Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ja mam chałupę pełną zwierza wszelakiego, a zagladam w każdy wątek i sobie wybieram: o, ta by u mnie spała na wersalce, tę bym podtuczyła, tej wyleczyła oczko....:shake:
  2. Może na rozmowę do uS weź kilka groźniejszych piesków schroniskowych? :evil_lol: Moze Lilusię?
  3. Oj, Gonia, Gonia... znów jakaś bieda do uratowania.... Kochane dziewczyny z Was ....:oops:
  4. Kurcze, dziewczyny, zapytajcie na co zdechł tamen pies...Żeby to nie było nic wirusowego....
  5. to jeszcze raz na dobranoc.... Zagladajcie tu do bokserkow....:shake:
  6. Amber czeka na dobry dom. Asia jej byle komu nie odda :evil_lol:
  7. No to sochaczewskie psiaczki, na górę! Jakie nowe wiadomości po weekendzie?
  8. No to rewelacja!:angryy: Aniu, dużo tam psów jest? A Sara, jest jeszcze?
  9. Tak sobie myślę, ze ten psiak wygląda na rasowego?.... śliczny jest! (Feluś, a co to za ranna godzina Twego postu? :-o )
  10. Przypominam o boksi! Żeby nie było za późno!!
  11. gdgt, Ty nie widziałać Llilusi, jest do tej pory przerażonym małym kundelkiem...Boi się ręki, smyczy, krzyku, wszystkiego - wiec myslę, ze PKS to nie jest najlepsze wyjście. Ale juz mamy pewien pomysł :multi: Oby tylko wypalił, to będzie to optymalne dla wszystkich wyjście!
  12. Jejku, w którym wątku było zdjecie suni podobnej do Lyski, pisała o niej dzis Aga Mazury....?
  13. Kobiety, prosze o rade. Mam chętna pania na Lilusie, rozmowy i sms wyglądają obiecujaco Pani z Olsztyna, bez samochodu. Sprawa transportu. Co robić? Pani jest gotowa przyjechać do mnie PKS-em, są nawet 2 bezposrednie Olsztyn-Krasniosielc. Ale narażać Lilusię na stres? Ja nie pojadę i psa nie zawiozę, bo nie mam jak. Zreszta chyba z dogomaniackich doświadczeń lepiej, by to przyszły właściciel zadał sobie nieco trudu.... Pomysły?
  14. Dziewczyny, odezwijcie się... Czy sunia daje sobie na razie radę?
  15. Boże, niesamowite :crazyeye: :-( Lepiej oddac malucha 5 tyg., niz ma mieć rozbita głowę....na wsi zawsze oddaja takie maleńkie, nawet nie ucza pić mleka z miseczki. Tylko tak od matki do nowego "domu', tam miska z mlekiem i ...szkoła przezycia.
  16. Cioteczki, powiedzcie w 2 słowach, co ze schroniskiem? dużo jeszcze psów zostało? Są oprzyjmowane nowe (ale chyba nie, bo przyjeżdzaja do Ostrowi...), a te co są mają znośne warunki?
  17. Aga, masz jakies zdjecia? no myślę o tej bidzie i myślę, kurteczka....
  18. Mi też ta sunia nie daje spokoju.... Będzie dobrze, wierzę w to. W końcu nasza Amiśka "to nie byle kurze pirze...)jak mówią u mnie na wsi :cool3: , ale osoba z medycznym wykształceniem.
  19. Aż sie łza w oku kręci.....Pewnie biedulka nauczona, ze jak ładnie poprosi, to dostanie :-( I prosi ładnie, a tu kraty i nikt nie patrzy ....
  20. To taka ślicznotka! Czeka na nowy domek!
  21. Serce aż sie ściska z rozpaczy....Staruszek na ulicy to wyrok. Czekamy na zdjecia Kaskaderka.
  22. Ja też czekam i bardzo, bardzo sie cieszę z takiego domku! no, teraz to już tylko będzie lepiej! Kochani jesteście wszyscy!
  23. .......i żyli długo i szczęśliwie!!! :p
  24. A ja nieśmiało pytam (tak cichutko, a co tam...) czy nie ma opcji, ze sunia zostanie u Jakubka na stałe?
×
×
  • Create New...