Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. rtcr - jacieeee, jaki piekny psiur!!! :loveu: rtcr, dziekuje; :p juz ogladnelam i zapisalam sobie, zeby gdzies nie przepadlo. faktycznie okolica wyglada bardzo obiecujaco, a domek i ceny bardzo przyzwoicie! my jezdzimy prawie co roku, zawsze w II polowie czerwca, do Ostrowa (malenka miejscowosc miedzy Karwia a Jastrzebia Gora). doskonale miejsce dla ludzi z psami i wszelkimi zwierzakami to DW Sztorm - bardzo zyczliwi wlasciciele, i fajne, pozostawiajace duzo swobody, miejsce. plaze prawie puste, dopiero w weekendy sie zapelniaja. Ostrowo to dziura, pozostajaca do niedawna na uboczu z racji swego polozenia (800 m od morza to dla ludzi za daleko), ale ostatnio obserwujemy przemiany - nabudowalo sie mnostwo domow pod wynajem, ludzi przybywa. no i w zeszlym roku ustawiono wszedzie przy wejsciu na plaze tabliczki zakaz wstepu z psem. co prawda nikt sie tym nie przejmowal i nie respektowal, ale dyskomfort pozostaje. dlatego - z bolem serca - rozgladam sie za czyms innym; zeby bylo malo ludzi, laki, lasy i puste plaze. mieszkam na co dzien w centrum miasta i na urlopie chce miec spokoj i swobode, i zeby psiaczek mogl ganiac, jak tu (plaza w Ostrowie): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/c3b7dd59268fa6c7med.jpg[/IMG][/URL]
  2. cos pieknego!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  3. rctr, wyslij mi, prosze, namiary. w tym roku nie skorzystam, ale w przyszlym - jak najbardziej. mam taki sam poglad na sprawe wypoczynku z psem. a co sie stalo ze zdjeciem? bylo i zniklo...
  4. a'propos >hubertusa<: oto sikorka cudem uratowana - wyjęta z kociej paszczy (jesień 2008 r.). Była przerażona i wymiętoszona, ale sprawnie odleciała, Miciek nic jej nie zdążył zrobic. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/162/028f7cb9f496dd8fmed.jpg[/IMG][/URL] wracając jeszcze do podróżowania; kiedy jedziemy daleko, np. nad morze, robimy po drodze ze 3 przystanki. Norek świetnie (nie wiadomo skąd) wie, że to tylko chilowo przerwa w podróży. Kiedy wysiadamy, nie gania jak zwykle, tylko pilnuje się, załatwia swoje sprawy, pije wodę; wie, że to nie koniec podróży. Trzyma się blisko samochodu. Kiedy natomiast dojeżdżamy na miejsce cieszy się, że to koniec podróży i biega jak torpeda. Wellington, no to ładny masz koncert - głóśno wyrażaną dezaprobatę... Norek i Miciuś im szybciej się jedzie, tym są spokojniejsze. Najbardziej się wiercą w mieście, gdzie co chwile się staje na światłach czy w korkach. a tak można spędzac czas w domu (cóż, my się tu już nie zmieścimy...); [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/167/f1ec0b11fc085b7amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/167/d0ceda58f53e3cafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/167/722e82256328dcf6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/167/c39cb2e7b43a97d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/162/493b52ff26162487med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Vini, polecam Ostrowo. Tuz kolo Jastrzebiej Gory. Na plaze z psem nie wchodzic głownym wejsciem - tam gdzie tłum sunie - tylko innymi, nikt sie nie czepia. namiary bardzo fajnej kwatery podaje Ci na PW.
  6. widzialyscie to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/krakow-dom-u-zakonnic-dla-wilkowatego-szczeniaka-podrosnietego-142402/[/url] moze ktorys z waszych tam sie nada?
  7. wszystkie zwierzaki cudne, a Bozenka ma taka fajna buzke :p no i te foty, na ktorych koty sa razem... one wszystkie lubia sie po rowno (ale to chyba byloby dziwne), czy sa jakies kluby towarzyskie??
  8. Wellington, Micius w czasie jazdy samochodem siedzi u mnie na kolanach i koniecznie MUSI wygladac przez okno (zamkniete rzecz jasna). W szelkach nie jezdzi, bo odkad przybral na masie, nie miesci sie w nich :oops: Przez poltorej godziny (tyle srednio jedziemy - polskie drogi hmhm) trzymam odpowiednio reke, zeby mogl wygladac przez okno. Na razie daje rade. Kiedy stajemy na swiatlach w Krakowie, ludzie z sasiednich aut gapia sie i komentuja, bo oprocz widoku psa w aucie (co nie jest takie dziwne), widza kocia twarz i zielone oczka z przodu przy szybie pasazera. Miciek nie lubi jezdzic po zmroku - chyba obawia sie swiatel samochodow z przeciwka. Przybycie Norka bardzo go uspokoilo, bo dawniej usilowal wedrowac po calym samochodzie, a najchetniej po kierowcy. Teraz bardzo wygrzecznial, obserwuje nie tylko droge, ale takze co robi pies (ktory jedzie z tylu na siedzeniu przypiety smycza). Kiedy wracamy do Krakowa Micius jest bardzo niezadowolony, sfrustrowany i nieszczesliwy, ostatnio histeryzowal i przerazliwie miauczal w Wieliczce. Balismy sie, ze chce siusiu, ale po przyjezdzie do domu okazalo sie, ze nie, to bylo okazanie jakim jest sie nieszczesliwym kotkiem zgnebionym zabraniem z raju. Norek swietnie jezdzi :p samochodem; kiedy wysiadamy na chwile na stacji benzynowej i krecimy sie kolo auta, nie szczeka, nie histeryzuje, spokojnie nas obserwuje i czeka. Super-podroznik z niego. Czasem sklamrze w samochodzie, bo jest niecierpliwy i chcialby juz wysiasc. Zawsze pierwszy wskakuje do auta - wczesniej bardzo sie niepokoi, czy na pewno tez jedzie z nami. Kiedys wsiadlam pierwsza z kotem na kolanach (jak zwykle), Norek blyskawicznie wykonal skok i... siedzielismy we trojke na 1 siedzeniu, tzn. Pan Kot (ktorego wcale to nie ruszylo) i Noras na mnie :evil_lol: taka piramida zwierzat...
  9. wracam po urlopie, a tu takie zmiany! to ile kocich stworzen u was jest aktualnie? :oops: 4? skład psowatych bez zmian? nawiasem mówiąc, usposobienie czarnego z Poznania świadczy o jego wybitnej inteligencji i zdrowiu :lol: jak czytam o jego wyczynach, to jakbym własnego kota widziała (w jego młodych latach, czyli od 0 do 5 roku życia). pozdrawiamy wszystkich ludziów i zwierzaków!!! :loveu:
  10. jaki fajny wątek!!! :multi::multi: będę tu często podglądac :p w sumie wydawało mi sie, ze najbardziej lubie czarne koty, ale Bozenka ma w sobie cos takiego :loveu::loveu:
  11. tu jest ulubione miejsce :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/166/f366bfaa1506c586med.jpg[/IMG][/URL]
  12. wklejam tu, bo u was tyyyle psow (a jak nie, to moze Starachowice by skorzystaly, nie mam czasu teraz szukac watku): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/krakow-dom-u-zakonnic-dla-wilkowatego-szczeniaka-podrosnietego-142402/[/url]
  13. te zdjecia to z wakacji. zwierzaki byly z nami 3 tygodnie na wsi. sa tam najszczesliwsze na swiecie. jak tylko przyjezdzamy, od razu, usmiechniete, pedza do ogrodu - dom to tylko taki dodatek, gdzie sie je i spi. codziennie lał deszcz - rano i wieczorem, ale nikomu to nie przeszkadzało. Kot bezustannie patroluje ogrod (tym razem >Hubertus< wyjatkowo nieudany - nic nie zlapal), Norek takze czuwa i pedzi do bramki, jak ktos przechodzi, szczekajac z kolegami-sasiadami. Oczywiscie spacery konieczne, bo spraw fizjologicznych w ogrodzie nie zalatwia sie (sam na to wpadl, nikt go nie uczyl). Na spacerach mozna spotkac krowe, bociana (gonilo sie), bazanty, kuropatwy, zajace i sarny. Jest fajnie, nie takie nudy jak w Krakowie. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/166/838e12b930d1f620med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/166/fd876a28fd0ecfb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/166/d1167a45e6f6cee4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/162/4786ff0c75fc3b4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/167/b21403ab222011b0med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Z sasiadem; jest dla Norka zaskakujaca sytuacja - na ogol to Norek jest na zewnatrz, a sasiad za siatka swojego ogrodu. Obaj biegaja i szczekaja - to taki codzienny ceremonial. Tutaj Norek urosl - caly najezony :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/163/01e4e0ee84c7a97amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/159/1b094ccb0c3a9ce4med.jpg[/IMG][/URL] wspolna obserwacja... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/158/966cd3b1a9ea3815med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/163/ab883892608d08e4med.jpg[/IMG][/URL] ... i Norkowe szczekanie; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/163/211aeeaa67152b01med.jpg[/IMG][/URL]
  15. portrety wakacyjne: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/159/0806bb34643623c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/616917fb0e5b90d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/163/f70186608055d951med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/163/024576b8afac1a38med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/163/279b497c49ceb33fmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. troche krakowskich portretow; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/163/1371849da9851dbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/163/c4d1d6d0e8647d74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/163/ad41756dbccd58f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/159/767eb50755394f11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/163/e5dfc4059c4526damed.jpg[/IMG][/URL] mam podstawowe problemy z zalogowaniem sie :shake:
  17. Halo; to raczej Kot ma nas wszystkich :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/163/de06f98c2eb6c3a7med.jpg[/IMG][/URL] Wellington, dziekuje! Ale zdjecie, niestety, za jasne jest - silne slonce wyzarlo kolory... Miejsce pod piwonia to ulubione kocie miejsce. Rozne sposoby spedzania wolnego czasu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/163/0f0a3bf54b1439f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/163/f52d209135dc9d75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/163/8ee41ef992555305med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/163/a85f4b3c436382ddmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. wrocilismy z wakacji i nawet udalo mi sie zalogowac (probowalam dzis az do skutku); zwierzaki byly 3 tygodnie na wsi, teraz musza sie aklimatyzowac w Krakowie, co idzie opornie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/1062a425e356bfc0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/71c8149fb86f62c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/157/73bde7025a1d3635med.jpg[/IMG][/URL]
  19. no przeciez to zachowanie domowego psa. :p
  20. ludzie, przynajmniej go podnoscie......!
×
×
  • Create New...