Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. prace ogrodowe, takie jak: pozowanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/e95a340eec444d75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/220/9ea2b2b6285bc04bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/71b298db283a1762med.jpg[/IMG][/URL] maskowanie (jesienny listek) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/71afb9c394f0442dmed.jpg[/IMG][/URL] rozpracowywanie jądra orzecha [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/0154bf284b95ebcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/946a06b84b4fadbemed.jpg[/IMG][/URL]
  2. >fruwanie< po polach [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/9be968748da52098med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/0672e2e1931de200med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/136/dc3a29442ff4c651med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/b9d2c89a1c358819med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/39c326b47573799amed.jpg[/IMG][/URL]
  3. zdjęcia z akcji >nornica< [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/ce75042413e2d6a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/224/d2f78a52fcda6727med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/224/15d8f6b7cdc160c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/a62bf7d4304647ebmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. dobra, nikt zdjęć nie ogląda, to napisze kilka słów :eviltong: Noras bardzo się zmienił. Otóż nie stał się może psem polującym, ale rozległe zainteresownia myśliwskie ma. A dawniej w ogóle go to nie obchodziło. Ulubione zajęcie to bieganie (fruwanie) po polach (i to zaoranych, czyli bruzdy, błoto, a przypominam, ze Norek jest mały i z nie do końca sprawną łapką) i tropienie; bażanty czy kuropatwy to nawet nie zliczę, ile przepłoszył, ale też zające i dwa razy jelonek. Raz jelonek nie chciał uciekać, tylko stał i się patrzył, więc Norek też stał i szczekał :roll: raz widziałam lisa, ale on nas zauważył wcześniej - co za cudne stworzenie, prześliczne! No i nowa, jesienna namiętność: nornice. Noras może stać i kopać na polu czy łące godzinami. Nie jest to polowanie tylko dla sportu, niestety; zamordował przynajmniej dwie. Po prostu kopie, kopie, a jak dorwie, to kłap paszczą i już. Oczywiście nie zjada, tylko unieszkodliwia - raz na zawsze. Na szczęście kaczki czy kury i inny drób domowy go nie obchodzi wcale. Okazało się też, że lubi orzechy włoskie - znajduje sobie w ogrodzie i rozpracowuje; rozgryza i wyjada środek, mniam, mniam. Uwielbia awanturowac się z wiejskimi psami, trzeba bardzo uważać, bo dwa razy pogryzł się z psami, i to on był agresorem, niby nic się nie stało, ale tak nie powinno być. Bidoki takie wiejskie przychodzą do niego zaciekawione pzrywitać się, a ten się rzuca od razu do bitki. :angryy: Wrednota. Szczeniaków tez nie lubi, tępi je - zazdrość, zaborczość straszna. Po powrocie do miasta u Norka występuje depresja - bo co tu można robić, chyba tylko jeść - nudy takie. Jak jest mokro na polu, to nie zawsze chce się wychodzić (na wsi błoto mu jakoś nie przeszkadza). Liśćmi mokrymi, leżącymi na chodnikach się brzydzi, nie chce po nich chodzić :roll: Najlepiej to lezeć na panciowym tapczanie... Ożywienie następuje tylko przy wyjazdach - ładuje się do auta i niecierpliwi; nareszcie coś nowego, jakieś wyzwanie, a nie te nudy!
  5. swietna jest ta fota Rudka-nietoperza :p:evil_lol::p a jak wygląda Borys - uzurpator?
  6. [quote name='salibinka']Po wczorajszym programie byłt dwa telefony - jeden do wyjaśnienia, drugi - obiecujący - pani ma dzwonić dzisiaj, po ustaleniach z rodziną.[/QUOTE] trzymam kciuki!!!!!! A Berlin kwalifikuje się na CZK - co za durnota i chamstwo. brak slow. kciuki, kciuki i jeszcze raz kciuki za Nemeczkowego!
  7. Ząbek wygląda ślicznie, taki jesienny listek :loveu::loveu::loveu: a domu niet :shake:
  8. podziwiam Rudka na swietnych zdjeciach i Rudkową gościnnosc... no, no moje to takie zazdrosniki, a tu Rudek zdominowany przez przyblędę... Rudek, nie daj sie!
  9. gratuluje, Rudy! :loveu: szczescia zycze! a jak sie patrzy na maskota :evil_lol:
  10. [quote name='Kasia77']Faktycznie,zainteresowanie Ząbkiem żadne.[/QUOTE] ??? ale dlaczego??? to taki oryginalny, fajny psiak!
  11. czy mozna mu zrobic jeszcze kilka zdjec? mysle o ogloszeniu w DP.
  12. 14 października 2009: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/216/faac1a1d5b189c1fmed.jpg[/IMG][/URL] pogoda-katastrofa. i pomyslec, ze wczesniej bylo tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/217/3a5e995a72b25a67med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/133/fa7b38546af3d4c5med.jpg[/IMG][/URL] a później tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/108/da64bc73e1734642med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/221/e6d554d8e5541181med.jpg[/IMG][/URL]
  13. jaka szkoda! taki maly psiaczek - tak króko - tak niespodziewanie. CoolCaty tak mi przykro. trzymaj sie.
  14. znowu jakies przeszkody. i niewiadoma. kurcze.
  15. [quote name='ana666']A może zmienię tytuł wątku? Macie jakieś propozycje?:razz:[/QUOTE] Jamnikowy oryginal pilnie szuka domu Jamnikowy oryginal Ząbek szuka ludzia do kochania Niezwykły jamnikowaty - pomocy Pomóż Ząbkowi - jamnikowaty czeka na Ciebie Poniewierka, schronisko, pogryzienia, za duzo dla małego jamnikowatego Ząbka
  16. ja sie moge dolozyc, ale dopiero w listopadzie. Klaudus, co z Rudzielcem? a moze ma juz cos stalego??
  17. Jura jest niezwykła. Moje ulubione miejsce to trasa Mirów-Bobolice. Faktycznie, w 1999 r. prywatny inwestor kupił romantyczne ruiny bobolickie od własciciela, którym była wspólnota chłopska. No i inwestuje na potęgę. Nie poznałabyś, Aniu, ruin. :shake: To teraz zupełnie odbudowany zamek, a nie romantyczne ruiny. Mimo budowy, można zwiedzac w określonych godzinach. Mnie sie nie podoba, bo widzę tu komercję; zaraz będzie knajpa, jarmark i rejwach. Czar prysł... a tutaj (jak i na poprzednich zdjęciach) Noras na Zarabiu w Myślenicach; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/8ab07fd5800d0374med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/212/6fd835d5deec90f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/3195e0d9f087ce12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/27683ce3d1fb9a81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/6e3b37e3547165f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/c51860dd8169e7ffmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. podnosze, mam nadzieje ze Rudek szybko znajdzie dom! Klaudus, nie ma pospolitych rudzielcow...
  19. Koty sa bardzo czyste, brzydza sie brudu, wiec nauka czystosci idzie blyskawicznie... A Mrauczer :loveu: wszystko wie, bo to domowy kot... co za swołocz go wyrzucila? :angryy:
  20. spojrzcie, prosze! moze ktos co doradzi? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/molos-od-wczoraj-na-ulicy-147767/[/url]
  21. [quote name='fiorsteinbock']Wszystko super: Doda ze swoim oddaniem, Caragh z otwartym domkiem - dzieki Wam Miauczer dostanie nowe zycie![/QUOTE] racja, racja. chyba za niedlugo trzeba reklamowac Miauczera?
  22. Przede wszystkim: Doda, jestes bardzo dzielna!!! :Rose::Rose::Rose: nie kazdy, nawet doswiadczony kociarz, by sobie tak poradzil! Miauczer jest podziebiony - nie dziwota, noce zimne sa, a to kot domowy. Koty, wbrew pozorom, sa bardzo delikatne, i latwo choruja. Uratowalas mu zycie. Za kilka dni w domu bedzie zdrow jak ryba. Z uszkami pewnie dluzej potrwa, ale po zastosowaniu lekow na pewno poczuje ulge. Wspaniale, ze okazalo sie, ze Miauczer ma taki swietny charakter - jest bardzo smialy i odwazny, a jednoczesnie delikatny do ludzi. Cudowny, madry kot! A Miauczer to cudne imie. Oryginalne. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...