Halo, a co tak powolutku watek zamiera?
Co w Waszym stowarzyszeniu, czy jeszcze ktoś działa? Bywa w schronisku?
[SIZE=3]Dziewczyny, no co z Wami?![/SIZE]
A ja proszę o pomoc w adopcji Lilusi - sunia jest 5 tyg. u mnie.
Tak sie zawsze bałam, ze "tymczas" to nie tydzień-dwa, ale ....
Obiecuję, już będę grzeczna, wydajmy tę sunię w dobre ręce, a ja wiecej nie wezmę psiaka na tymczas....