Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Eliku, wiesz co, nie rób tego plakaciku. Nawet jeśli by ktoś się Niunią zainteresował, to nie mam siły myśleć o transporcie, potem wyczekiwać na wieści -bo to miasto, bo ruch, bo winda, bo spacery... Ogłaszam suczysko na mazowieckie, może domek z ogródkiem się znajdzie, może ta pani z Ostródy wreszcie się przeprowadzi i zadzwoni, może... Dobrze?
  2. Jak uważasz, Irenasie, ja bym poczekała spokojnie.
  3. Dodaj, oczywiscie :), ze bardzo pogodna, przyjacielska, wspaniała towarzyszka
  4. Oj, tam, widać Helka hołduje zasadzie, że śmierć głodowa jest straszna! A za zabieg wieczorkiem potrzymamy kciuki, będzie dobrze...
  5. No, teraz psiątkom zima nie straszna :) a tak przez ciekawość - Czy każdy z nich ma swoja budę, ulubioną, której pilnuje, czy się zamieniają?
  6. Tekst elki, to taki najprostszy : wiek 2 lata, waga 15 kg, średniej wielkości, domowa, urocza, po sterylizacji.
  7. No nawet jak jest, to się zauważy po połowie - i wtedy siła wyższa, pojechać wcześniej niz w marcu
  8. Witaj, Saruniu-Niuniu, dziękuję że zajrzałaś :) Mam niskie, wiec przyda się trochę emocji :) No własnie, wróciło wszystko do normy :) Właśnie! Ci moi znajomi, którzy w razie braku domu dla Bianki "mieli zacząć rozważać adopcję" to cudowni ludzie, ale jest jedno ale: dom pod lasem, z dala od szosy, przy małej rzeczce, jelenie pasą się pod oknem, ludzie pozytywni na wskroś, kochani, ciepli, biorący bezdomniaki na tymczas (czyli tacy jak my tu wszyscy), ale nie maja tej działki ogrodzonej...A Bianka lubi pobiegać, oj lubi - czasem goni nie zważając na wołanie.
  9. Wg mnie termin lutowo-marcowy będzie jak najbardziej ok, maluch zdążą dojrzeć płciowo. Czyli zgodnie z naturą, nie lubię kaleczenia dzieci.
  10. Dopiero odkopałam temat. Maluchy mają góra 5 miesiecy, wg mnie - ich mama okociła się jakoś we wrześniu?...
  11. Szkoda... ale nic na to nie poradzimy. a to moje OLX - na dowód, że ogłoszenia są. Nie wiem tylko które podmienione przez MarysięO. na Amisię po znalezieniu domu przez Miluchnę?.. To płatne podbijanie do 27 stycznia to moje. Aktywne (7) Oczekujące (1) Aktywne ogłoszenia Data Tytuł Cena Odpowiedzi Promowanie Od: wczoraj Do: 10 lut Błękitnooka roczna niewielka Ami – nie c... Odśwież za darmo dostępne za 13 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki: Wyświetleń: 573 Tel: 35 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 0 Od: wczoraj Do: 10 lut Urocza sunia Husky na jamniczych nogach Odśwież za darmo dostępne za 13 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki: Wyświetleń: 232 Tel: 38 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 0 Od: wczoraj Do: 10 lut Nieduża, śliczna i młoda Misia Odśwież za darmo dostępne za 13 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki: Wyświetleń: 565 Tel: 68 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 4 Od: wczoraj Do: 10 lut Mała biała sunia, mini labrador szuka do... Odśwież za darmo dostępne za 13 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 4 Odśwież za 1zł Wyróżnione do 27 sty Statystyki: Wyświetleń: 912 Tel: 20 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 11 Od: 5 sty Do: 4 lut Młoda mała suczka, urocza Biała Dama Odśwież za darmo dostępne za 7 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki: Wyświetleń: 103 Tel: 7 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 0 Od: 5 sty Do: 4 lut Ami - niezwykła młodziutka sunia, lekars... Odśwież za darmo dostępne za 7 dni podgląd edycja zakończ Za darmo 2 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki: Wyświetleń: 825 Tel: 86 GG: 0 Skype: 0 Obserwuje: 3
  12. Tak, Maków o 10 km bliżej mnie :) Jakie ma ceny sterylizacji ta pani doktor?
  13. Śnieg oglądam z okien pracy - dziś Maków. Ania z Warszawy przesłała sms, ze tak zmokła, ze kurtkę można wyżymać.
  14. ... i Nocek...małych - czarnych - trochę kudłatych...
  15. Ja też tak myślę. Pan miał psa w rodzinnym domu, pani nie, i nie chciała psa - i stad tyle pytań, jakie mi zadawała: "a jakie pani ma argumenty, że dzieci powinny się z psem wychowywać?" , "A czy Bianka ma jakieś wady, a co może spsocić, jak pani myśli?" i tak przez 58 minut rozmowy telefonicznej. no dobra, zamykamy rozdział, zaczynamy nowy. Ogłoszenia są, telefonów zero.
  16. Dziewczyny kochane, jakby ktoś pytała o labradorkę, to moja Bianeczka prawie-prawie-prawie labrador, tyle że mini :)
  17. Zgadza się, Eliku, zgadza się :) I nikt jak ona nie pokazuje tak brzuszka, zwłaszcza rano, jak wołam towarzystwo na spacer - wszystkie suczydła się meldują pod drzwiami, a na kanapie Amiśka brzuszek pokazuje :) Nie da się nie ucałować :)
  18. Ale szacun, że umiesz :) Mój maż jest taki zdolny, ze nawet na patyku zagra. Robiłam wczoraj pączki (przyjechały dzieci i była okazja), psy wyszły na podwórko, bawiły się, a ja zamknęłam się w kuchni by ciepło nie uciekało. I widzę przez okno Amiśkę, jak podreptała w kółko na kupie odgarniętego śniegu, zrobiła kilka kółeczek w miejscu i się położyła. W tej zaspie...Pewnie tak robiła jej matka, babka i prababka...Zawołałam zaraz do domu to biedne, bezdomne stworzenie...
  19. Kurcze, az mi wstyd, ze takiego wielkiego psa nie zauważyłam....
  20. Dzięki, eliku, choć tracę nadzieję na dom dla Ami... Wznawiam ogłoszenia, nic.
  21. O rany, rzeczywiście kicha z tą kliniką! Zero odpowiedzialności za psa, cholera! Sylwia, jesteś bardzo dzielną osóbką, nie każdy by sobie tak świetnie radził z kalekim psem :)
  22. No własnie, bo nie miałam odwagi zapytać?......... :)
×
×
  • Create New...