-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
wszystkiego najlepszego, Kostku, obys byl szczesliwy!!! :loveu::loveu::loveu: -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
jotpeg replied to malagos's topic in Już w nowym domu
wszystkiego najlepszego, a nade wszystko DOMU!!! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[COLOR="DarkOliveGreen"]Nemusiu, wszystkiego najlepszego na Swieta, a przede wszystkim wspanialego domu!!![/COLOR] slicznie wyszedl na ostatnich zdjeciach, mordka taka usmiechnieta :loveu::loveu::loveu: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
już jestesmy! Halo, witaj! :crazyeye::lol: dziekujemy wszystkim za pamiec i zyczenia :loveu: [COLOR="DarkOliveGreen"]z okazji Swiat wszystkiego najlepszego! słońca, energii, pogody ducha!!![/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/102/c97743d9e459f35amed.jpg[/IMG][/URL] u zwierzakow OK; sa w Krakowie u mojej mamy. Noras, niestety, chodzi z nia na spacery tylko na smyczy, podobno juz cale osiedle go zna, bo caly czas szczeka :cool1: Micius spedza czas albo na kolanach albo na balkonie (poludniowa strona swiata). faktycznie, teskno za nimi... -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
jotpeg replied to malagos's topic in Już w nowym domu
boshe, jakie biedactwo!!! bede jej kibicowac. malagos, dobrze ze nie wytrzymalas i chcesz jej pomoc. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
swietne zdjecia, mordka szczesliwa i usmiechnieta! :loveu::loveu::loveu: ale buszuje w zaroslach!!! przeczytalam wlasnie, ze nieco >w typie< Nemo psiaczek Lucky (niedoszla ofiara na smalec) idzie do domu, wiec moze niespodziewanie i do Nemusia usmiechnie sie los... myszka sliczna, ale pod wplywem kota patrze na gryzonie nieco inaczej... co do zabawy, to nie odzywam sie, bo nie umiem doradzic - nasz Noras w ogole sie nie bawi, uwaza ze to glupie. probowalismy na rozne sposoby - nic z tego. -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
jotpeg replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Dianka jest dzisiaj w Dzienniku Polskim, żeby się udało. Po selekcji telefonicznej mogę sprawdzić domy.[/QUOTE] widzialam. ogloszenie jest z ujmujacym zdjeciem; Diana wyciaga łapke do człowieka, uszka stulone, proszący wzrok... -
jakie piekne foty!!!!!!!! Gucio wyglada wspaniale, jaka piekna siersc!!! :p:p:p a koty - cudne :loveu::loveu::loveu: a juz Zenek - co za urok osobisty!!! :lol:
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Pani pewnie nie pomyślała, że on tak wyje, bo mu sąsiedztwo nie odpowiada[/quote] dobre, musze zapamietac! -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
no wlasnie, o tym samym pomyslalam. przeciez jakas banda wyrostkow moze zrobic im krzywde!! -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
artykul z Dziennika Polskiego: Skała kupi psom kojce Inicjatywy. Władze gminy Skała zastanawiają się, czy rozpocząć współpracę ze schroniskiem w Bielsku–Białej. Od kiedy zamknięte zostało schronisko w Olkuszu, samorządowcy z powiatu krakowskiego głowią się, co zrobić z bezpańskimi psami. Władze Skały znalazły sposób. Zakupiły kojce, w których zwierzęta będą mogły przebywać do czasu znalezienia im nowego właściciela lub wolnego miejsca w schronisku. Robert Jakubek, burmistrz Skały, przypomina, że zdarzały się sytuacje, kiedy ludzie przyprowadzali psy przed urząd. I pojawiał się problem. W gminie brakowało miejsca, w którym można by je umieścić. O tej sprawie dyskutowano niedawno w Starostwie Powiatowym. Koncepcji było kilka, ale na razie nie wiadomo, czy jest szansa, aby na terenie powiatu krakowskiego ruszyła budowa schroniska dla zwierząt. Dlatego konieczne są tymczasowe rozwiązania, które pozwolą uporać się z bezpańskimi psami. Gmina Skała już znalazła wyjście awaryjne. – Zakupiliśmy dwa kojce dla psów. Będą one umieszczone za oczyszczalnią ścieków, tam gdzie nie ma zabudowań. Dzięki temu będziemy mieć miejsce, w którym psy będą umieszczane na okres miesiąca lub dwóch – wyjaśnia burmistrz. Będzie można tam przeprowadzić kwarantannę, zapewnić pokarm i ulokować do czasu skierowania do schroniska lub znalezienia właściciela. Robert Jakubek nie jest przekonany o słuszności decyzji dotyczącej likwidacji schroniska w Olkuszu. – Widziałem to miejsce i nie sądzę, że było tam tragicznie. Za usługi świadczone przez tę placówkę gmina płaciła około 20 tysięcy rocznie – wylicza. W tym okresie do Olkusza trafiało kilkanaście psów z gminy Skała. Obecnie w grę wchodzi rozpoczęcie współpracy ze schroniskiem w Bielsku–Białej. Jednak w tym przypadku koszty – zarówno dostarczania, jak i utrzymania zwierząt – będą o wiele wyższe. – Przedstawiono nam, że gmina musiałaby płacić 2,5 zł od mieszkańca, co już powoduje, że w budżecie musielibyśmy zarezerwować ponad 25 tysięcy złotych – mówi Jakubek. Jednak to nie wszystko. Dodatkowe pieniądze będzie trzeba wydać na wynajęcie firmy, która zajmie się wyłapaniem psów i dowiezieniem ich do Bielska––Białej. – Z naszych informacji wynika, że obecnie obowiązuje stawka 600 złotych od sztuki. To oznacza, że gmina musi przygotować kolejne kilkanaście tysięcy złotych – podkreśla burmistrz. Takie usługi kosztowałyby gminę Skała około 50 tys. zł. Jednak, jak przyznaje burmistrz, schronisko w Bielsku–Białej jest jedynym w najbliższej okolicy, które dysponuje wolnymi miejscami i jest chętne do przyjęcia psów. Na razie, jeśli po gminie będą krążyły bezpańskie psy, zostaną one umieszczone w kojcach. Tam zajmie się nimi weterynarz. (MAU) -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
trzymaj sie, Kostus, jestem pewna, ze nie jestes malym szczekaczem! -
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
jotpeg replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
biedaczek, przerażony bardzo... ale jedzie po lepsze zycie! :p gratuluje szybkiej adopcji :multi: Golliee, w sprawie wycierania łapek - proponuje nagrode (przygotuj wczesniej np. pokrojone malutkie kawalki parowki), wycieraj łapke i nagradzaj po kawaleczku za lapke - Czarny to inteligentne stworzenie, szybko zapamieta, ze to sie oplaca... :cool3: -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
trzeba by pokrecic sie chwile przed domem, zeby sprawdzic, co za bajki sasiedzi opowiadaja... :cool1: -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
jotpeg replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eruane']Folen ma chyba dobrą rękę do ogłoszeń, bo zaraz po umieszczeniu jej ogłoszeń zadzwonił pewien Pan ze Śląska w sprawie Diany. :p Powiedział, że przekaże na jej utrzymanie parę złotych i musi się zastanowić, czy jej nie zabrać po powrocie z sanatorium. Miał dwa psy do późnej starości. Byłoby super, ale wolę sobie nie robić nadziei, póki coś się nie wyklaruje.[/QUOTE] a co z tym panem? moze juz wrocil - wypoczety - z sanatorium?? -
[quote name='weszka']Czy ktoś ma do wydania niedużego młodego pieska/suczkę? Najlepiej w jasnym kolorze? Mam chętną.[/QUOTE] tu jest taki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-mix-welsh-crogi-cordian-szuka-pilnie-ds-dt-psiak-jest-w-mordowni-w-olkuszu-132527/[/url]
-
Darunia, moze wybierzesz cos z tego: [url=http://www.podajlape.pl/noclegi-lista/0,0,0,0/wszystkie-wojewodztwa-wszystkie-rodzaje.php]Wakacje, wczasy z psem. hotele, pensjonaty nad morzem i nie tylko[/url]
-
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
jotpeg replied to nika28's topic in Już w nowym domu
bo to nie jest takie proste... :shake: -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
maly/bojowy moze chyba miec domek z kolezanka, ale z kolezka - nie :cool3: