-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tu, na stronie szkoly, jest wzmianka o tej mojej pogadance dla młodzieży o sterylizacji http://www.zskrasnosielc.edu.pl/ -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
-
Pozdrawiam Szerlokową bandę wiosennie :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aż nie mogę uwierzyć, że się taki dom trafił! Już straciłam nadzieję, a tu - proszę! I nie było kłopotu z aklimatyzacją, właściwie zero stresu, jakieś rozpaczy, piszczenia, uciekania, wycia, gryzienia drzwi itp.! Chyba jeszcze raz się uszczypnę, że to nie sen!! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Taka poranna rozmowa z panią Marylą to naładowanie akumulatorów na cały dzień :) W niedzielę mama pani Maryli miała urodziny, 94 już, byli goście i tort. Nie było osoby, która by nie zwróciła uwagi na Amisię. Nienachalna, stateczna, spokojna - witała gości w progu, dawała sie głaskać i odchodziła na posłanie. Ideał psi! Jedna ze znajomych, raczej sceptycznie odnosząca sie do zwierząt powiedziała "O, teraz jak masz takiego fajnego psa będę częściej do Ciebie zaglądać". -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapraszam - -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale się myliłam - nowy tymczasowicz od wczoraj. Rudy mały piesek. -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aha, mam nowego tymczasa. -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za uznanie :) Nie, jak tylko powiedziałam "Dziękuje za uwagę" zaczęli bić brawo, a pan dyrektor podziękował i toarzystwo się rozeszło. -
Śliczne to ONki wśród suczek! ....
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uff, nagadałam się w tej szkole - młodzież siedziała w kucki na korytarzu, było też 7 nauczycieli i dyrektor. Pokazałam dużo zdjęć biedaków ze schronisk, z interwencji, powiedziałam o samej operacji sterylizacji, o finansowaniu jej przez naszą gminę. Jak choć jeden młody człowiek powie "ojciec, te szczeniaki można uśpić za darmo, nie zakupuj ich" to juz będzie ok. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam serdecznie, wszystkim bez wyjątku, za zaglądanie na wątek Amisi :) Teraz tylko Sonek i bedzie bez tymczasowiczów na jakiś czas :) -
Za to jesteśmy w kontakcie z Agat21, zaprosiłam Ją na wątek :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pani Maryla przez 40 min opowiadała, jaka to Amisia mądra, jak fajnie się zachowuje idąc w gości i przyjmując gości, jak zdziwiona patrzy na szczekające psy zza płotu od sąsiada :), jak pomagała sadzić krzewy w ogródku. Chyba tytuł zmienię, co?......... Najdłuższy stażem mój tymczas (bez 3 tygodni okrągły rok!!!)chyba ma dom na dobre :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
To ta pni wetka z Makowa? Ma gdzie przechować sunię czekającą na adopcję? -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tylko ze muszę go zabrać do domu, nie wiem, jak zareaguje na dom, na kota... Gdyby chciał w tym naszym ojcu zostać i nie uciekać, to zapewnię mu 3 spacerki, michę, bez dojeżdżania codziennego... -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Aleeee macie fajnieeeeeeeee :) -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jutro mam pogadankę dla młodzieży o sterylizacji zwierząt, w szkole średniej (technikum rolnicze i jedna klasa liceum ogólnokształcącego) w mojej wsi. Przygotowuję prezentację ze zdjęciami i tekstem. Może "czym skorupka za młodu nasiąknie"... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Maryla bardzo się ucieszyła, że sunia nazywa się Amisia (bo myślała, że Misia, tak o nie w skrócie mówiliśmy), bo jako dziecko sama siebie tak nazywała :) Jakiś palec Boży, czy jak?... -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
daleko nie jest, ze 30 km. Był jeszcze jeden telefon - spod Ostrowi. Nie pali się, poczekamy... -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dacie wiarę, że ...stchórzyłam... Zadzwoniłam do pani, że nie mam dziś samochodu i kiedy indziej przywiozę psa. Jak pomyślę, że może trafić do kojca na całe życie, bez spacerów, zabawy z ludźmi (a na wsi kto by brał psa na smycz, po co?), to wszystkiego się odechciewa. Co robić? Gdzie go ogłaszać?...