Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Moja gmina w sprawie bezdomnych kotów (i psów) poczuwa się do obowiązku opieki - tę "moją" ósemkę wysterylizuje na swój koszt, odrobaczy i odpchli. Ja tylko ogłaszam, robię plakaty, daję głoszenie do naszej gminnej gazetki i szukam im domów.
  2. Dziękuję serdecznie Jolantinie za banerek :) Już wklejony :) Zgłosiła się kolejna pani chętna na kota. Aż się uśmiechnęłam, jak pani weszła energicznie do mojego pokoiku biurowego z zapytaniem "Pani Małgosiu, ma pani jeszcze te koty?" Ano mam... Pani tez chce koteczkę (ponoć bardziej łowne) i jak najmniej czarnego :( Chyba te koty białą farbą pochlapię :(
  3. Co temu Węgielkowi poradzić?... Biedak, ale psy także mogą być chore psychicznie
  4. To czekamy z nadzieją na dobry domek...
  5. To super! Może w tytule napisać "jamnik z głowa huskiego" albo "husky na jamniczych nogach"? :) [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]forum image hosting[/url]
  6. To tak jak było z Karusią i jej dziećmi - chowały się do budki, uciekały przed mną. Dopiero oddzieleni suni od szczeniaków coś pomogło, i wzięcie malców do innego dt.
  7. Ja nie odchodzę z dogo, zaglądam na moje ulubione watki, wiec i tu jestem :)
  8. Dzielna Elik :)
  9. Moja babcia mówiła: nie bij nikogo, bo ci ręka uschnie :D :cool1:
  10. Dzielna, kochana Irenka :D :D Lepszej opiekunki koty nie mogły sobie wymarzyć!!
  11. Moze na wątku Baloniarek zapytaj, czy mogą Ci udzielić wsparcia?..
  12. Z tym łapaniem moczu, to taka historyjka mi się przypomniała: Kolega mojego Michała miał złapać siuśki swej suni, wyszli więc z żoną rano na dwór, przed blok, z łyżką wazową i jak sunia kucnęła, dawaj łapać mocz. Na to przybiegło ochroniarz osiedla i mówl: "panie, kupę to trza sprzątać, ale siusków to nieeee"
  13. UUU, to niuniek już na swoim - HURRA!!
  14. A ja bym miała serdeczną prośbę do Jalanatiny - o banerek, dla "moich" podopiecznych kotów, tu watek: http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-9-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/ proooooszę......
  15. Żeby dla Gruszki się dt znalazł...
  16. Po śniegu ani śladu, ale i tak zapowiadają ciepłełko, ponoć do końca grudnia :)
  17. Irenko, może rzeczywiście po odrobaczeniu ten brak apetytu?...
  18. Te trzy oswojone właśnie mają prawdopodobne domek. Dziś się upewniłam, co chce znajoma pani z gminy - pani woli koteczkę, niż chłopaka, i nie całą czarną. To do niej pojedzie ta cudna łaciatka. Jutro ukaże się nasz gminny miesięcznik, z ogłoszeniem o kotach. Moze jeszcze ktoś zadzwoni.
  19. Dostałam 15 zł od Poker, z bazarku - ogromne dzięki!! :) Zamówiłam teraz w Krakvecie karmę: Fitmin 15 kg, gryzaki, preparat witaminowy dla kotów i 6 kg różnej karmy dla kotów. Wpłaciłam 153,44 zł z rabatami i zniżkami.
  20. Taaa, co by na to ksiądz proboszcz powiedział, w parze Koloratka z Czortem?...
  21. Nie do wiary, jak to zagranica zmienia stworzenie!!
  22. [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]image upload no size limit[/url]
  23. Oj, Amiśka, blokujesz mi skutecznie pomoc kotom.... Na kocim wątku wstawiłam dzisiejsze zdjęcia kociej zgrai - chciałoby się rzec, czarna rozpacz... tak bardzo by się przydał dom tymczasowy, na te kilka dni przed i po sterylce i kastracji. Marzenia ściętej głowy, niestety... http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-9-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/
  24. [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]upload gif[/url]
×
×
  • Create New...