Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. wszystkiego najlepszego, Kostku, obys byl szczesliwy!!! :loveu::loveu::loveu:
  2. wszystkiego najlepszego, a nade wszystko DOMU!!!
  3. [COLOR="DarkOliveGreen"]Nemusiu, wszystkiego najlepszego na Swieta, a przede wszystkim wspanialego domu!!![/COLOR] slicznie wyszedl na ostatnich zdjeciach, mordka taka usmiechnieta :loveu::loveu::loveu:
  4. już jestesmy! Halo, witaj! :crazyeye::lol: dziekujemy wszystkim za pamiec i zyczenia :loveu: [COLOR="DarkOliveGreen"]z okazji Swiat wszystkiego najlepszego! słońca, energii, pogody ducha!!![/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/102/c97743d9e459f35amed.jpg[/IMG][/URL] u zwierzakow OK; sa w Krakowie u mojej mamy. Noras, niestety, chodzi z nia na spacery tylko na smyczy, podobno juz cale osiedle go zna, bo caly czas szczeka :cool1: Micius spedza czas albo na kolanach albo na balkonie (poludniowa strona swiata). faktycznie, teskno za nimi...
  5. boshe, jakie biedactwo!!! bede jej kibicowac. malagos, dobrze ze nie wytrzymalas i chcesz jej pomoc.
  6. swietne zdjecia, mordka szczesliwa i usmiechnieta! :loveu::loveu::loveu: ale buszuje w zaroslach!!! przeczytalam wlasnie, ze nieco >w typie< Nemo psiaczek Lucky (niedoszla ofiara na smalec) idzie do domu, wiec moze niespodziewanie i do Nemusia usmiechnie sie los... myszka sliczna, ale pod wplywem kota patrze na gryzonie nieco inaczej... co do zabawy, to nie odzywam sie, bo nie umiem doradzic - nasz Noras w ogole sie nie bawi, uwaza ze to glupie. probowalismy na rozne sposoby - nic z tego.
  7. [quote name='tamb']Dianka jest dzisiaj w Dzienniku Polskim, żeby się udało. Po selekcji telefonicznej mogę sprawdzić domy.[/QUOTE] widzialam. ogloszenie jest z ujmujacym zdjeciem; Diana wyciaga łapke do człowieka, uszka stulone, proszący wzrok...
  8. oby. oby. niejednokrotnie starsze osoby nie wyobrazaja sobie, zeby pies nie na lancuchu byl. szkoda, ze niczego sie nie dowiemy o tej adopcji.
  9. jakie piekne foty!!!!!!!! Gucio wyglada wspaniale, jaka piekna siersc!!! :p:p:p a koty - cudne :loveu::loveu::loveu: a juz Zenek - co za urok osobisty!!! :lol:
  10. a ja dodam, ze tytul nadany watkowi przez Weronie, bardzo mi sie podoba!!
  11. [quote name='wanda szostek']Pani pewnie nie pomyślała, że on tak wyje, bo mu sąsiedztwo nie odpowiada[/quote] dobre, musze zapamietac!
  12. no wlasnie, o tym samym pomyslalam. przeciez jakas banda wyrostkow moze zrobic im krzywde!!
  13. artykul z Dziennika Polskiego: Skała kupi psom kojce Inicjatywy. Władze gminy Skała zastanawiają się, czy rozpocząć współpracę ze schroniskiem w Bielsku–Białej. Od kiedy zamknięte zostało schronisko w Olkuszu, samorządowcy z powiatu krakowskiego głowią się, co zrobić z bezpańskimi psami. Władze Skały znalazły sposób. Zakupiły kojce, w których zwierzęta będą mogły przebywać do czasu znalezienia im nowego właściciela lub wolnego miejsca w schronisku. Robert Jakubek, burmistrz Skały, przypomina, że zdarzały się sytuacje, kiedy ludzie przyprowadzali psy przed urząd. I pojawiał się problem. W gminie brakowało miejsca, w którym można by je umieścić. O tej sprawie dyskutowano niedawno w Starostwie Powiatowym. Koncepcji było kilka, ale na razie nie wiadomo, czy jest szansa, aby na terenie powiatu krakowskiego ruszyła budowa schroniska dla zwierząt. Dlatego konieczne są tymczasowe rozwiązania, które pozwolą uporać się z bezpańskimi psami. Gmina Skała już znalazła wyjście awaryjne. – Zakupiliśmy dwa kojce dla psów. Będą one umieszczone za oczyszczalnią ścieków, tam gdzie nie ma zabudowań. Dzięki temu będziemy mieć miejsce, w którym psy będą umieszczane na okres miesiąca lub dwóch – wyjaśnia burmistrz. Będzie można tam przeprowadzić kwarantannę, zapewnić pokarm i ulokować do czasu skierowania do schroniska lub znalezienia właściciela. Robert Jakubek nie jest przekonany o słuszności decyzji dotyczącej likwidacji schroniska w Olkuszu. – Widziałem to miejsce i nie sądzę, że było tam tragicznie. Za usługi świadczone przez tę placówkę gmina płaciła około 20 tysięcy rocznie – wylicza. W tym okresie do Olkusza trafiało kilkanaście psów z gminy Skała. Obecnie w grę wchodzi rozpoczęcie współpracy ze schroniskiem w Bielsku–Białej. Jednak w tym przypadku koszty – zarówno dostarczania, jak i utrzymania zwierząt – będą o wiele wyższe. – Przedstawiono nam, że gmina musiałaby płacić 2,5 zł od mieszkańca, co już powoduje, że w budżecie musielibyśmy zarezerwować ponad 25 tysięcy złotych – mówi Jakubek. Jednak to nie wszystko. Dodatkowe pieniądze będzie trzeba wydać na wynajęcie firmy, która zajmie się wyłapaniem psów i dowiezieniem ich do Bielska––Białej. – Z naszych informacji wynika, że obecnie obowiązuje stawka 600 złotych od sztuki. To oznacza, że gmina musi przygotować kolejne kilkanaście tysięcy złotych – podkreśla burmistrz. Takie usługi kosztowałyby gminę Skała około 50 tys. zł. Jednak, jak przyznaje burmistrz, schronisko w Bielsku–Białej jest jedynym w najbliższej okolicy, które dysponuje wolnymi miejscami i jest chętne do przyjęcia psów. Na razie, jeśli po gminie będą krążyły bezpańskie psy, zostaną one umieszczone w kojcach. Tam zajmie się nimi weterynarz. (MAU)
  14. [quote name='kanna']Marcel będzie tez w Głosie miechowskim, więc może szanse będą większe.. trzymać kciuki !!![/QUOTE] kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. trzymaj sie, Kostus, jestem pewna, ze nie jestes malym szczekaczem!
  16. biedaczek, przerażony bardzo... ale jedzie po lepsze zycie! :p gratuluje szybkiej adopcji :multi: Golliee, w sprawie wycierania łapek - proponuje nagrode (przygotuj wczesniej np. pokrojone malutkie kawalki parowki), wycieraj łapke i nagradzaj po kawaleczku za lapke - Czarny to inteligentne stworzenie, szybko zapamieta, ze to sie oplaca... :cool3:
  17. trzeba by pokrecic sie chwile przed domem, zeby sprawdzic, co za bajki sasiedzi opowiadaja... :cool1:
  18. trzymam kciuki, zeby ktos o dobrym sercu zobaczyl psiaczka :happy1::happy1:
  19. no, dziewczyny, kawał dobrej roboty!!! :klacz::klacz::Rose: mnóstwo zdjęć (i jak ułożone!), do ogłoszeń - do wyboru, do koloru! :p a psiaki wspaniałe, zareklamować je, i może dobry dom znajdą! a spojrzenie Misia na zdjęciu z kozą bodajże... bomba! :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Eruane']Folen ma chyba dobrą rękę do ogłoszeń, bo zaraz po umieszczeniu jej ogłoszeń zadzwonił pewien Pan ze Śląska w sprawie Diany. :p Powiedział, że przekaże na jej utrzymanie parę złotych i musi się zastanowić, czy jej nie zabrać po powrocie z sanatorium. Miał dwa psy do późnej starości. Byłoby super, ale wolę sobie nie robić nadziei, póki coś się nie wyklaruje.[/QUOTE] a co z tym panem? moze juz wrocil - wypoczety - z sanatorium??
  21. [quote name='weszka']Czy ktoś ma do wydania niedużego młodego pieska/suczkę? Najlepiej w jasnym kolorze? Mam chętną.[/QUOTE] tu jest taki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-mix-welsh-crogi-cordian-szuka-pilnie-ds-dt-psiak-jest-w-mordowni-w-olkuszu-132527/[/url]
  22. Darunia, moze wybierzesz cos z tego: [url=http://www.podajlape.pl/noclegi-lista/0,0,0,0/wszystkie-wojewodztwa-wszystkie-rodzaje.php]Wakacje, wczasy z psem. hotele, pensjonaty nad morzem i nie tylko[/url]
  23. bo to nie jest takie proste... :shake:
  24. maly/bojowy moze chyba miec domek z kolezanka, ale z kolezka - nie :cool3:
×
×
  • Create New...