Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. kanna, to moze odwiedz go czasem, moze uda sie fote zrobic, ale przede wszystkim sprawdzic, czy jest, jak sie miewa, czy nie pogryziony...
  2. znajome pejzaze, widze :crazyeye::loveu: przez lata jezdzilam na Niemcowa... 3 miesiace w raju :p:p:p
  3. wpadlam jeszcze do Corgisia Marcelka :loveu:
  4. moze sie komus zgubil?? napiszcie do Tanitki, specjalistki od wyzlow.
  5. swietne foty, zwlaszcza to z otwarta paszcza :loveu::loveu: plakat drukne i rozwiesze.
  6. gratuluje adopcji, a Homerowi domu! czy imie zostaje? ten pies ma wspanialy charakter :loveu::loveu:
  7. wielkie dzieki Rybko_39!!! :modla::angel: mysle, ze psiaczkowi jest wszystko jedno, pod jakim imieniem znajdzie dom... a Corgiś też pasuje :p
  8. Marcel. Bardzo pasuje :p kto pomoze w oglaszaniu i reklamie?? :modla::modla:
  9. sliczna, błyszcząca sunia :loveu::loveu:
  10. tomcug, ale robota :crazyeye: :klacz: :Rose:
  11. za to ma niezwykla urode! :crazyeye: :loveu: a to zwykle pomaga w zyciu :cool3:
  12. jak tu pomoc?? moze akcja plakatowa? :roll:
  13. wyglada na to, ze Norka stala sie fanatycznym wielbicielem DIF! DIF, piekne zdjecia :loveu::loveu:
  14. nowe zdjecia bardzo by sie przydaly do ogloszen. jak macie czerwona/zielona chusteczke zawiazcie mu na szyi do zdjec. nie wiem czemu, ale to na ludzi dziala :cool3:
  15. [quote name='Hanna R.']Dorotko - wysłałam Twój tekst z pierwszej strony do Dziennika. Na piątek.[/QUOTE] jest dzisiaj w Dzienniku, ze zdjeciem. oby przyszedl dom.
  16. [quote name='enia']Kostusiowe serce wybaczyło ludziom, cierpienie ,ból, poniewierkę....... on jest już gotowy iść do swoich ludzi i kochać mocno na całe życie....... pokochajcie Kostka proszę.......:modla::modla::modla:[/QUOTE] pieknie powiedziane Eniu. Pięknie.
  17. [quote name='jayo']ech.... nie bedzie latwo cos znalezc...[/QUOTE] ale one sa naprawde urodziwe! :loveu::loveu:
  18. Przystan Ocalenie jak zwykle niezawodna! :loveu: kto wie, moze ten caly Dziennikowy niewypal bedzie mial dobre skutki (niechcacy)... a sasiadow chyba szlag trafi.
  19. swietny pomysl. glosujemy!!!
  20. z takim >powodzeniem< nawet na dgm nie ma szans. :shake: gdyby organizowac ogloszenia, to jakie namiary??
  21. a dzisiaj Dziennik Polski donosi: Psy w Podłężu nie są krzywdzone INTERWENCJA. Kontrolerzy pojawili się wczoraj na terenie prywatnej posesji w Podłężu, której właścicielka, Anna K. opiekuje się 26 psami. - Z protokołu kontroli nie wynika, by psom działo się coś złego. Nie ma konieczności interwencji i zabierania stamtąd zwierząt - mówi Anna Wojas, kierowniczka Referatu Środowiska i Rolnictwa UMiG w Niepołomicach. Miejsce, gdzie wedle podejrzeń mieszkańców Podłęża mogło dochodzić do krzywdzenia zwierząt, kontrowali wczoraj także niepołomiccy strażnicy miejscy, pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej PIW i Sanepidu w Wieliczce oraz przedstawiciele krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Fundacji Przystań Ocalenie z Tychów. Na posesji Anny K. przebywa 26 psów. Kontrolujący stwierdzili, że zwierzęta są zadbane i trzymane w dobrych warunkach. - Psy są zaszczepione, Anna K. dysponuje książeczkami zdrowotno-profilaktycznymi - twierdzi Anna Wojas. O sprawie napisaliśmy już 18 lutego, zaalarmowani przez sąsiadów zaniepokojonych losem zwierząt przebywających na terenie prywatnej posesji. Zapowiedziano wtedy przeprowadzenie wizji lokalnej, a dwa dni potem na miejscu pojawili się przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. (JOL)
  22. sluchajta, tu jest prawie identyczna psinka (ale suczka). moze by polaczyc sily przy szukaniu domu?: http://www.dogomania.pl/forum/f28/stasienka-klebuszek-strachu-skazany-na-samotnosc-132613/
  23. a mnie otrzepało po przeczytaniu wypowiedzi Frotki o sasiadach-nienawistnikach :angryy: to oni rozpoczeli afere; napuscili dziennikarke, napisali donos do opieki spolecznej w zwiazku z rodzicami (co za podlosc!!!). martwi mnie sytuacja samotnej kobiety posrodku wsi, ktora otwarcie jej nienawidzi :shake: i jej starych, kalekich zwierzat. tu potrzebna realna pomoc, oszczerstwa z DP w tym momencie schodza na drugie miejsce. p. Ani i jej zwierzakom moze stac sie cos zlego ze strony sasiadow! pamietacie sytuacje w Azylu Cichy Kat w Tarnowskich Gorach? zbieralismy na dgm fundusze na monitoring. moze tu trzeba postapic podobnie? moze w ten sposob pomozemy samotnie walczacej p. Ani? co myslicie o zatrudnieniu firmy ochroniarskiej?
×
×
  • Create New...