-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
O, dobry pomysł, w kupie raźniej, a u nas ogród i dom duży - czekamy na Was!
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zagladam z pozdrowieniami :) Zimna ta wiosna, zimna... U nas wczoraj w nocy (Tomek jechał do porodu u krowy o 3 rano) było -3,5 stopnia... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Muszę pani Maryli "pokazać" naszego Rudzika - ten pan, co ją przywiózł zakochał się w Amisi :), i psiarz taki jak my, tylko pies mu odszedł ("nie, żona już psa nie chce, bo potem rozpacz w domu..." i takie tam...) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wieści z Ostródy nadal dobre :) Rozmawiamy z p. Marylą co drugi dzień :) -
Z przyjemnością poczytałam o nietoperzach na forum :)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Nasz Amiśka cudnie śpiewała, z podniesionym ryjkiem przeciągała końcówkę szczekania :) A zięby kojarzą mi się z Mazurami - zwłaszcza z tym naszym dorocznym wyjazdem na 3 dni w maju na spotkanie organizacji pozarządowych. Rano wstajesz, wychodzisz z domku na zajęcia, a tu jezioro, sosny i ptaki! Co roku są do wyboru panele, w których chce się uczestniczyć, w tym roku są też zwierzęta i opieka nad bezdomniakami :) Bo szef Fundacji Wspomagania Wsi, która jest organizatorem tych spotkań, jest miłośnikiem zwierząt, wolontariuszem na Paluchu, opiekuje się nieadoptowalnymi psami, zabiera do domu, leczy (jak nasza Dziuniek) -
Oby się tylko nie odwidziało z ta pomocą, bo szkoda kota :(
-
I my dziękujemy - było bardzo przyjemnie, i tak ... serdecznie :) Zapraszamy tym razem do nas 1 maja - Agat, może będziesz mogła?...
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wieści na razie dobre - wiec powoli wypuszczam powietrze... -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To chcesz ode mnie pieska z rynku? Kopia Rudzika, śpi pod sklepem od 2 miesiecy... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O mamo, żywotne te bestie!! Zakraplamy psy Fiprexem. -
zadzwoniłam do Irenki - zastrajkował Jej komputer... Zaproszenie aktualne, zaczyna się od godz. 13 - 13.30. Co kto przywiezie, to będzie :) To ja przywiozę gołąbki. I ciasto upiekę.
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Teraz też był telefon w sprawie Sonka - czy aktualne. No, raczej nie. Trzeba by zabrać się za ogłaszanie Rudzika - Niuńka. -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No nie całkiem. Wczoraj zawieźliśmy Sonka do znajomych gospodarzy - z opcją, ze jak coś nie tak, wracamy z psem. I ze jak już zostanie, to w każdej chwili może być zwrot, zawsze go odbierzemy. Ale nie - kojec, duże podwórko, obiecane spacery z córką gospodarzy z pierwszej kl. liceum. Zostawiłam na wszelki wypadek smycz i porcję gotowanego jedzenia z miską, by podali psu wieczorem, jak odjedziemy. Dziś rozmawiałam z panią - Sonek nawet szczekał, jak pies u sąsiada szczekał (i o to chodziło, by słychać było psa w obejściu), rano zjadł chrupki. Na razie wstrzymuję oddech, nie cieszę się, ale i nie płaczę... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O, Nutuś, dawno Cię nie widziałam, witaj :) Dziś tez już był telefon od pani Maryli - jaki środek od kleszczy kupić dla Amisi, bo idą sobie "na miasto". Nasza psy zakroplone, a tu rano w kuchni na podłodze...dwa wielkie, opite jak bąki kleszcze! Jednego rozdeptałam niechcący, i w głowę zachodziłam, skąd malina? jagoda? na podłodze... Musiały skądś odpaść! -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
image post kolejny rok za nami - podrwienia od pani Miśkowej i Miśki :) -
Na wątku jakiś czas temu poruszany był temat posłanek dla psów?... Muszę kupić posłanie (legowisko, ponton) i szukam czegoś dobrego?.... Edit: odszukałam - w marcu Gusiaczek też pytała o legowisko - kupiłaś jakieś, polecasz coś? Dla średniego psa bym nabyła drogą kupa, bo dobre posłanko poszło sobie do nowego domu z Amisią.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To tak, jak i u Ciebie, Maryś :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Oj tam, uloty, zaraz będzie inny, bardziej zielony, też śliczny! -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
I to zdjęcie z kotem - też fajne do ogłoszeń :)