-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
znajome pejzaze, widze :crazyeye::loveu: przez lata jezdzilam na Niemcowa... 3 miesiace w raju :p:p:p
-
Czarno biały wyżełek już jest w domku
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
moze sie komus zgubil?? napiszcie do Tanitki, specjalistki od wyzlow. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
swietne foty, zwlaszcza to z otwarta paszcza :loveu::loveu: plakat drukne i rozwiesze. -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
witaj, mały, w sobote!! -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
jotpeg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
gratuluje adopcji, a Homerowi domu! czy imie zostaje? ten pies ma wspanialy charakter :loveu::loveu: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
jotpeg replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
sliczna, błyszcząca sunia :loveu::loveu: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
jak tu pomoc?? moze akcja plakatowa? :roll: -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
nowe zdjecia bardzo by sie przydaly do ogloszen. jak macie czerwona/zielona chusteczke zawiazcie mu na szyi do zdjec. nie wiem czemu, ale to na ludzi dziala :cool3: -
[quote name='Hanna R.']Dorotko - wysłałam Twój tekst z pierwszej strony do Dziennika. Na piątek.[/QUOTE] jest dzisiaj w Dzienniku, ze zdjeciem. oby przyszedl dom.
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Kostusiowe serce wybaczyło ludziom, cierpienie ,ból, poniewierkę....... on jest już gotowy iść do swoich ludzi i kochać mocno na całe życie....... pokochajcie Kostka proszę.......:modla::modla::modla:[/QUOTE] pieknie powiedziane Eniu. Pięknie. -
Przystan Ocalenie jak zwykle niezawodna! :loveu: kto wie, moze ten caly Dziennikowy niewypal bedzie mial dobre skutki (niechcacy)... a sasiadow chyba szlag trafi.
-
swietny pomysl. glosujemy!!!
-
a dzisiaj Dziennik Polski donosi: Psy w Podłężu nie są krzywdzone INTERWENCJA. Kontrolerzy pojawili się wczoraj na terenie prywatnej posesji w Podłężu, której właścicielka, Anna K. opiekuje się 26 psami. - Z protokołu kontroli nie wynika, by psom działo się coś złego. Nie ma konieczności interwencji i zabierania stamtąd zwierząt - mówi Anna Wojas, kierowniczka Referatu Środowiska i Rolnictwa UMiG w Niepołomicach. Miejsce, gdzie wedle podejrzeń mieszkańców Podłęża mogło dochodzić do krzywdzenia zwierząt, kontrowali wczoraj także niepołomiccy strażnicy miejscy, pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej PIW i Sanepidu w Wieliczce oraz przedstawiciele krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Fundacji Przystań Ocalenie z Tychów. Na posesji Anny K. przebywa 26 psów. Kontrolujący stwierdzili, że zwierzęta są zadbane i trzymane w dobrych warunkach. - Psy są zaszczepione, Anna K. dysponuje książeczkami zdrowotno-profilaktycznymi - twierdzi Anna Wojas. O sprawie napisaliśmy już 18 lutego, zaalarmowani przez sąsiadów zaniepokojonych losem zwierząt przebywających na terenie prywatnej posesji. Zapowiedziano wtedy przeprowadzenie wizji lokalnej, a dwa dni potem na miejscu pojawili się przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. (JOL)
-
a mnie otrzepało po przeczytaniu wypowiedzi Frotki o sasiadach-nienawistnikach :angryy: to oni rozpoczeli afere; napuscili dziennikarke, napisali donos do opieki spolecznej w zwiazku z rodzicami (co za podlosc!!!). martwi mnie sytuacja samotnej kobiety posrodku wsi, ktora otwarcie jej nienawidzi :shake: i jej starych, kalekich zwierzat. tu potrzebna realna pomoc, oszczerstwa z DP w tym momencie schodza na drugie miejsce. p. Ani i jej zwierzakom moze stac sie cos zlego ze strony sasiadow! pamietacie sytuacje w Azylu Cichy Kat w Tarnowskich Gorach? zbieralismy na dgm fundusze na monitoring. moze tu trzeba postapic podobnie? moze w ten sposob pomozemy samotnie walczacej p. Ani? co myslicie o zatrudnieniu firmy ochroniarskiej?