Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ściskamy i pozdrawiamy Tunię całą naszą rodzinką!
  2. Rewelacyjny nabytek, Goniu! Kolejne życie uratowane.... Jak zdrówko tej malizny, nie ma biegunki?
  3. Halo, Suwałki, nie zamarzłyście tam chyba? :razz:
  4. A czy ktoś z okolic Olkuszza był i sprawdził, czy pies tam jest?
  5. Mam nadzieję, że Madam zachowa sie jak madam :razz: Ale wszystko właściwie zależy od rezydentki....
  6. [quote name='KingaW']Laski-Mądralaski, może byście tu zajrzały i troszku popodbijały, albo może macie jakiś pomysł / radę : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3649812#post3649812[/URL][/quote] Kinguś, a jaki to powiat? Sie pomysli nad problemem :razz:
  7. Rzeczywiście, bardzo zaniedbany :shake: Jakiej on jest wielkości?
  8. Ja się zastanoawiam, czy Lalusia nadal szuka domku? Ani nowych zdjeć, ani inforacji... Moze nie warto przesadzać "starych drzew"? :cool1:
  9. Przede wszystkim dużo picia, woda ciepła i przegotowana. Zaparzone siemie lniane, mozna je kupić w kazdym sklepie spożywczym, po łyżeczce do pysia, albo strzykawką, sam tan "śluz" siemiania. Potem pomyślcie o leczeniu, bo może tylko ta zmiana jedzenia pomoże. I musi mieć ciepło, bo przyplącze sie każde inne choróbsko. [SIZE=1]Sorki, ze tak sie mądrzę, ale kończyłam weterynarię[/SIZE].
  10. E tam, odpisano, ze nieaktualne... Sami nie wiiedzą, co tracą!
  11. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40361&page=10
  12. [quote name='Weronika18']ona tak chwalila pania Marzene, a jak wspomnialam o alkoholu to powiedziala,ze pani Marzena poswiecila swoj dom caly dla psow i zycie i ze starala sie pomoc i ze sie zalamala przez brak pomocy , ale ze psy mialy dwa razy w tygodniu kosci przywozone i ze nigdy nie byly glodne i ze mialy tylko malowartosciowy pokarm :angryy:[/quote] Dwa razy w tygodniu kości!:-( To jest pojęcie ludzi o psach!
  13. czy ten pogryziony kudłatek to pies, czy sunia? Baśka, a po ci Ci bernardyn? :evil_lol:
  14. W Poznaniu? Nie.... szukam domku dla mojej Lilusi, może u Was po sasiedzku ktoś chce maleńtasa?
  15. to Asior będziesz miała maleńką na tymczasie? Czy na stałe? ależ z niej śliczna pannica, a że dzikusia, to minie!
  16. Oj, Baśka, Baśka! Serce mięciutkie jam masełko! kochana dziewczyna z Ciebie! Tylko transport jest problemem?
  17. Był na razie jesen mail, chyba z Allegro. Odpisałam, czekam.
  18. Noooo, ładnie sie Jo zajęła sunią :eviltong: Błyszczaca sierść, bystre oczki!
  19. To czy jeszcze któraś z tych 3 suczek szuka domu?
  20. Wiem ,że dziewczyny w jednym ze schronisk od tej czynności zaczynają wizytę .....:placz:
  21. U mnie na wsi babka też rozmnaża sunię jamniczkę, za każdym razem "rasowe, po jamniku" i za każdymj razem są wyższe od teriera i z jamnika mają tylko nazwę, z jaką ta baba rozdaje szczeniaki :angryy:
  22. Ja też czekam....Kurcze, co z ta psiną?.....
  23. Łupież moze być z odwodnienia - poczekaj ze 2 dni spokojnie, moze sam minie. Jak nie, dobre są szampony dla psów z lanoliną (widziałam takie reklamówki....).
  24. A Gumisia? Żyje? Ta mała szczekaczka, szczotkowata :cool3: - podobuje mie się :p
×
×
  • Create New...