w lepsze rece nie mogly trafic.
co za dzien! :p
wspaniale wiadomosci - dwa cudowne stworzonka uratowane! :p
trzymam, zeby byly zdrowe i dobrze sie im wiodlo.
jak i calemu stadku :loveu::loveu::loveu:
[SIZE=1]wreszcie, cudem, udalo sie zalogowac[/SIZE]
pamietam tego psiaka.
taki fajny jasny z czarna mordka.
i musi byc madry, skoro tyle czasu radzil sobie sam. w miescie.
Red, moze zmien nieco tytul, bo teraz ktos moze wyczytac, ze to on jest u DIF, a biedak gnije w schronie...
moze cos w stylu:
osamotniony wierny przyjaciel zlapany w schronie. Radom.
a w pierwszym poscie historia jego i Pinii.
Jogurt, moze skorzystaj z mapy pomocy, i wyslij ten watek albo maile, z W-wy jest duzo dogomaniakow, przynajmniej ktos zauwazy (watki szybko sie przesuwaja...):
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/url]
Szurko, przepraszam, ze na twoim watku, dziewczyny, moze znacie kogos, kto dziala w Celestynowie/okolicach; byl taki watek, ale teraz nie znajde.
cos tu tzreba poradzic:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciezarna-sunia-z-celestynowa-prosi-o-tymczas-pilne-139868/[/url]
[QUOTE=ana666;12444517
Wczoraj byłam u niego, psy go musiały pogryzć bo na główce tej swojej maleńkiej ma ogromne rany:-( takie strupy całe pozasychane nawet nikt tego nie zauważył:-([/QUOTE]
ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biedny Dyzio, nie wie co to dobre jedzenie, co to głaskanie, przytulanie, kolanka do spania...
tak sie ciesze, ze jest u Was, i ze ten sliczny czarny jedzie do Was, do domu...
takie dobre wiesci, jaki piekny dzien!!!
czekamy na fotki!!! :-o
ciotki jamnikowe uprasza sie :modla::modla: o odwiedzenie Ząbka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnikowaty-malutki-zabek-szuka-dobrego-domu-na-stare-lata-potrzebne-ogloszenia-139421/[/url]
Malawaszko, to moze byc ten sam (zobacz, co spotkalo Brysia; te same pretensje o jamnika + donosicielstwo):
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedno-serce-nie-da-rady-serce-pipi-podopieczni-w-potrzebie-posty-inf-1-6-a-133467/index66.html[/url]