Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Cudne te Twoje relacje, Irenasie! :lol:
  2. Gość to koleżanka z Instytutu mojej Ani, emerytka z domkiem z ogródkiem w Ostródzie :). ale na razie takie sobie oglądanie, pogaduszki itp. Zobaczymy. Nie pali się :)
  3. No doooobra, coś Wam powiem .............. :cool1: :P Pani od Nutusi, której Nutusia pokazała zdjęcia Ami i Bianki, chce Amiśkę. Dom z polecenia pani Karoliny od Chmurki. umówiłyśmy się na sobotę, pani z synem przyjedzie poznać niunię - jak się spodoba, Amisia pakuje manatki.
  4. Apetyt Bianeczce na szczęscie dopisuje, zjadłaby konia z kopytami - ale nie umie jeszcze dziadować, nie patrzy nam w z zęby, jak jemy Choć zdybałam łobuzicę, jak wspięta na łapki penetrowała zawartość stołu i blatu. W niedzielę zdejmujemy szwy - ranka mała, sucha, zero zaczerwienienia. Mała małpeczka nie wie, ze być może po 1 stycznie będzie miała gościa....... :cool1: :rolleyes:
  5. A jak te kojcowe szczeniaki, mają domy? Zaszczepione przynajmniej na wirusówki? Wiesz coś?
  6. Karma dla kotów zawieziona do państwa emerytów, którzy dokarmiają koty. Nie wiem, czy mała czarna dzika koteczka jednak nie wróci na swoje stare śmieci - nie chce kontaktu z człowiekiem, panicznie się boi, nie wychodzi z piwnicy... Ania, cudna dziewczyna, u której jest ta koteńka, da jej jeszcze trochę czasu, zobaczymy. Za to reszta - super :) . Ząbek jest wzorem dla drugiej dzikuski, poszli we dwoje do zwierzakolubów, i mają zdjęcia na fb :) , siedzą razem w kuchni i dzikuska bierze przykład z Ząbka, który ciągle się łasi i mizia.
  7. Aż zapytałam naszej gminnej księgowej - można przesunąć wydatki w tej grupie, czyli dziale 900. Można też przesunąć między działam, jak zachodzi potrzeba, i to wtedy ustala się uchwałą rady gminy. "To tylko dobra wola gminy" - powiedziała nasza księgowa, psiara z resztą :)
  8. O, super :) Zawsze to kilka groszy zaoszczędzonych :)
  9. Wyrazy współczucia [*], piesku o tysiącu kochanych imion...
  10. Uwielbiam spierniczałe jamniki :wub:
  11. E, nie wierzę, że nie ma pieniędzy, najwyżej muszą przesunąć z innego działu.
  12. Czy Mazowszanka nie zgłosiła suni do Akcji Sterylizacji? Byłaby za darmo...
  13. no jak udaje, ona przecież pracuje!1 Pilnuje, dogląda, strzeże! :lol:
  14. O mamo, rzeczywiście, rok się kończy okropnie...
  15. Uuu, to będzie panna odnowiona :)
  16. Boksery w ogóle są cudowne, to moja - obok jamników - ulubiona rasa :) Mam niestety obecnie same kundelki, i to teraz aż 5 sztuk, w tym dwie tymczasowiczki :), biorę na bdt psiątka z naszej wiejskiej gminy i szukam im domów.
  17. Nasza Bianka to coraz rozkoszniejsza dziewczyna :) Posłuszna, karna, na dworze przybiega na zawołanie, opiera się delikatnie łapkami i moje udo i pyta "Wołałaś mnie, a co tam?" i uśmiecha sie całym pyszczkiem, a ogon mało nie odpadnie. Całą noc przesypia na posłanku w kuchni, nie ma wpadki czystościowej. I tak się fajnie zakumplowała z Amiśką, ze uwielbiam patrzeć na ich zabawy i gonitwy :)
  18. Co tam u Zośki?
  19. Cudnie! Pola miała widać dom, normalnych ludzi :) Ja mam na dt od kilku dni białą małą sunię z interwencji, i też ta małpa od rau wiedziała, gdzie fotel i łóżko :)
  20. Jak tam Pepsik? Dostanie coś pod choinkę, pisała list do Św. Mikołaja?
  21. Tak, masz rację :) Teraz jest najlepszy etap tymczasowania (myślę też o Biance) - psy się polubiły, każdy swoje miejsce w stadzie znalazł od nowa, od wczoraj mogę wypuszczać stado bez smyczy do ogrodu, wiem, że się słuchają itp. Ale dzielnie czekamy na TEN domek dla Ami :)
  22. Pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam... i coś tak dalej o Józku było (jakby nie było, Ziutku...) :huh: :lol:
  23. He, he, a ja wiedzę w wyobraźni mej te gubione po salonie bobki! :D
  24. Tatankas, podziwiam za taki ogrom pracy! To spotkanie w szkole rewelka, jak to dobrze, ze dzieci mogą posłuchać o opiece nad zwierzęciem, dotknąć psa, porozmawiać. Szacun! :)
  25. Ja wpadłam w weekend na pomysł wychodzenia z psami o piątej rano ( w koszuli, skarpetach, czapce i kurtce), by potem dospać do ósmej .. .
×
×
  • Create New...