-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
prace ogrodowe, takie jak: pozowanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/e95a340eec444d75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/220/9ea2b2b6285bc04bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/71b298db283a1762med.jpg[/IMG][/URL] maskowanie (jesienny listek) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/71afb9c394f0442dmed.jpg[/IMG][/URL] rozpracowywanie jądra orzecha [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/0154bf284b95ebcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/946a06b84b4fadbemed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
>fruwanie< po polach [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/9be968748da52098med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/0672e2e1931de200med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/136/dc3a29442ff4c651med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/b9d2c89a1c358819med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/39c326b47573799amed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia z akcji >nornica< [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/ce75042413e2d6a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/224/d2f78a52fcda6727med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/224/15d8f6b7cdc160c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/a62bf7d4304647ebmed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dobra, nikt zdjęć nie ogląda, to napisze kilka słów :eviltong: Noras bardzo się zmienił. Otóż nie stał się może psem polującym, ale rozległe zainteresownia myśliwskie ma. A dawniej w ogóle go to nie obchodziło. Ulubione zajęcie to bieganie (fruwanie) po polach (i to zaoranych, czyli bruzdy, błoto, a przypominam, ze Norek jest mały i z nie do końca sprawną łapką) i tropienie; bażanty czy kuropatwy to nawet nie zliczę, ile przepłoszył, ale też zające i dwa razy jelonek. Raz jelonek nie chciał uciekać, tylko stał i się patrzył, więc Norek też stał i szczekał :roll: raz widziałam lisa, ale on nas zauważył wcześniej - co za cudne stworzenie, prześliczne! No i nowa, jesienna namiętność: nornice. Noras może stać i kopać na polu czy łące godzinami. Nie jest to polowanie tylko dla sportu, niestety; zamordował przynajmniej dwie. Po prostu kopie, kopie, a jak dorwie, to kłap paszczą i już. Oczywiście nie zjada, tylko unieszkodliwia - raz na zawsze. Na szczęście kaczki czy kury i inny drób domowy go nie obchodzi wcale. Okazało się też, że lubi orzechy włoskie - znajduje sobie w ogrodzie i rozpracowuje; rozgryza i wyjada środek, mniam, mniam. Uwielbia awanturowac się z wiejskimi psami, trzeba bardzo uważać, bo dwa razy pogryzł się z psami, i to on był agresorem, niby nic się nie stało, ale tak nie powinno być. Bidoki takie wiejskie przychodzą do niego zaciekawione pzrywitać się, a ten się rzuca od razu do bitki. :angryy: Wrednota. Szczeniaków tez nie lubi, tępi je - zazdrość, zaborczość straszna. Po powrocie do miasta u Norka występuje depresja - bo co tu można robić, chyba tylko jeść - nudy takie. Jak jest mokro na polu, to nie zawsze chce się wychodzić (na wsi błoto mu jakoś nie przeszkadza). Liśćmi mokrymi, leżącymi na chodnikach się brzydzi, nie chce po nich chodzić :roll: Najlepiej to lezeć na panciowym tapczanie... Ożywienie następuje tylko przy wyjazdach - ładuje się do auta i niecierpliwi; nareszcie coś nowego, jakieś wyzwanie, a nie te nudy! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Po wczorajszym programie byłt dwa telefony - jeden do wyjaśnienia, drugi - obiecujący - pani ma dzwonić dzisiaj, po ustaleniach z rodziną.[/QUOTE] trzymam kciuki!!!!!! A Berlin kwalifikuje się na CZK - co za durnota i chamstwo. brak slow. kciuki, kciuki i jeszcze raz kciuki za Nemeczkowego! -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbek wygląda ślicznie, taki jesienny listek :loveu::loveu::loveu: a domu niet :shake: -
Osamotniony Rudzielec - Chrapuś! Już w nowym wspaniałym domu :)
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
gratuluje, Rudy! :loveu: szczescia zycze! a jak sie patrzy na maskota :evil_lol: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Faktycznie,zainteresowanie Ząbkiem żadne.[/QUOTE] ??? ale dlaczego??? to taki oryginalny, fajny psiak! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
jaka kulka! aj, Nemeczku! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
14 października 2009: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/216/faac1a1d5b189c1fmed.jpg[/IMG][/URL] pogoda-katastrofa. i pomyslec, ze wczesniej bylo tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/217/3a5e995a72b25a67med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/133/fa7b38546af3d4c5med.jpg[/IMG][/URL] a później tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/108/da64bc73e1734642med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/221/e6d554d8e5541181med.jpg[/IMG][/URL] -
JUŻ MAM DOM! :-))) Miły, czarny piesek z okolic Warszawy
jotpeg replied to zuo's topic in Już w nowym domu
kciuki trzymamy!!!!!!! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
znowu jakies przeszkody. i niewiadoma. kurcze. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']A może zmienię tytuł wątku? Macie jakieś propozycje?:razz:[/QUOTE] Jamnikowy oryginal pilnie szuka domu Jamnikowy oryginal Ząbek szuka ludzia do kochania Niezwykły jamnikowaty - pomocy Pomóż Ząbkowi - jamnikowaty czeka na Ciebie Poniewierka, schronisko, pogryzienia, za duzo dla małego jamnikowatego Ząbka -
Osamotniony Rudzielec - Chrapuś! Już w nowym wspaniałym domu :)
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja sie moge dolozyc, ale dopiero w listopadzie. Klaudus, co z Rudzielcem? a moze ma juz cos stalego?? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Jura jest niezwykła. Moje ulubione miejsce to trasa Mirów-Bobolice. Faktycznie, w 1999 r. prywatny inwestor kupił romantyczne ruiny bobolickie od własciciela, którym była wspólnota chłopska. No i inwestuje na potęgę. Nie poznałabyś, Aniu, ruin. :shake: To teraz zupełnie odbudowany zamek, a nie romantyczne ruiny. Mimo budowy, można zwiedzac w określonych godzinach. Mnie sie nie podoba, bo widzę tu komercję; zaraz będzie knajpa, jarmark i rejwach. Czar prysł... a tutaj (jak i na poprzednich zdjęciach) Noras na Zarabiu w Myślenicach; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/8ab07fd5800d0374med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/212/6fd835d5deec90f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/3195e0d9f087ce12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/27683ce3d1fb9a81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/6e3b37e3547165f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/c51860dd8169e7ffmed.jpg[/IMG][/URL] -
Osamotniony Rudzielec - Chrapuś! Już w nowym wspaniałym domu :)
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
podnosze, mam nadzieje ze Rudek szybko znajdzie dom! Klaudus, nie ma pospolitych rudzielcow... -
Przede wszystkim: Doda, jestes bardzo dzielna!!! :Rose::Rose::Rose: nie kazdy, nawet doswiadczony kociarz, by sobie tak poradzil! Miauczer jest podziebiony - nie dziwota, noce zimne sa, a to kot domowy. Koty, wbrew pozorom, sa bardzo delikatne, i latwo choruja. Uratowalas mu zycie. Za kilka dni w domu bedzie zdrow jak ryba. Z uszkami pewnie dluzej potrwa, ale po zastosowaniu lekow na pewno poczuje ulge. Wspaniale, ze okazalo sie, ze Miauczer ma taki swietny charakter - jest bardzo smialy i odwazny, a jednoczesnie delikatny do ludzi. Cudowny, madry kot! A Miauczer to cudne imie. Oryginalne. :loveu::loveu::loveu: