Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. tak jak opisala fiorsteinbock - najpierw tyl kota. aby nie machal na wszystkie strony pazurami, mozna owinac go recznikiem i tak wlozyc do transporterka (wsrodku wylezie sam z opatulenia)
  2. [quote name='Mraulina']Mam jak najgorsze zdanie o straży miejskiej w Krakowie. Nie wywiązuje się ona ze swoich obowiązków. Różne męty i menele spokojnie brylują na Plantach i na Rynku, curvy Koryntu głośno oferują swoje wdzięki, pijani goście zagraniczny zasssrywują i zarzygują niasto, wygoleni dresiarze o byczych karkach szczują swoimu pitbulami słabiutkie kundelki i koty - a straznicy miejscy uganiają się za starszą panią z jej zabytkowym Pikusiem, żeby wlepić ubogiej emerytce srogi mandat... Żalosne. I to wszystko za moje pieniądze.[/QUOTE] zgadzam sie w 100%
  3. [quote name='Caragh']Samo zaszczepienie czy kastracja to nie problem i w późniejszym terminie, domek będzie niewychodzący :cool1: Wydaje mi się, ze najważniejsze właśnie oczko i ogólny stan zdrowia :) I o to tez w pierwszej kolejnosci się pytać[/QUOTE] święta racja!! Miauczer, czekają na ciebie!
  4. fantastycznie Ząbek wygląda!!!
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/207/5dc43d42aa05c5bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/a43abf6677e252e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/207/a5b0dd57a9a726f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/a278027bbae74cf3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/202/a80a4a79c087ba18med.jpg[/IMG][/URL]
  6. jest tak piękna pogoda, że trudno wysiedziec w domu; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/52f6697b2a7d1c5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/206/e164a3d05865dfbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/4ae6ccc3778e9104med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/9474ad423ff5a1b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/f43a25814897c9bcmed.jpg[/IMG][/URL] moana, to faktycznie zamek w Wiśniczu. Byliśmy tam bez Norka, ponieważ zaplanowaliśmy zwiedzanie wnętrz. wellington, oni obaj są separowani od Odrobinki, a ona od nich, bo są piekielnie zazdrośni, zwłaszcza o jedzenie... Odrobinka jest drobniutką kotką sąsiada, jedynego rolnika na naszej ulicy. Jej historia jest taka: miała panią, która ją kochała. To widac, bo kicia jest przylepiasta i przytulasta. Pani przedwcześnia zmarła na raka. Na gospodarstwie został pan, a on dba o zwierzęta tak, jak to na wsi (...). Kiedy przyjeżdzamy, my, lub inni letnicy-sąsiedzi, kota przenosi się do nas. Na szczęście, zimą, kiedy nikogo z nas nie ma, o kotę dba inna sąsiadka, bardzo dobra osoba (ma 3 przygarnięte psy, w tym jeden - pies na koty). Odrobinka nie może miec dzieci. Nie jest więc najgorzej. Największe niebezpieczeństwo dla Odrobinki, to ruchliwa droga przed domem - niestety nauczyła się przez nią przechodzic (przedtem trzymała się tylko jednej strony). Po drugiej stronie jest niezamieszkały dom z dużym polem - miejsce wypoczynkowe okolicznych kotów. Na tej drodze zginął tragicznie jej brat, równie drobny jak ona, czarny Bambo. Był moim ulubionym kotem.
  7. cześc, Ząbeczku, taki fajny jesteś!
  8. to chyba za niedługo minie rok, odkąd Nemuś czeka... :roll:
  9. [quote name='ponka1']Pralinka ma już prawdziwą historię, jej prawdziwa historai jest taka że została dana przez jakiego tępaka do tego wieśniaka który ją rzekomo uratował, ten jest na denaturacie chleje Szwędała się u niego jakiś czas on chciał 2.50 na denatura Oktawia dała mu 5 zł i wzięła cuchnące, przestraszone, z brzuchem wysadzonym od pasożytów szczenię które zeżerały pchły żywcem. To jest prawda o Pralince [/QUOTE] no to faktycznie wieśniak i opój :angryy:
  10. to podnosze, proszac o ogloszenia dla malego/czarnego...
  11. [quote name='fiorsteinbock'] Szczepilismy ostatnio Cezara szczepionką za 60zl, obejmuje wszystkie choroby...przeciw wsciekliznie wet odradzal, bo kot jest niewychodzacym, nie wiem jak w przypadku Miauczera :crazyeye: Doda, kiedy bys poszla do weta zbadac oczko, mam nadzieje, ze to nic powaznego. Aha, moj kot byl osowialy po szczepieniu:shake:[/QUOTE] koty czesto zle znosza szczepienia (moj odchorowuje). jesli bedzie kotem niewychodzacym, to mozna poczekac ze szczepieniem, jesli w ogole. najwazniejsze, zeby wet go dokladnie obejrzal: nie tylko oczy, ale uszy (czesto koty maja świerzbowca, moj tez mial), i ogolnie cale ciałko. potem wzmacnianie sie w DT i kastracja - to priorytet. szczepienie potem. zreszta, zobaczymy, co wet powie.
  12. [quote name='Ank@2']W nowym bieżanowie w południe koło przystanku tramw. "prokocim nowy" przebiegł maleńki (trochę ponad kostkę) czarny podpalany piesek. Trochę przypomina jamnika bo jest długi i niski. Ma stojące ogromne uszyska. :p Nie dał się złapać - uciekał, a nie mogłam za nim biegać bo miałam za kilka minut tramwaj do szkoły. może ktoś widział ogłoszenie o takim poszukiwanym piesku ?[/quote] moze to ten :roll: : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/krakow-nowy-biezanow-zginela-mala-czarna-suczka-145443/[/url]
  13. zawsze to lepsze niz nic. w miedzyczasie intensywnie szukac domu, wzglednie DT.
  14. [quote name='mru']miałam jedno zapytanie z allegro o Kofi - w sobotę w niedzielę pojechaliśmy na wizytę, ale ponieważ pani z córką oglądały także innego pieska już wcześniej to też nie były w 100% zdecydowane my obejrzeliśmy warunki i pogadaliśmy one obejrzały Kofi ale chyba na tym koniec :roll: fajny domek, w bloku, wokół zielono, lokalizacja blisko mnie ale niestety pani milczy, więc pewnie wybrały tamtego pieska :) któregoby nie wybrały chyba będzie mu u nich dobrze.[/quote] widzi mi sie, ze wybraly tymczasowiczke Malagos. trzymam kciuki za Kofi!
  15. rozpacz. wiem, ze to daleko, ale jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-dla-psa-we-wroclawiu-za-darmo-146826/[/url]
  16. [quote name='Herspri']Odczytałam PW jednak ze względu na pracę nie mam czasu czytać całego tematu... Mam dwa psy w mieszkaniu i dwa koty ( kotki niesterylizowane ), rozumiem, że mruczek to kawaler niekastrowany i nie sprawdzony do psów i innych kotów ? Gdyby był ok do kotów i do psów to się zastanowię nad DT ale w innym wypadku będę musiała odmówić bo mam małe mieszkanie i nawet nie miałabym mruczka gdzie odizolować[/quote] mysle, ze Mruczer bedzie dostawal lanie od Twoich kotek. Kocice sa zawsze bardziej agresywne, do tego na swoim terenie... Mysle ze bedzie wystraszony zmiana i nie bedzie podskakiwal... ale poniewaz nie jest (jeszcze) wykastrowany, moze na zmiane sytuacji reagowac posikiwaniem. Doda, dzieki, ze nad nim czuwasz!
  17. tutaj clo szuka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwane-2-psiaki-do-mieszkania-w-duzym-ogrodzie-147145/[/url] wklejcie go, ja pisze chylkiem z pracy :shake:
  18. u mnie w pracy jedna osoba zbierala dla nich fundusze i inne rzeczy, ale teraz nie mam z nia kontaktu, jest od dawna na zwolnieniu i ma mase problemow. trzeba napisac maila do: [email][email protected][/email] to jest [B][FONT=Monotype Corsiva][FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][U]Komitet Pomocy dla Zwierząt Przystan Ocalenie. [/U][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
  19. taki jestem ładny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/199/1a68994c5bf3cda8med.jpg[/IMG][/URL] ale sam, samiutki; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/199/3d9903d9fe690c2cmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zuo, nie ma na co czekac; popatrz, ile tu ludzi z W-wy - pisz do nich maile z prosba o pomoc (ogloszenia, rady). a moze trzeba pomyslec o (tymczasowym) hotelu? na dgm organizujemy skladki na hotelowanie psow. a moze znasz kogos, kto za niewielka oplata zgodzilby sie go przechowac w domu tymczasowo - do znaleziania domu stalego? moze jakas pani na emeryturze, albo matka na wychowawczym? to maly, mlody pies, znajdzie dom - ale nie moze tam zostac sam - to smierc!
  21. a moze Przystan w Tychach by go wziela tymczasowo??
  22. to jest nie do wiary; ladny, maly, wychowany, z domu - psiaczek - i nic... miejmy nadzieje, ze jak juz znajdzie dom, to najnajlepszy!
  23. [quote name='a.piurek']Dziewczyny, nie wiem czy jest taki wątek na Dogo ale myślę, że warto by było go założyć. Wówczas już w momencie zajścia było by dużo łatwiej.[/QUOTE] tu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1059/]Pogryzienia - Dogomania Forum[/url] sa watki, zakladane na goraco po pogryzieniach. ale fakt, przydalby sie uporzadkowany watek stricte prawniczy. martwi mnie cisza o psie.
×
×
  • Create New...