-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Pogoda iście marcowa, ale ziemia potrzebuje wilgoci. Z okna biura makowskiego widzę park przy moście, zalany wodą. Ciekawe, czy są tam jeszcze bobry, jak 2 lata temu?
-
To program "The Brain - genialny umysł" - ale kiedy będzie emisja tego odcinka, nie wiemy. Tomek mówi, ze z tej "wizytówki" u nas w domu kręconej wycięli psiaki, niestety, została tylko w przelocie Pyza w gabinecie na stole, ze niby ją Tomek osłuchuje stetoskopem. Dziękuję! :) Nigdy nie miałam owczarka... To mój pierwszy raz :)
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Fajnie, ze jest już pies w domu, nie będzie się nudzić zostając pod nieobecność państwa, i na spacerkach "jest do kogo się odezwać" :) -
Jestem i ja z Wami :)
-
Zakraplanie skończone, robimy przerwę. Mam nadzieję, że się zapalnie nie powtórzy, choć co jakiś czas trzeba będzie uszka czyscić. akle to dr Tomek zrobi :) Bardzo mi się podoba, jak Tomek zagaduje do Rajki, jak ją zaczepia do zabawy, a ona jest wtedy w siódmym niebie, i podgryza go, i zaczepia, i głowę wtyka pod ramię, i tańcuje wokół niego :) "Wiesz, dawno nie mieliśmy tak dużego psa..."
-
Onaa, pw poszło :) nie chcę zapeszac, ale jakoś lepiej układają się stosunki piesa-kot. Już nie ma takiej inwigilacji każdego kociego kroku, wpatrywania się, wyczekiwania, Nawet dziś kot wszedł powolutku, z duszą na ramieniu do kuchni, a Raya tylko podniosła łepek. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie,
-
A ze tak siebie zacytuję?.........
-
Jak była z psami w sadzie, z szumem skrzydeł przeleciał łabędź :) Dość nisko, aż psy zaczęły go gonić. Za chwilę przeleciały jeszcze dwa. Mam nadzieję, że zdrowe - ten z siedleckiego, który był słabiutki i przygarnęła go kobiecina, był zszedł na ptasią grypę. i cała wieś miała kłopoty...