie tam i zobaczymy jak się będzie zachowywał i jak będą do niego podchodzić ludzie - bardzo bym chciała, żeby to się udało :kciuki:[/QUOTE] kciuki kciuki kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. i paszcza jaka wieeelka! :p niezwykły!
  18. tula, niezly kawal roboty! :loveu:
  19. pokazuj sie, chlopie. piesek juz u was czy jeszcze u tej baby??
  20. alez mu do twarzy w czerwonych szeleczkach :loveu::p świetny pomysł!!! :multi: i motyw koniczynki :p psiaczek ma niezwykle okazałe uszyska :loveu::loveu: to zdjecie z koniczynka do ogloszen koniecznie... :cool3:
  21. Czotek... tylko nie Czotek! to był wyjątkowy KOT. i trafił na wyjątkowych LUDZI.
  22. bede zagladac do tego CUDA :loveu::loveu::loveu:
  23. Murzynek - :loveu: biedna sierotka...
×
×
  • Create New...