Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. skoro ten człowiek uratował jej życie, sam przeciwko czterem, to może nie pisać o nim >wiesniak<? to jednak obraźliwe jest.
  2. szczeknę wrogowi prosto w twarz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/198/009ec79f9db7b4e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/199/4828040f8c0cb4abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/198/f1a8db1a7b5c84eamed.jpg[/IMG][/URL] a takie ładne zamki w Małopolsce mamy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/198/ac30432b1e4105f5med.jpg[/IMG][/URL]
  3. i nasza sublokatorka złotooka Odrobinka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/199/014ff2e832aa1fc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/194/cb31c5983b407ea9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/195/4324def2be4db7f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/195/03af8d951bde3ea6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/198/727b57fbe19ef33emed.jpg[/IMG][/URL]
  4. teraz koty... Don Mizio: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/110/79479ba074aa84a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/198/f5b93220a819bedemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/198/6c8a232c27a3dc60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/194/8e5a8ec729c70133med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/198/8933834c102299f9med.jpg[/IMG][/URL]
  5. jesień idzie, nie ma na to rady... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/194/0d439e76681752a0med.jpg[/IMG][/URL] rutyna; codzienny patrol. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/198/f168894864479510med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/110/9319dc062b344ccbmed.jpg[/IMG][/URL] las kukurydzy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/199/67847b992314d3e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/195/70e330c7ee2421femed.jpg[/IMG][/URL]
  6. tak patrzę na pierwsze zdjęcia Rudzia i te najnowsze i myślę - ależ ma psiak dobrze teraz! ma szczęście... Jagienka go uratowała od osiedlowego zmarnienia, Moana odchuchała, a teraz, u Rodziców, ma to, czego by mu na pewno mój Norek pozazdrościł; swobodę, własne podwórko i ogród, pola, łąki... i wiecie co - jednocześnie zmężniał i odmłodniał! :p
  7. i jest to bardzo dobre miejsce spacerowe; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/9a1b08e3dff11562med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/195/7149ed2cfa9d54edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/191/829c61fc021fbefcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/191/6152d39d002e76dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/191/2d15964ab38d47e7med.jpg[/IMG][/URL]
  8. taki piękny widok na Tyniec jest z podkrakowskich Piekar; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/192/d81e830012e2603dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/191/9f2c97091971dc84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/195/e0a6d9a063bcf30emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/192/4539acc6889fad5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/875d50b7483358b7med.jpg[/IMG][/URL]
  9. już jesteśmy! faktycznie, byliśmy poza Krakowem i poza netem. Zwierzaki baaardzo zadowolone z pobytu na wsi. :p relacja wkrótce. jak miło, że ktoś o nas pamięta! :hand: a na poprzednich zdjęciach Noras zwiedza zamek w Siewierzu. teraz trochę krakowskich pejzaży; [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/191/54882a769f2239ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/7fbe0b783becc005med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/196/360824d356e13379med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/191/a8827b919975c82emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/195/72b59b9306819ad6med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Kociczka czuje sie calkiem pewnie. Ryszard najwyrazniej przezywa. Psy wygladaja super i maja wspaniale poslania (co Kociczka szybko odkryla - a koty wiedza najlepiej, co najlepsze) :loveu::loveu::loveu:
  11. ... ale lepiej poczekajmy na dole; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/184/6a0a01016710d10fmed.jpg[/IMG][/URL] a ogonek noszę w górze; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/184/5ac80a86615f0793med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/184/f4ddd0f80e564afamed.jpg[/IMG][/URL] pańciu, jesteś! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/184/0088007b08bb5330med.jpg[/IMG][/URL] turysta Norek pozdrawia! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/179/263b0dab76c0a12fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/184/20286345d8d340e6med.jpg[/IMG][/URL]
  12. a teraz następny zamek Norka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/184/a129bd5273a2814dmed.jpg[/IMG][/URL] szczeka, że mu sie podoba; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/184/2cdcf6b6689dd32amed.jpg[/IMG][/URL] jest gdzie biegac i nie ma tłoku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/179/a46953c79ebe13ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/184/2e940ee3b9335b4fmed.jpg[/IMG][/URL] schody nam niestraszne... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/184/488339836092d896med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='wellington']ze w plecaku mialas zapas chlodnej czystej wody dla tego biedaka ![/quote] no pewnie, zawsze jezdzi z nami niebieska Norkowa miska i woda. zapewniam, ze maly/zolty byl tam calkiem szczesliwy :multi: regenerowal sie podczas jazdy samochodem. jutro cd. relacji.
  14. Norek - turysta pierwszorzędny :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/183/c59faa7f410ce3a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/183/2a229a1530c226edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/183/5705454f99583c05med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/179/b5dd596f2e75848amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/183/3f917b1e190ce4e6med.jpg[/IMG][/URL]
  15. a teraz Norka c.d. przygód na Jurze; pora na Wielki Okiennik, charakterystyczną skałę, która jest symbolem Jury Krakowsko-Częstochowskiej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/183/a24f7160f578daf4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/178/64a359098f845501med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/178/69ae71f733957494med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/179/4084147f850c352cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/178/a8bf993a4daf06bamed.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='wellington']To jotpegowe nozki obok Norka ?[/quote] si. jotpegowe. a co do tandety i jarmarkow - mam wrazenie, ze ludzie to uwielbiaja; im wiecej zarcia, kiczu i halasu, tym lepiej. tuz obok zamku jest tzw. adrenalinapark, takie atrakcje wspinaczkowe dla amatorow. Lina, po ktorej sie zjezdza w dol jest podczepiona od zamku/zabytku do skalki (tez zreszta integralnej czesci zamkowego otoczenia - taka jest specyfika budowli na Jurze, co zreszta widac na ostatnim zdjeciu). no i wszyscy zachwyceni, ze tak sobie zjezdzaja, hurra. to my jestesmy takie mutanty i sie czepiamy.
  17. nawet gdybys jej zaplacila tyle, ile chciala, to konca by nie bylo widac - taka szantazystka by za jakis czas znow cos chciala pieniaczka napisz jeszcze do Frotki - co dwie glowy to nie jedna wcale nie jestem pewna, czy w ogole jakis mandat dostaniesz tyle ze nerwy stracone i czas.
  18. jeszcze w Ogrodziencu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/183/337335c76e49b8b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/182/e36f522d9c95057fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/183/547ceeae16c13672med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/178/c336fc239429742bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/178/e5946b1ed7f0b9e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/182/af2ddd3a1d9464b4med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='wellington']Tco to za ruina ?[/QUOTE] zamek Ogrodzieniec na Jurze [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/182/795046b5af9797cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/183/37ff6c6c58be7190med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/178/efd6b9396aa245a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/178/cfa78cf1f0305ac8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/179/150c4626274739e7med.jpg[/IMG][/URL] niespecjalnie sie nam podobalo, jak to teraz wyglada; tzn. tak: zamek wspanialy, ruiny imponujace, ale otoczenie - brrr. jarmarczne budy, komercja wszedzie, nawet na zamkowym dziedzincu handel jak na arabskim suku, dookola pelno tandetnych >atrakcji< :angryy: plus - wpuszczaja z psami, chociaz na biletach napisane ze wstep wzbroniony :cool3: no i parkingi zrobione. ale to nie koniec Norkowej wyprawy, bo pozniej pojechalismy dalej, i bylo juz znacznie przyjemniej i mniej ludnie...
  20. Dorobella, na dgm jest kilku prawnikow, tu potrzebna jest fachowa pomoc - musisz byc dobrze przygotowana! Napisz do Tanitki albo Frotki, przedstaw sytuacje i popros o rady. Nasze domorosle porady to za malo.
  21. wiecie co, ludzie powinni ponosic jakies koszta, jakies kary finansowe, to moze zastanowiliby sie wczesniej, co robia. :angryy::angryy::angryy: coz, kazdy widzi jakie mamy prawo, kto je uchwala i jak jest egzekwowane.
  22. a teraz beda zdjecia pt. "Król zamczyska"; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/177/06129d8ad8ed6837med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/178/1d3ee6ae34f922bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/177/ecac1da29ad62cacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/177/e5ae4adf45bdbc9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/182/2564ee46ca28eeb3med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...