Jump to content
Dogomania

Halo (Alfa i Zuzia)

Members
 • Posts

  3441
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Żory

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Halo (Alfa i Zuzia)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Dzięki, część z tych punktów zrobione, część jeszcze nie. Cały czas wysyłam maile i posty. Drona mi firma dronowa odradziła, nie chcieli narażać na koszty, bo nie sposób znaleźć takiego małego punktu cieplnego, za dużo ich dron widzi.
 2. Dziękuję za zamieszczenie posta. Jestem właścicielką Nany. Jutro minie dwa tygodnie odkąd jej nie ma. Rozwiesiłam i rozdałam tysiące ogłoszeń, spor ludzi wie o jej zaginięciu, a mimo to żadnych zgłoszeń. Bardzo mi brakuje mojej małej. Proszę, pomóżcie mi ją znaleźć.
 3. Dziękuję Anilla za zamieszczenie tego postu. Jutro minie dwa tygodnie, cały czas jej szukam, już nie wiem gdzie jeszcze powinnam. Rozdałam i rozwiesiłam tysiące ogłoszeń, jest na facebook, dużo ludzi o niej wie. Nadal żadnych konkretnych informacji. Nawet pomimo wyznaczonej nagrody. Gdzie jesteś maleńka?
 4. Piękne zdjęcia. Zdrowia życzę Norkowi i Miciusiowi. Chciałabym odwiedzić Kraków znów prędzej niż za następne 10 lat. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę i starych znajomych. Zauważyłam że mam dobrą reputację na Dogomanii, cokolwiek to znaczy. To pocieszające, chociaż tu haha.
 5. Udało mi się zalogować po zresetowaniu hasła. Witam więc Dogo po latach :) W odniesieniu do wypowiedzi powyżej : po co kastrować 13 letniego psa> Chociażby po to żeby wyeliminować ryzyko nowotworu jąder co u psa w tym wieku jest prawdopodbnie. Zabieg był przeprowadzony przy okazji i decyzja opiekunów Norka była słuszna. W ogóle ten piesek ma szczęście w nieszczęściu. Trafił do najlepszych ludzi na świecie. Ostatnio miałam zaszczyt poznać Jotpeg osobiście, po ponad 10 latach znajomości internetowo-telefonicznej. W wolnej chwili nadrobię zaległości Dogo. Wzruszył mnie widok zdjęcia mojej Zuzy w avatarze. Teraz to już seniorka...
 6. Zauważyłam że Jasza, Patmol i Jagienka i Jotpeg mają żółte pieseczki. To taki wątek żółtych piesków jest. Czyli mądrych, wiernych i niesamowitych.
 7. Gratuluję wyboru wspaniałego żółtego pieseczka. Nie wiem co by z nim było gdyby nie Ty. Norek był jednym z ostatnich psów zabranych wtedy z azylu. Straszne to było, bo wszystkie chciały iść. Pamiętam jak radośnie szczekał upuszczając azyl.. Norek spędził jakiś czas na działce, mieszkał w altance. Złamana łapeczka nie przeszkadzała mu w skakaniu na parapet i obserwacji świata..
 8. Cześć [B]Zytta[/B]. Koty to domowi terroryści . Tylko wyglądają tak niewinnie.
 9. Norek zawsze był miłym psem, wszak jest żółty, więc macie sympatyczne poranki. Czego ja nie mogę powiedzieć o sobie. Np. dziś i wczoraj - mogłam wstać o 7 zamiast o 5. Wczoraj Cicinek postanowił mnie obudzić jednak przed 6, chrapiąc i chrapliwie miałcząc na zmianę oraz wskakując na szklany stolik, czego nienawidzę. Miał minę pt. znowu zaspałaś, wstawaj, jedź zarabiać na chrupy i żwir. Dziś rano chrapał tak, że śniły mi się koszmary. Wieczorem jest nieco milej, Cicinka co wieczór przychodzi się miziać, zaczepiając łapką, patrząc w oczy i mrucząc rozkosznie. Urocze. Kocur Czarny ma swoją godność - kładzie się w nogach i wysysa zmęczenie i złą energię. Bardzo pożyteczny kot. Kocur Czarny ma swój czas kolanowy przed telewizorem około 21. Wtedy Cicinek jest zazdrosny - łazi po górnych półkach, charczy i zrzuca przedmioty z półek. Wtedy ja krzyczę, rzucam w niego czymś, a kocur Czarny ucieka oburzony. O to dokładnie Cicinkowi chodzi.
 10. piękna i wzruszając historia. Pieski po przejściach trafiły na dobrych ludzi, którym na nich zależało. To nie często się zdarza. Dzięki Wam mają lepsze życie. Szkoda, że komuś zaczęły przeszkadzać, jednak zakład pracy to nie jest dobre miejsce dla psów i kotów. Mam nadzieję że szybko znajda dom takie dwa sympatyczne pieski. Jesteście aniołami :p
 11. piękne zdjęcia jak zwykle. [IMG]http://i57.tinypic.com/rtqr0p.jpg[/IMG] świat oczami Norka. To mi przypomina zdjęcia krasnala z filmu Amelia. Dobrze temu Norkowi. Więcej pozwiedzał w ciągu tych kilka lat u Was niż ja przez całe życie. Wspaniały dom mu się trafił. Proszę wymiziać Miciusia, Norka i TZ-a.
 12. piękne zdjęcia jak zwykle. Uważajcie na siebie wszyscy, śliskie kafelki są groźne. Ale nie tak groźne jak perfidny biały puchaty kot. Cicinek znów to zrobił. a mogłam pospać do 6. ale nie - perfidnie siedział na parapecie, patrzył na mnie i charczał. Gdy wzięłam do ręki pluszową świnię to uciekł pod łóżko. i dalej chrapał. ja go kiedyś uśmiercę żeby się wyspać.
 13. Gratuluję determinacji. Dobrze że choć wy interesujecie się losem tych psów. Smutne to.
×
×
 • Create New...