-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
podniose go, pies z kulawa noga tu nie zaglada :roll: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
do 3 razy sztuka... -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
podnosze malego/czarnego :loveu: -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
jotpeg replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
no dobra, to sie przyznam - ja tu caly czas podpatruje i podgladam cudne sa :loveu::p:loveu: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
podnosze. wkleilam go wprawdzie na watek jamnikow do adopcji, ale kiedy go tam kto zobaczy... :roll: trzeba tu jamniczych ciotek PILNIE!!! -
[quote name='_bubu_']No i po wizycie.. melina okropna :shake: Miodzika nie zastałyśmy - uciekł ! facet nawet nie potrafił określić kiedy uciekł.. Od sąsiadów dowiedzieliśmy się , że na drugi dzień czyli w piątek. Drapał w drzwi to go pewnie wypuścili bo im to przeszkadzało..[/QUOTE] groza. powialo groza. trzymam, ze Miodzik sie odnalazl zdrow i caly.
-
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
jotpeg replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wezme, wezme, tylko sobie przypomne, jak to sie robi... :cool3: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
bardzo oryginalny i wydaje sie znacznie mlodszy. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jotpeg replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
No nie, to juz jest GROZA :placz::placz::placz: koteczki sa razem za TM. ale Ela tutaj musi sobie z tym poradzic... :-( tak mi przykro, ogromne wyrazy wspolczucia i usciski. -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
jakos tak mialam takie przeczucie, ze wroci... szkoda ze tak sie tula :-( i nie ma dla niego domu :shake: a jest taki oryginalny :loveu: kto widzial niebieskiego ON-ka??? :cool3::loveu: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
alez masz piekna kolekcje uratowanych zwierzakow!! :loveu: a uszy papilonki sa... mega. mega sliczne :loveu: pasuja do siebie z Reksiem (w temacie uszu) :p -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
czyzby znowu nowe szelki?? :cool1::p ale suuuper!! :loveu: -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
jotpeg replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
uuuu, jak miło :angryy::angryy: ale mixem jamnika Fester jest na pewno :cool1::p -
Maleńki piesek śpi pod gołym niebiem! ZNOWU SZUKA DOMU!!!!!!! POMOCY
jotpeg replied to Gandzia's topic in Już w nowym domu
Asior, tu jest powod, dla ktorego Ihabe nie mogla pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/[/url] Gandziu, wiadomo cos, jak sie psiaczek miewa?? -
Maleńki piesek śpi pod gołym niebiem! ZNOWU SZUKA DOMU!!!!!!! POMOCY
jotpeg replied to Gandzia's topic in Już w nowym domu
Gandziu, jak by co, tlumacz panstwu, ze psiak potrzebuje troche czasu... warczy, bo ich nie zna, boi sie, nie wie, co go czeka... to sie broni, jak umie. trzeba do niego powoli i spokojnie, nie narzucac sie z mizianiem! ale stanowczo, tylko spokojnie. tomadry psiak, szybko przekona sie, ze fajnie miec stale cos dobrego do jedzenia i cieply kat do spania. ale trzeba mu dac - na spokojnie - troche czasu. to nie szczeniak, zeby sie cieszyl jak glupi do kazdego; to mlody, ale juz doswiadczony (sporo czasu na ulicy - a ludzie przeciez sa rozni...) psiak. ciesze sie, ze dzieki Tobie piesek zyje i ma szanse na dobre zycie w domu :loveu::loveu::loveu::p:p:p -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jotpeg replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Filemonek to niesamowity kot... On potrafi sobie z KAŻDYM ułożyć poprawnie relacje,a z niektórymi wręcz sie zaprzyjaźnić.... Ale PRZYJACIELE odchodzą jeden po drugim, a Filo coraz smutniejszy...[/QUOTE] to rzeczywiscie niezwykle u kotow, ktore zwykle wcale nie chca ani sobie nie zycza... Mysle o Czotku stale. Wspolczuje. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
jak tam sie chodzi w szelkach?? :-o:cool3: -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
jotpeg replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zadzwoniła osoba chętna zaadoptować Festerka - w środę missieek z nim pojedzie tam i zobaczymy jak się będzie zachowywał i jak będą do niego podchodzić ludzie - bardzo bym chciała, żeby to się udało :kciuki:[/QUOTE] kciuki kciuki kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
jotpeg replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
i paszcza jaka wieeelka! :p niezwykły! -
tula, niezly kawal roboty! :loveu:
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
jotpeg replied to red's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie, chlopie. piesek juz u was czy jeszcze u tej baby?? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
jotpeg replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
alez mu do twarzy w czerwonych szeleczkach :loveu::p świetny pomysł!!! :multi: i motyw koniczynki :p psiaczek ma niezwykle okazałe uszyska :loveu::loveu: to zdjecie z koniczynka do ogloszen koniecznie... :cool3: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jotpeg replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Czotek... tylko nie Czotek! to był wyjątkowy KOT. i trafił na wyjątkowych LUDZI. -
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
jotpeg replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bede zagladac do tego CUDA :loveu::loveu::loveu: -
Murzynek - :loveu: biedna sierotka...