Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. w lepsze rece nie mogly trafic. co za dzien! :p wspaniale wiadomosci - dwa cudowne stworzonka uratowane! :p trzymam, zeby byly zdrowe i dobrze sie im wiodlo. jak i calemu stadku :loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]wreszcie, cudem, udalo sie zalogowac[/SIZE]
  2. pamietam tego psiaka. taki fajny jasny z czarna mordka. i musi byc madry, skoro tyle czasu radzil sobie sam. w miescie. Red, moze zmien nieco tytul, bo teraz ktos moze wyczytac, ze to on jest u DIF, a biedak gnije w schronie... moze cos w stylu: osamotniony wierny przyjaciel zlapany w schronie. Radom. a w pierwszym poscie historia jego i Pinii.
  3. Jogurt, moze skorzystaj z mapy pomocy, i wyslij ten watek albo maile, z W-wy jest duzo dogomaniakow, przynajmniej ktos zauwazy (watki szybko sie przesuwaja...): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/url]
  4. Szurko, przepraszam, ze na twoim watku, dziewczyny, moze znacie kogos, kto dziala w Celestynowie/okolicach; byl taki watek, ale teraz nie znajde. cos tu tzreba poradzic: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciezarna-sunia-z-celestynowa-prosi-o-tymczas-pilne-139868/[/url]
  5. [QUOTE=ana666;12444517 Wczoraj byłam u niego, psy go musiały pogryzć bo na główce tej swojej maleńkiej ma ogromne rany:-( takie strupy całe pozasychane nawet nikt tego nie zauważył:-([/QUOTE] ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. a Fester sam. :shake::shake::shake:
  7. Biedny Dyzio, nie wie co to dobre jedzenie, co to głaskanie, przytulanie, kolanka do spania... tak sie ciesze, ze jest u Was, i ze ten sliczny czarny jedzie do Was, do domu... takie dobre wiesci, jaki piekny dzien!!!
  8. Okropne. Fester zostal zupelnie sam!!!!!!!!!!!!!
  9. ja tez sie przylaczam do podziwiania!!!
  10. ktore z Twoich :loveu: wypatrzylo nowego?? Bunia chyba nie, moze Febe... eee, chyba Reksik!
  11. dziekuje, Isadorko, ze sie tu zjawilas! fajny ten psiaczek, prawda?
  12. czterolistna koniczyna... i to juz druga! no, no...
  13. zdjecia - stan psa - wstrzasajace; moze ktos podjalby sie zrobienia cegielkowego allegro na niego??
  14. zeby moga byc takie sobie, przez takie sobie zycie i byle jakie jedzenie.
  15. czekamy na fotki!!! :-o ciotki jamnikowe uprasza sie :modla::modla: o odwiedzenie Ząbka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnikowaty-malutki-zabek-szuka-dobrego-domu-na-stare-lata-potrzebne-ogloszenia-139421/[/url]
  16. przeciez na pyszczku zero siwizny, oczka czyste - mimo podlego zycia.
  17. Malawaszko, to moze byc ten sam (zobacz, co spotkalo Brysia; te same pretensje o jamnika + donosicielstwo): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedno-serce-nie-da-rady-serce-pipi-podopieczni-w-potrzebie-posty-inf-1-6-a-133467/index66.html[/url]
×
×
  • Create New...