-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
A ja coś mam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147181-wiejska-zniedbana-misia-tak-bardzo-chce-by%C4%87-kochana-w-bdt-u-nas/ -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Założyłam już jej watek - taka nasza Misia z niej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147181-wiejska-zniedbana-misia-tak-bardzo-chce-by%C4%87-kochana-w-bdt-u-nas/ -
Kilka dni temu zgłoszenie od sołtysa wsi z naszej gminy - pies podchodzi do ludzi, zwłaszcza dzieci, chce wsiąść do autobusu szkolnego, dzieci się boją... Wczoraj nasza sekretarz gminy mówi, że w kojcu jest nowy pies. Suczka, młoda, przyjazna, taka "nie bij, proszę", ale - jak tu ktoś kiedyś powiedział - o trudnej urodzie. Niskopodłogowa, wagi ok. 10-12 kg, jedno oko brązowe, drugie jasnoniebieskie, sierść wychodząca. upload image free Ami ma 200 zł ze spadku po Pikusiu :)   Karma Fitmin 98,80 zł ZOSTAŁO 100 zł na karmę: mięso i dodatki - 100 zł (wpis 04.08.2015) jesteśmy na 0 zł. WPŁYWY: - sierpień - 0 - wrzesień - 0 - październik - 0 - LISTOPAD: 46 ZŁ z bazarku Kejciu oraz bazarek Poker 71 zł - bazarek Mazowszaki 300 zł - bazarek Poker 30.11.- 15 zł WYDATKI: mięso, ryż, karma-200 zł wyróżnienia ogłoszeń: Gumtree, mojaOstrołęka, OLX: 5,99+10,98+2,46=19,43 Karma Fitmin, witaminy i karma dla kotów - 153,44 zł (30.11.2015) Za odrobaczenie kociaków Irenki - 30 zł Ami na koniec roku wyjdzie na 0 MARZEC - dochód z bazarku ziołowego 105 zł - wystarczy do kwietnia na karmę. Nie ma osoby, która patrząc na Amisię, nie uśmiechnie się. Gdy inne psy stanęły w kolejce po urodę, Amisia wybrała tę drugą, po inteligencję, pogodę i wdzięk. Dlatego dla niej ostały się krótkie łapki, długi tułów, uśmiechnięty pyszczek z jednym okiem orzechowym, drugim niebieskim, klapnięte uszka i podniesiony wysoko chudy ogonek. Całość przedstawia pocieszny widok, tym bardziej, że Amisia jest ogromnie przyjacielska do ludzi i innych zwierząt, w tym kotów. Dlaczego znalazła się na wsi, bez domu i opiekuna, nie wiemy. Przez pewien czas mieszkała w krzakach przy szosie, odprowadzała dzieci do autobusu szkolnego, one dawały jej kanapki. Trafiła do nas, do domu tymczasowego. Została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Amisia to chodząca dobroć – spokojna, stonowana, grzeczna, bardzo posłuszna. Zaczepia do zabawy, podskakując na krótkich łapinach i uśmiechając się całym pyszczkiem. Przy niej mija smutek i chowają się w cień troski, bo Amisia niesie ogromny ładunek pozytywnej energii. Szukamy dla niej dobrego domu i Dobrego Człowieka, który już jej nie opuści. Będzie najlepszym przyjacielem dla całej rodziny, bo uwielbia dzieci, ale też dla samotnej osoby, bo będzie towarzyszką na spacery po parku, bo umie wysłuchać i pocieszyć lizaniem po ręku. Ami jest młodziutka, ma 2 lata, waży 13 kg, przebywa w domu tymczasowym w ok. Warszawy
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
..[url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]image post[/url] -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Natura nie lubi pustki. Od godziny mam nowego tymczasowicza. suczkę. -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na razie dobrze. Rozmawiałam z Jagodą przed chwilą. Pikulinek rozgląda się za nami, ale z radością przywitał młodszego syna, który jest kierowcą tira i wrócił z trasy. Ten piesek, który jest już w tym domu, też pochodzi z adopcji - mały szczeniak podrzucony rankiem w pudełku po zamknięty jeszcze urzad gminy w zeszłym roku. Mały napakowany Kanciak :) -
Nic konkretnego nie miałam na myśli, tak ogólnie...
-
zawsze przy tych opisach pocą mi się oczy, cholerka...
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
malagos replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Życzę Feniksowi zdrówka :) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
malagos replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Ślę dobre myśli, będzie dobrze -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Już jestem, kochane dziewczyny, i już pisze. Krysia świadkiem, ze nie mam czasu, nawet pogadać chwilki nie było nam dane. Wiec tak. Przyjechała Jagoda z mężem i dorosłym synem. Pikuś szczeknął na nich, ale zaraz sie pokazał od jak najlepszej strony :) On sie nawet piłeczką bawi! I pojechał do nich, 5 km od nas. Tysiąc przykazań, co do płotu (naprawione dziury), zapoznania z psem rezydentem, rocznym kawalerem, żywieniem, smaczkami itp. Czekam na informaję, bo wczoraj wieczorem było ok. Brama zamknięta, Pikuś na smyczy przedłużonej linką. Reszta póxniej, bo mam znów interesantów. -
Poszłam się opowiedzieć na posterunek policji, żem inspektor TOZ, i pokazałam zaświadczenie. Nawet się policjanci ucieszyli, ze ktoś im pomoze w akcji. Cholerka, a ja już mam stracha, jak ja sobie poradzę...Oby nie było akcji na razie.
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Fajny!! Konfirm, jak cie zobaczę ponownie, ucałuję z dubeltówki! Wczoraj w tym pośpiechu nie tylko nie pogratulowałam Lerkowskiej, to jeszcze i o artykule zapomniałam, a to wielki sukces! Dzielna Kobieta z Ciebie!! -
Wracając do tematu owadów, nie lubię upierdliwej muchy domowej na moim nosie o czwartej rano. nie lubię, i już.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
malagos replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jak sie czuje jola, strasznie Jej współczuję ;( A Aprilka, pyta ktoś o nią? Serce mi się kraje na widok takich starszych suczynek.a co ona ma w łapkę, jakiś opatrunek? Jest w dt, czy w przytulisku? -
i ja jestem
-
i ja jestem
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
No, to i ja gratuluję, konfirm! Lerka od początku jest Twoja :) -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Witaj, kejcu kochana :) Pikulinek ma ogłoszenia w gminie i dziś o niego zapytała pani z sąsiedniego pokoju w Urzędzie Gminy, Jadzia - żeby jej opowiedzieć o Pikusiu :) Ma podjechać do nas w odwiedziny. to byłyby fajny dom, nie łańcuch... -
Sunia z przetracona noga wychudzona, wyglodniala Wyszkow/Branszczyk
malagos replied to iwaba's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, już tam zaglądałam :) -
Kochane dziewczyny ;) Ciekawa jestem tego nowego smaku :)
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
A ja po znajomości zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26 -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
.. Zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26 -
Zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26