-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cukiereczek! Taki mleczny cukiereczek :) -
Czyli, jak to mówią, Święta, święta i po świętej :)
-
Viva! Interwencje. Nasze zwierzęta i nasze akcje
malagos replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Urocza! może daj znać Isadorze od jamników, może dt znajdą dziewczyny! Ja niestety mam szóstkę na stanie, nie wcisnę nic... -
dodaj: "jazgotliwy pinczerek" :) ale i tak jest to mój najukochańszy piesio, jeden z czterech :)
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za pamięć o Pelasi -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ania jest u nas "zimowym wypoczynku", na 10 dni; jest super, bo zabiera psy na długie spacery dwa razy dziennie, bierze te 3 największe. Bianka dołączy na spacery od dziś. [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] Ami ślicznie chodzi na smyczy, spuszczona na polach wraca na wołanie. Ale lubi kopać dołki szukając kretów, i ma w tym super koleżankę Sonię. Kenia ma w nosie krety :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Popatrzcie na te psie zabawy: Kenia stoi po jednej stronie ogródka i czatuje na Amisię: [url=http://postimage.org/][/url] Po drugiej stronie, za rogiem, stoi Amiśka i czatuje na Kenię [url=http://postimage.org/][/url] czyli tak sobie czatują dłuższy czas: [url=http://postimage.org/][/url] a potem się przegoniły w kółko i czatują nadal. ale zamiana rogów :) [url=http://postimage.org/][/url] No i jak tu się nie śmiać z tych głupoli! -
To moja Nusia, w oczekiwaniu na podanie obiadu :) [url=http://postimage.org/][/url] i na spacerze :) [url=http://postimage.org/][/url]
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uff, pełna mobilizacja rodzinna dała dobry efekt - Paweł był 3 dni, nic złego "alergicznego" się nie zadziało. Przede wszystkim porządne odkurzanie,mycie paneli, szafek, półeczek itp. oraz niestety usunięcie na 3 dni psów z domu - Sonia i Amisia do naszego kojca, Bianka do kojca gminnego. Reszta: Nusia, Zulka i Kenia w domu, tylko pilnowane, by na czas zasiadania przy stole (bo dziadują okropnie...) psy były zamykane w moim pokoju. Wczoraj sytuacja wróciła do normy, są nasze psy plus Kenia. -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Nadrabiam zaległości, o nie miałam czasu zajrzeć :) Paczka od Ziutki i Kejciu doszła, zawiozłam pani od dzikiej koty te feromony. Zobaczymy. a psiaki dziękują za suwenirek - 3 kg karmy :) -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści, kochani! Wesołych Świąt do Ludzi i Czworonogów :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego Świątecznego! :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Już w komplecie :) Radość olbrzymia, zaraz po wyjściu z samochodu zabawy z Kenią jak zwykle, zaraz też "skupienie" pod modrzewiem :). W samochodzie leżała na kolanach Ani, obok Kenia na kolanach Agi - panny tylko się stykały od czasu do czasu noskami. W czasie podróży była spokojna, tylko trochę dyszała, ale to i tak o niebo lepiej, niż w tamtą stronę, jak opowiadała pani. No i już. Zapominamy o przeszłości, cieszymy się dniem dzisiejszym. Makowce upieczone, sernik nawet się nie przypalił, piernik ślicznie wyrósł, ryby w galarecie stygną, bigos nastawiony. Czyli święta za pasem :) Życzymy całą rodziną, ludzko-psią spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak Ami musi cierpieć, skoro nie siusiała DO TEJ PORY!! Aga była z nią przed ósmą, potem za godzinę - nic. Teraz są znów na dworze. Co się działo u pani, jak Ami zesikała się na dywan? Pani się przyznała, że na nią krzyczała, aż mały synek popłakał... Czy Ami sobie zakodowała jakieś, cholera, złe zachowania, by nie siusiać, bo kara?? -
Zaniedbałam trochę nasza blondyneczkę :) Szwy zdjęte w poniedziałek, wszystko ślicznie się zagoiło. Odkarmiamy bidę nadal, już żeberek nie widać, ale dupka nadal koścista. Bianeczka to chodząca radość, pogoda, uśmiech. Uwielbia gonić ptaki, naszego kota, jak sobie idzie niedbałym krokiem do kuchni, poszczekać (i to ma jazgot wiejskiego kundelka) na rowerzystę za płotem, sąsiadkę z dużymi zakupami, rozklekotany samochód. No i nauczyła się włazić na kolana - jak na zdjeciu powyżej. I przepada za Tomkiem - w końcu to on odmienił jej los :P :lol:
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No właśnie. Ami nie zdała egzaminu - to przecież samo centrum Warszawy. Trudno, ale nie przewidziałam takiego stresu u psa. Przecież prawie wszystkie nasze psy poszły do miasta, do Warszawy, Krakowa, Wrocławia - jakoś dały radę. Aż mi się płakać chce, ile Ami musiała przejść, i co ja jej zafundowałam! Matko boska, jak ten pies musi się bać, skoro odkąd Aga ją odebrała (przed godz.15.00) do północy, czyli ostatniego półgodzinnego spaceru, nie załatwiła się Jak dziś rano, nie mam na razie informacji. Już o 15.00 wyjeżdżają z Warszawy, po 2 godzinach będą wszyscy u nas. A moja Amisia też. Za to Paweł dziś nie przyjedzie, dopiero jutro na Wigilię. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Teraz Aga zadzwoniła, ze znów wyszły na spacer - nadal bezskutecznie. Ale też Ami nie chciała chrupek, ani wody, ani kurzej łapki. Na kocu też się nie położyła, tylko na podłodze. Za dwie godziny dziewczyny znów wyjdą. Aha, do windy Aga ją wnosi (a to z 15 kg co najmniej....). Potem Aga idzie do koleżanki. Ja w kazdym razie odżyłam, nie boję się że zadzwoni telefon, ze znów jakiś problem wyniknie. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A to dowód - pan z pieskiem :) [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]photo upload[/url]