Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Często psy same pozostające w domu płacza. Lekiem jest drugi pies dla towarzystwa. Sunia powinna znaleźc dom z psem lub z osobą, która jest w domu.
  2. :cool3: Pewnie jeszcze sobie tego psiak przekazją....a my tu czekamy na wieści :multi:
  3. Nie?... To moze sobota.... Lilusia szuka domku, halo....
  4. Karciu, ja pamiętam, często tu zagladam, bo mam słabość do takich piesków. Mam sunie na tymczasie, gdy znajdę jej dom, pomyślę o tej sznucerkowatej :cool1: A z tą piwnicą....nie wiem, co Ci radzić...
  5. Supergoga ma szczęśliwą rekę :p :loveu: Bardzo żal mi starych psów.....
  6. Ja też...jakoś tak masochistycznie ogladam małe suczki do adopcji, nadaję im w myślach imiona.... Mam jedną małą na tymczasie, moze Mycha chcesz?:roll:
  7. Dziewczyny, załóżcie wątek niżej, w 'Akcjach na rzecz bezdomnych psów i schronisk" z nazwą miasta, więcej krajan zajrzy.
  8. Na pewno rozejdą sie jak świeże bułeczki :p Ale dlaczego przyszła je uspić? Próbowała je gdzieś sprzedać, ogłaszała je? nikt ich nie chciał?
  9. zdaje sie, ze wątek umarł.... nikt nic nie wie, nie ma zdjeć, wiadomosci, zupełnie nic.... Denerwuje mnie, jak ktoś zakłada wątek i go ignoruje! :angryy:
  10. Trzymam kciuki za domek....bardzo lubię boksery.
  11. :loveu: :loveu: :loveu: no, to teraz mozna spokojnie iść spac!
  12. To moze Lilusia z mojego "tymczasu"?...:oops: Mała, młoda, po sterylce, nieco jeszcze bojaźliwa, ale kapcie podgryza, nawet komóreczkę mi załatwiła :evil_lol: do Warszawy dowiozę....
  13. do góry piesku, nie zostawaj w tyle!
  14. Evita, bardzo dziękuję za odpowiedź!
  15. Nie ma nowych wieści? Taka ślicznotka musi sie pokazać, nowe zdjęcia, nowe wiadomości....bo nikt jej nie zauważy :cool1:
  16. Tak bardzo się cieszę! Fiu, fiu, dwa domki zainteresowane .... Mycha, uda się, zobaczysz!
  17. [quote name='evita.']Z tego co się orientuję w Warszawie ogłoszenie na piątkowe Żółte Strony Gazety Wyborczej można nadać SMSem. SMS wysyłamy pod numer 72007. Najpierw wpisujemy kod rubryki*, w której chcemy zamieścić ogłoszenie, robimy spację i wpisujemy treść ogłoszenia. SMS moze mieć max 140 znakow razem ze spacjami. Jego koszt to chyba cosik koło 2,44 zł. *Kody poszczególnych rubryk: człowiek czeka na psa kod WFC pies czeka na człowieka kod WFP czałowiek czeka na kota kod WFK kot czeka na człowieka kod WFN kto przygarnie kod WFO Aha- jeśli chcemy aby ogłosznie ukazało się na piątkowych Żółtych Stronach to SMSa trzeba wysłać chyba do godziny 16 w środę poprzedzająca emisję. To chyba tyle. Mam nadzieję że nic nie pokręciłam i ten sposób dawania ogłoszeń jest aktualny. Taka "procedura" obowiązywała przynajmiej jeszcze jakiś miesiąc temu, Mam nadzieję, ze nic się nie zmieniło ;)[/quote] Ja mam pytanie, czy dostaje sie jakieś potwierdzenie?
  18. a dokąd go mogli przenieść? A jak trafi na jakiegoś agresora, nie da sobie rady :shake:
  19. [quote name='YBOT']brazowa....ja tylko powiedzialam, ze moglo to wszystko wygladac inaczej - "wyp.....wacpannna z naszego podworka bo Ci przyp....." a nie wygladalo...i dlatego nie skreslam tych ludzi w 100%... niestety nie mam rodziny na wsi....od 5 pokolen jestem warszawianka, na moje nieszczescie chyba, bo musze placic za wakacje i nie mam ziemniakow i miecha od rodziny;)....[/quote] ...ja od 7 pokoleń, a jednak zamieszkałam na wsi i dla reszty rodziny jestem "ciocią ze wsi" :loveu: Cóż, czuje sie tu jak w sercu Afryki, ale po 20 latach działań widzę różnicę. Ludzie przychodzą do naszego gabinetu wet. szczepić psy, leczyć koty....A ziemniaczki i miód mogę załatwić :evil_lol:
  20. Czy nikt, oprócz Anabelki, nie może wejść do schroniska i poszukać Maleńkiej? Mam na myśli podstawioną osobę, nie wolontariuszki, którym "podziekowano"....Tu sie liczy czas! Błagam, nie zostawiajcie tej kruszynki!
  21. Szukamy piesku domku! Taki ładny i taki bezdomny....:shake:
  22. O kurczaki, ale Ty masz pare, Ronja :crazyeye: spasiba!
×
×
  • Create New...