gdgt, Ty nie widziałać Llilusi, jest do tej pory przerażonym małym kundelkiem...Boi się ręki, smyczy, krzyku, wszystkiego - wiec myslę, ze PKS to nie jest najlepsze wyjście. Ale juz mamy pewien pomysł :multi: Oby tylko wypalił, to będzie to optymalne dla wszystkich wyjście!