[quote name='Wilejkaros']Jak ja napiszę, co mam, to będą mnie chcieli z dogomanii wykluczyć. Hehehe. 2 koteczki (14 lat i 6 miesięcy), króliczorek baranek (ponoć miniaturka taaaa), szynszyla (obecnie u młodszej sąsiadki, która uczy ją chodzić na smyczy) i ślepy gołąb z hodowli mojego Taty (nie pytajcie...).[/quote]
no, no! To Ty też się nie nudzisz :evil_lol:
....jeszcze pieska brakuje :diabloti: