Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Maluszki urocze, i biedna ta mama, taka "zapracowana" :( Ja chyba tez po to na wsi zamieszkałam, by ogarniać tutejszą biedę. Tyle, że z gminą dobrze mi się współpracuje.
  2. Bo po czym stwierdzono ropomacicze?...Tak oglądając sunię, to trudno postawić diagnozę. Na pewno wetka zrobiła usg, od tego powinna zacząć leczenie :) Ja bym w każdym razie od tego naszym gabinecie zaczęła.
  3. Piękne te Wasze koty :) Oby znalazły dobre domy :)
  4. Ale masz kontakt z domem tymczasowym? Może zamiast puszek podawać gotowane mięso z ryżem - znacznie taniej to wyniesie, a sunia się wzmocni. Czy sunia miała robione usg, czy rtg? Bo skoro piszesz, ze po wypadku?...
  5. Cudny ten nasz Franio :) A tytuł rzeczywiscie nieaktualny :)
  6. Nasze psy na spacerze tez wypłoszyły zająca - ale tak kluczył,że bezpiecznie dał nogę, a najbardziej zajadle z nosem przy ziemi (w zupełnie inną stronę!) biegała Bianka. Ale ona ciągle na coś poluje, goni, wietrzy jak rasowy chart, tropi itp. Moja Ania pojechała do pracy do Warszawy na te dwa dni, wróci w sobotę i już zabierze Kenię - na razie mam nadal 6 psów na stanie. Myślałam, ze pan, który pytał o Biankę wczoraj już na poważnie, przyjedzie po nią w niedzielę - a skąd! ma czas dopiero po 23 stycznia. Ręce opadają :(
  7. A co u Mili?... Daje radę sobie w nowym domu?
  8. A u nas biało - pada śnieg i nie jest tak zimno, jak rano - zaledwie -6.
  9. Zagladam do Zochy w nowym roku :)
  10. Uzgodnienie terminu wizyty zostawiłam Karolinie i panu Pawłowi - pan chce, by była obecna cała rodzina, z dziećmi na czele. A Karolinka ma zamiar zabrać ze sobą swoją sunię jako test dla dzieci :) Czekam więc na telefon od Karoli :)
  11. Ogłoszenia działają, były o Biankę dwa zapytania z OLX i jeden sms. Ale to chyba zdopingowało pana, na którego decyzję czekałam - "stara się " jak powiedział, o Biankę :) Wizytę pa zrobi Karolina g_k, bo to Jej sąsiedztwo.
  12. To ja proszę o kciuki... Wizyta przedadopcyjna w planach :) Ursus - poprosiłam o nia Karolinę g_k :) to ten pan Paweł, na którego decyzję czekałyśmy z Bianką.
  13. DZIĘKOWAĆ, DZIĘKOWAĆ :) Ja zrobiam olx,zaraz dam na gumtree z innym tekstem i zdjęciami na wszelki wypadek
  14. Bianka waży 12 kg i sięga pod kolano, tak ze 40 cm w kłębie
  15. Śliczne psiaki :) Takie siwe mordki mają :)
  16. Bianka to tez 12 kg ciałka :) i to w ruchu,z gracją charcika :)
  17. Jak dobrze, ze to nie ja znalazłam jorka, bo bym pewnie nie oddała :)
  18. Wysłałam zdjęcia i tekst do halszki - zaproponowała, ze zrobi ogłoszenia Biance - dzięki :)
  19. Halszko, witaj :) Ogłoszenia potrzebne dla Bianki - mojej drugiej tymczasowiczki. Tu jest jej watek: Już pisze do Ciebie mejla - DZIĘKUJĘ!!
  20. Żeby chociaż Bianka poszła na swoje - kogo poprosić o ogłoszenia, co?.......Jest jakiś bazarek ogłoszeniowy?
  21. Mam kilka nowych zdjeć i tekst do ogłoszeń - tylko kogo by tu poprosić o ogłoszenia?.........
  22. Nawet jeszcze się nie umówiłyśmy, kiedy przyjedzie, ciągle jest w trakcie przeprowadzki :( O Bianke pytał pan Paweł, ale czekamy na decyzję. Wiec trzeba suczynkę pokazać światu i potem wybierać, przebrać w domach jak w ulęgałkach :)
  23. Czy jest aktualnie bazarek z ogłoszeniami? Musze się wreszcie zmobilizować i ogłaszać tę pannicę. Jakoś tłumów nie przewiduję...
×
×
  • Create New...