Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. tu macie ten watek na dgm - wpisujcie sie, choc tak mozna podziekowac i docenic ludzi, ktorzy nie bali sie pomoc! http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/
  2. uratowaliscie zycie! wielkie slowa uznania i podzieki nie kazdy by sie zdobyl na taka odwage (zwlaszcza, ze to sasiad) piesio biedny bardzo, ale to mlodziak - cale zycie (szczesliwie ze u was) przed nim! ogromne wyrazy uznania!!!
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/122/b03f05226f79ebe7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/126/f34064d29a7509admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/122/e7dc3ecee5ec98e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/126/c5ac36d7165a9424med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/126/e93b31daa62bcd85med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/126/6923b60bc5d11d80med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/126/d02f1ec51333dbd1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/122/82994b5bcafc1cbamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/122/05d142deb6f8c76dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/122/faaf9b34f3dcdfb9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/126/7fa3abff6368138emed.jpg[/IMG][/URL]
  5. wróciliśmy (tydzień temu), ale trzeba było ostro wziąc się do pracy, czyli odrobic pańszczyznę, zeby zarobic na tzw. czas wolny. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/126/838f42137e4a56f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/126/372a9f8c1e58134amed.jpg[/IMG][/URL] żadne słowa nie opiszą tego, jak zwierzaki są tam szczęsliwe... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/126/d4f7b95b0dbfbec7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/122/fb5d0aeac0ce99e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/126/3e1555ffb5cb2c68med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Malawaszko, przyslij mi, prosze, na maila zdjecia tego najbardziej zagrozonego (to jest chyba ten podpalany?): [email][email protected][/email] postaram sie o ogloszenie w Dzienniku Polskim (sadze ze moze w przyszlym tygodniu - kolejki są).
  7. Dzisiaj wyjezdzamy do Z., na wies letniskowac sie, mam nadzieje ze bedzie pogoda i zwierzaki beda sie cieszyc zielona trawka, sloncem i ogrodem (zwlaszcza Mickowi to potrzebne, bo Norek wychodzi, a on - nie). Do zobaczenia po 10 maja!
  8. co tam u niego? jak sie czuje?
  9. to mały sprytny wyjec :evil_lol:
  10. Gandziu, czy ty go stale widujesz? on trzyma sie jednego miejsca?
  11. to był jeden z najpiękniejszych wątków dgm. żadne słowa nie oddadzą, jak bardzo żal. dziękujemy za Wienia.
  12. tak jest; z Reksiunia kawał chłopa jest! mam bardzo wielką słabość do takich wilczastych... :loveu::loveu::loveu: pies powinien wyglądać jak pies (to pewnie konserwatywny pogląd) więc, jak pisze Wisela1, w razie awarii windy to bardzo ciężka (dosłownie) sprawa. zdjęcia nie w pełni oddają urok tej wyjątkowej :crazyeye: :p ekipy Wiseli1 Bunia wygląda slicznie, ale przyznam, że moje serce podbiły koty :loveu::loveu::loveu: zwłaszcza bezdwóchłapek - to jest KOCISKO!!! a wszystkie zwierzaki mają raj - ale ile ten raj kosztuje (dosłownie - bo leki!!!) - wie Wisela! :roll:
  13. kawal dobrej roboty, akcjo_hlnw! :crazyeye::modla::angel:
  14. [quote name='Wiedźma']kto zdecydował, że nie wolno zbierać na swoje zwierzaki?[/QUOTE] zwlaszcza ze zwierzaki sa adoptowane, bezdomne albo ze schroniska, inwalidzi albo dokucza im starosc i choroby - przeciez to wszystko tu jest na tym watku i Wisela1 nie musi niczego udowadniac. jakos nikt by ich nie wzial, gdyby nie Wisela1. nie rozumiem tego trendu - przeciez to jest forum spolecznosciowe dla ludzi, ktorzy kochaja zwierzeta, a nie dla przepisow. :roll::roll::roll: dzis trzeba na wszystko miec pieniadze, wiec jest to sprawa zycia lub smierci. moze napisac do modow?
  15. tak, Kopiec Wandy to fajne miejsce spacerowe; mało ludzi, dobry dojazd... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/111/819a46ed3895469amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/112/1709e97196389814med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/b69c22626c5819cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/26531d651fd3b566med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/112/cab2e8e86776537dmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. 2 lata :-o to okropne, ze czas tak leci... tak, masz racje, psy uwielbiaja rytualy i zeby wszystko bylo tak, jak zawsze - co dzien okreslone czynnosci o wlasciwej porze. ma Rudek szczescie! nie musi godzinami czekac, az jego ludzie wroca po pracy do domu, zeby wyjsc na 10 minut na pole na pozalsieboze trawnik przed blokiem; jak tyle miastowych psow. dobrze, ze Rudkowi dobrze i ze nic sie nie dzieje! :p
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/78d043d80ca11740med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/112/dd19eaefba1a6b03med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/107/a869547e88a7d69cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/112/cd968734f3ea55bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/111/f85484563157ace4med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='moana']A co to za ptak Norkowi usiadł na głowie na ostatnim zdjęciu? :evil_lol:[/QUOTE] a to jest wlasnie podpowiedz do zagadki :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/d6409f502e74d132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/111/38cdac6fa077d523med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/107/006d20ffefc08142med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/112/c1a7e1a03fd753b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/111/93fa9082fcbe2835med.jpg[/IMG][/URL]
  19. no, krakusy (i nie tylko) - zagadka: gdzie to jest??? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/f7032305fc244620med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/111/b816550c63396a90med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/107/65752912c403b6dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/5583eab4fa96b4bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/5ea8622721ee4584med.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol::lol:
  20. dzisiejsza wiosenna wycieczka; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/20c0c28fdeac3fd2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/0aa9f5bb49b5793emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/107/34cce537318ad1d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/107/644bae9dadaec4b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/107/cf9cd52b416edea0med.jpg[/IMG][/URL]
  21. taki maly psiaczek :loveu: pomozcie, na ulicy nic dobrego go nie czeka... :placz:
  22. pewnie by go trzymali na jakiejs dzialce... hm.
  23. tak jest, Halo, zeby wyczyszczone znienacka i bez uspokajaczy. wet zawsze przed szczepieniem oglada pacjenta, mierzy temperature (przyklada taki przyrzad do ucha), ogladnal siusiaka i zaglada do paszczy. teraz uznal, ze kamien spory i zanim sie obejrzalam, juz dlubal w paszczy malego/zoltego psiaczka ohydnym narzedziem!!! dwa razy skrobal jakos tak z przodu, a pozniej gleboko, z tylu. Norek to wszystko zniosl, wet byl nim zachwycony, za to zastrzyk uspokajajacy mnie by sie bardziej przydal (pancia-histeryczka: - panie doktorze, na pewno go to nie boli?? - nie, ale jest nieprzyjemne! - ale on tam cos jezykiem majstruje! - sprawdza, co sie w paszczy zmienilo.)
  24. chyba nie bedzie tak trudno o chetnych... Cekinko, trzymaj sie! a zerowe zainteresowanie Norka jest niewytlumaczalne - ma tyyyle pieknych zdjec...
×
×
  • Create New...