-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
[quote name='Mraulina']Mam jak najgorsze zdanie o straży miejskiej w Krakowie. Nie wywiązuje się ona ze swoich obowiązków. Różne męty i menele spokojnie brylują na Plantach i na Rynku, curvy Koryntu głośno oferują swoje wdzięki, pijani goście zagraniczny zasssrywują i zarzygują niasto, wygoleni dresiarze o byczych karkach szczują swoimu pitbulami słabiutkie kundelki i koty - a straznicy miejscy uganiają się za starszą panią z jej zabytkowym Pikusiem, żeby wlepić ubogiej emerytce srogi mandat... Żalosne. I to wszystko za moje pieniądze.[/QUOTE] zgadzam sie w 100%
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
fantastycznie Ząbek wygląda!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/207/5dc43d42aa05c5bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/a43abf6677e252e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/207/a5b0dd57a9a726f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/a278027bbae74cf3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/202/a80a4a79c087ba18med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jest tak piękna pogoda, że trudno wysiedziec w domu; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/52f6697b2a7d1c5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/206/e164a3d05865dfbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/4ae6ccc3778e9104med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/9474ad423ff5a1b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/f43a25814897c9bcmed.jpg[/IMG][/URL] moana, to faktycznie zamek w Wiśniczu. Byliśmy tam bez Norka, ponieważ zaplanowaliśmy zwiedzanie wnętrz. wellington, oni obaj są separowani od Odrobinki, a ona od nich, bo są piekielnie zazdrośni, zwłaszcza o jedzenie... Odrobinka jest drobniutką kotką sąsiada, jedynego rolnika na naszej ulicy. Jej historia jest taka: miała panią, która ją kochała. To widac, bo kicia jest przylepiasta i przytulasta. Pani przedwcześnia zmarła na raka. Na gospodarstwie został pan, a on dba o zwierzęta tak, jak to na wsi (...). Kiedy przyjeżdzamy, my, lub inni letnicy-sąsiedzi, kota przenosi się do nas. Na szczęście, zimą, kiedy nikogo z nas nie ma, o kotę dba inna sąsiadka, bardzo dobra osoba (ma 3 przygarnięte psy, w tym jeden - pies na koty). Odrobinka nie może miec dzieci. Nie jest więc najgorzej. Największe niebezpieczeństwo dla Odrobinki, to ruchliwa droga przed domem - niestety nauczyła się przez nią przechodzic (przedtem trzymała się tylko jednej strony). Po drugiej stronie jest niezamieszkały dom z dużym polem - miejsce wypoczynkowe okolicznych kotów. Na tej drodze zginął tragicznie jej brat, równie drobny jak ona, czarny Bambo. Był moim ulubionym kotem. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
cześc, Ząbeczku, taki fajny jesteś! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
to chyba za niedługo minie rok, odkąd Nemuś czeka... :roll: -
[quote name='ponka1']Pralinka ma już prawdziwą historię, jej prawdziwa historai jest taka że została dana przez jakiego tępaka do tego wieśniaka który ją rzekomo uratował, ten jest na denaturacie chleje Szwędała się u niego jakiś czas on chciał 2.50 na denatura Oktawia dała mu 5 zł i wzięła cuchnące, przestraszone, z brzuchem wysadzonym od pasożytów szczenię które zeżerały pchły żywcem. To jest prawda o Pralince [/QUOTE] no to faktycznie wieśniak i opój :angryy:
-
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
to podnosze, proszac o ogloszenia dla malego/czarnego... -
[quote name='fiorsteinbock'] Szczepilismy ostatnio Cezara szczepionką za 60zl, obejmuje wszystkie choroby...przeciw wsciekliznie wet odradzal, bo kot jest niewychodzacym, nie wiem jak w przypadku Miauczera :crazyeye: Doda, kiedy bys poszla do weta zbadac oczko, mam nadzieje, ze to nic powaznego. Aha, moj kot byl osowialy po szczepieniu:shake:[/QUOTE] koty czesto zle znosza szczepienia (moj odchorowuje). jesli bedzie kotem niewychodzacym, to mozna poczekac ze szczepieniem, jesli w ogole. najwazniejsze, zeby wet go dokladnie obejrzal: nie tylko oczy, ale uszy (czesto koty maja świerzbowca, moj tez mial), i ogolnie cale ciałko. potem wzmacnianie sie w DT i kastracja - to priorytet. szczepienie potem. zreszta, zobaczymy, co wet powie.
-
[quote name='Ank@2']W nowym bieżanowie w południe koło przystanku tramw. "prokocim nowy" przebiegł maleńki (trochę ponad kostkę) czarny podpalany piesek. Trochę przypomina jamnika bo jest długi i niski. Ma stojące ogromne uszyska. :p Nie dał się złapać - uciekał, a nie mogłam za nim biegać bo miałam za kilka minut tramwaj do szkoły. może ktoś widział ogłoszenie o takim poszukiwanym piesku ?[/quote] moze to ten :roll: : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/krakow-nowy-biezanow-zginela-mala-czarna-suczka-145443/[/url]
-
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
zawsze to lepsze niz nic. w miedzyczasie intensywnie szukac domu, wzglednie DT. -
[quote name='mru']miałam jedno zapytanie z allegro o Kofi - w sobotę w niedzielę pojechaliśmy na wizytę, ale ponieważ pani z córką oglądały także innego pieska już wcześniej to też nie były w 100% zdecydowane my obejrzeliśmy warunki i pogadaliśmy one obejrzały Kofi ale chyba na tym koniec :roll: fajny domek, w bloku, wokół zielono, lokalizacja blisko mnie ale niestety pani milczy, więc pewnie wybrały tamtego pieska :) któregoby nie wybrały chyba będzie mu u nich dobrze.[/quote] widzi mi sie, ze wybraly tymczasowiczke Malagos. trzymam kciuki za Kofi!
-
[quote name='Herspri']Odczytałam PW jednak ze względu na pracę nie mam czasu czytać całego tematu... Mam dwa psy w mieszkaniu i dwa koty ( kotki niesterylizowane ), rozumiem, że mruczek to kawaler niekastrowany i nie sprawdzony do psów i innych kotów ? Gdyby był ok do kotów i do psów to się zastanowię nad DT ale w innym wypadku będę musiała odmówić bo mam małe mieszkanie i nawet nie miałabym mruczka gdzie odizolować[/quote] mysle, ze Mruczer bedzie dostawal lanie od Twoich kotek. Kocice sa zawsze bardziej agresywne, do tego na swoim terenie... Mysle ze bedzie wystraszony zmiana i nie bedzie podskakiwal... ale poniewaz nie jest (jeszcze) wykastrowany, moze na zmiane sytuacji reagowac posikiwaniem. Doda, dzieki, ze nad nim czuwasz!
-
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
tutaj clo szuka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwane-2-psiaki-do-mieszkania-w-duzym-ogrodzie-147145/[/url] wklejcie go, ja pisze chylkiem z pracy :shake: -
u mnie w pracy jedna osoba zbierala dla nich fundusze i inne rzeczy, ale teraz nie mam z nia kontaktu, jest od dawna na zwolnieniu i ma mase problemow. trzeba napisac maila do: [email][email protected][/email] to jest [B][FONT=Monotype Corsiva][FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][U]Komitet Pomocy dla Zwierząt Przystan Ocalenie. [/U][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
-
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
taki jestem ładny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/199/1a68994c5bf3cda8med.jpg[/IMG][/URL] ale sam, samiutki; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/199/3d9903d9fe690c2cmed.jpg[/IMG][/URL] -
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
Zuo, nie ma na co czekac; popatrz, ile tu ludzi z W-wy - pisz do nich maile z prosba o pomoc (ogloszenia, rady). a moze trzeba pomyslec o (tymczasowym) hotelu? na dgm organizujemy skladki na hotelowanie psow. a moze znasz kogos, kto za niewielka oplata zgodzilby sie go przechowac w domu tymczasowo - do znaleziania domu stalego? moze jakas pani na emeryturze, albo matka na wychowawczym? to maly, mlody pies, znajdzie dom - ale nie moze tam zostac sam - to smierc! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
to jest nie do wiary; ladny, maly, wychowany, z domu - psiaczek - i nic... miejmy nadzieje, ze jak juz znajdzie dom, to najnajlepszy! -
[quote name='a.piurek']Dziewczyny, nie wiem czy jest taki wątek na Dogo ale myślę, że warto by było go założyć. Wówczas już w momencie zajścia było by dużo łatwiej.[/QUOTE] tu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1059/]Pogryzienia - Dogomania Forum[/url] sa watki, zakladane na goraco po pogryzieniach. ale fakt, przydalby sie uporzadkowany watek stricte prawniczy. martwi mnie cisza o psie.