Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Dobrze, ze jest w Zwierzyńcu taka pani Alicja jako dt, pewnie ma dużo podopiecznych?
  2. Taki z niej energiczny osobnik, nie? Oczka bystre, ogonek w górze :)
  3. I kolejne zmartwienie...........ani chwili spokoju :(
  4. Nasza Dianka ma się super :) Jak ma dobry humor, to nosi sobie pluszaka, zaczepia do zabawy Majusię. Wieczorem ładuje nam się do łóżka,a le potem kładzie się na podłodze, gdzie chłodniej. Jak sobie pomyślę, ze na początku myśleliśmy, ze pies jest głuchy, to aż mi się śmiać chce :) Miała chore uszy, to i nie słyszała, a teraz na dźwięk lodówki i szykowania obiadu leci jak szczeniak :)
  5. Przypominamy się zatem :) można wypełnić formularz, wysłać maila albo po prostu zadzwonić: https://dog-design.pl/pl/i/Kontakt/15
  6. Poprosiłam o pomoc Izadorę od jamników. Ma dużo kontaktów, jest na miejscu w Warszawie, no i Ona zrobiłaby pierwsze sito chętnych :) O ile ktos będzie chętny....
  7. nie wiem, czy działała na dogomanii.... to już Chłopaki jadą!
  8. Czytam i podziwiam!
  9. Napisałam pw do tamb i zaprosiłam na ten watek - niech się rozejrzy i powie, jakie posłanko Ją interesuje :)
  10. No wiesz, "państwo" nie mają alergii na rasowe psy.... Ja zbieram siły by dziś po pracy zrobić interwencję - wczoraj na przejażdzce rowerowej widziałam psa na łańcuchu, zamiast budy miał opartą pod skosem dyktę. Juz w nocy mi się ten pies śnił... Przygotuję sobie ustawę, druk protokołu i zalecenia, wezmę w kieszeń legitymację inspektorską i pójdę pouczyć.
  11. O moją Majeczkę, papillonka, było zaledwie kilka telefonów, i nadal czekamy na TEN dom....
  12. Teo śliczny! a ta koteczka biedniutka... Co jej się mogło przytrafić?.. Jak dobrze, że jesteście, Tolu i Jarku!
  13. no proszę, nie wiedziałam...Dziękuję :)
  14. a co to są BOSy?.......
  15. Tak, imię pozostało, choć młodzież Magdy miała inne propozycje - Abi, Nemo (?) :) Okazało się, że Leśna nie lubi kotów- bardzo szczeka w kojcu, jak widzi kociego rezydenta na podwórku. Ale jakby coraz mnie ją kot denerwuje. Magda jej powtarza, ze to domownik i nie trzeba go ruszać. U nas przecież chodziła luzem, bywała w domu - Borys nie robił na niej wrażenia, albo po prost może nie wpadli tak na siebie dziób-w dziób . Borys to stary kot i najczęściej śpi u nas w sypialni, a Leśna tam nie wchodziła. Na psia rezydentkę Melę (roczna małą kundelka zabrana z przystanku PKS zimą) też się powydzierała, ale to Mela zaczęła. Na razie wiec trwa wzajemne zapoznawanie i Leśna chodzi na smyczy, nawet na ogrodzonym podwórku i zamkniętej bramie. Młodzież Magdy chodzi z nią na spacery, suczynka ma apetyt, jestem dobrej myśli.
  16. Ale dużo adopcji! Super! Działacie rewelacyjnie!
  17. Zrób wszystko, by się udało :) Może z Agat21? albo z osobą towarzyszącą? :)
  18. Bardzo mi przykro z powodu kociaków :( oby udało się je uratować........
  19. Noooooooo... bycie dt jest okropne dla nas, ale dla tych psich biedaków to RAJ :) Jakoś te rzstania musimy przeżyć i dać szansę kolejnej psince........
  20. jak to gdzie?? u nas na wsi, w niedzielę13 sierpnia!
  21. Agat21 odpisała ,że jak nic nie wypadnie to też przyjedzie :)
×
×
  • Create New...