-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Dziś rozmawiałam z siostra tego rolnika, co znalazł Leśną - rozważa jej adopcję, tylko żeby mąż się zgodził. To byłoby nawet niezłe wyjście... Ale na razie - wyjeżdżam i sprawy muszą poczekać do mojego powrotu. Dzis zdejmujemy niuni szwy...rozważam zaproszenie ze dwóch sąsiadów do przytrzymania Leśniej na stole, bo sama nie dam rady (chyba). Nie jest to cierpliwe zwierzątko, skoro nawet przypięcie smyczy wymaga zręczności, bo się wierci, wije, podskakuje i utrudnia :)
-
ciekawe, czy jeszcze jest w schronisku?........
-
Ona jeszcze pewnie trochę urośnie?
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na razie to ja mam wyjazd na wakacje na głowie :) Zaraz przypomnę wójtowi o tej kojcowej czarnulce. a to nasza niunia-Majunia. Letni wieczór i moje psiątka po spacerku wracają do domu (swoją drogą, nie pamiętam takiego lipca, zeby któraś noc z kolei była o temperaturze 8 - 9 stopni) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
bo rozmnażasz i rozmnażasz te psy! He, he! -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie, to nie jest dobry pomysł - są wakacje i chłopak z gminy, który wozi dzieci niepełnosprawne do szkoły do Makowa ma teraz luz, moze zawieźć psa. Tyle, zę trzeba mu nakazać. Przypominam i przypominam, ale... -
Auraa, nie masz czasu nudę, Dziewczyno! A maluszek śliczny, oby ten dt wypalił. Ja sobie zablokowałam tymczas - nie dość, że ONka Leśna, to jeszcze ta pappillonka Majusia na pokładzie... Kolejny pies zgłoszony do gminy.
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ojejku, doooooooobra, po południu coś jej pstryknę :) Zgłoszony kolejny pies ze wsi, a kojec gminny zajęjty przez czarną suczkę. gmina zwleka ze sterylką, a sunia ma zaklepany domek :( -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
i nie nadrobiłam... Ale proszę mi uwierzyć na słowo - Majuś ma się doskonale, jest cudna, urocza i najukochańsza. Nie chcę jej oddawać.......... -
Jest piękna - sierść zaczyna błyszczeć, boczki się zaokrągliły, oczy się śmieją :) Bardzo chętnie wraca do kojca, ale myślę, że w domu sprawdziłaby się doskonale. Te kilka nocy w przedpokoju było idealne. Spała, nie marudziła, nie nabrudziła. Podpowiedzcie, czy jest sens robić TERAZ ogłoszenia, skoro wyjeżdżam na tydzień w sobotę? Czy ogłaszamy i ewentualnych chętnych wstrzymujemy do 16 lipca, jak wrócę? Bo pewnie kolejka po Leśną się nie ustawi...
-
Macie jakieś zniszczenia po tych ostatnich burzach? U nas nie ma, ale przed chwila Ania mówiła, ze na Jej osiedlu w Warszawie dużo drzew z korzeniami połamanych, dużo konarów leży