Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. I jakie imię otrzymała? Jest genialna! :p
  2. Jejku, myślałam o lutym, napisałam 28 marca :oops: Co nie zmienia faktu, że boksi szukamy domku :cool1: A co z nia, lepiej wyglada?
  3. Jeszcze nie miałam okazji pogadać, ale pamietam.....
  4. To się polecamy łaskawej pamięci, Cioteczki :p
  5. Jak tam się czuje ta biedusia? Odkarmiła sie trochę? Jaki sa wogóle warunki w tym Pawłowie? Dziś wyczytałam w naszym Tygodniku, ze 28 marca zostana odłowione bezpańskie psy i koty w Makowie Maz. (18 km ode mnie) i przewiezione do ...Pawłowa :shake:
  6. no własnie, jak ta pani Was znalazła? Jak wy to robicie, te damy, szybkie adopcje...:shake:
  7. Ta bida tez szuka domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42856&page=4[/URL]
  8. No rewelacja! Taki kieszonkowy psiak! A swoją drogą sunia w schronisku od grudnia, a w połowie lutego zobaczyła weta? :cool1:
  9. [quote name='ara']Uważaj, bo Lilaczek w ramach korzystania korzonki zapuści:evil_lol:[/quote] możliwe, bo to i wiosna blisko :roll: A poważnie, nie mogę tej małpiatki zatrzymac...tyle istot potrzebuje pomocy.... Ale fajnie by było, zeby Liluś trafiła do domu z psami, tak lubi się bawić z Dalią, tak sie od niej uczy wszystkiego, tak ją naśladuje :p
  10. I jaka Malinkowata! Te oczy, to ma prawdziwie jamnicze!
  11. Już po mierzeniu? Rozumiem, ze dom zależy od wymiaru? :shake:
  12. Boziulko, maleńtas juz swoje w życiu przeszedł, teraz tylko będzie lepiej!
  13. Śliczna, niewielka sunia! Juz odchowana, posłuszna, grzeczna, spokojna - komu? komu?
  14. Tak sobie myslę...:thinkerg: W sasiedztwie mieszka młody czlowiek, zajmuje sie różnymi bidami...(u młodych ludzi na wsi to niezwykłe, nie?), ma wyżła znalezionego i pseudo-ONkę, znalezioną zagłodzoną. Może by wziął tego wyzełka, poszukał mu domu?....Taki tymczas...Chłopak dba o psy, znam go od kilku lat. Lepsze to, niż schronisko, co?....Pogadac z nim?....
  15. do góry, śliczna panienko! nie damy ci spaść!
  16. ni ch-chu :shake: Ale nie tracimy nadzei! ALilusia tylko na tym czekaniu korzysta, bo robi sie coraz fajniejsza!
  17. [quote name='ara']Wiadomość z ostatniej chwili:)był pierwszy telefonw sprawie Gryzi, bardzo miła pani zapowiedziała się wstępnie na przyszły tydzień celem poznania łobuziczki:cool3: :multi: :cool3: :multi:[/quote] I co z Tą panią? Odezwała się? W zeszłym tyg. pomyliła jakaś pani nr telefonu i do mnie zadzwoniła, pytajac o Ogryzkę. Chciałam jej zareklamować Lilusię :evil_lol: , ale pani wolała Gryzkę :placz:
  18. [quote name='Jo37']W sobotę w schronisku na Paluchu widziałam 2 collie (rodzeństwo ?) Niestety nie wiem nic na ich temat .[/quote] Jejku, Jo37, a co Ty robiłaś na Paluchu? :crazyeye:
  19. [quote name='florida_blue']dostałam smska tylko że Emi czuje sie dobrze, że spi w łóżku i zdominowała rottka - ale nic na temat ząbków i sterylizacji....[/quote] To moze esemeskiem poproś, by napisała wiecej informacji...albo dała znak zycia tu, na dogo....
  20. Aniu, ja zawsze wchodzę na ten wątek i z przyjemnością czytam, zwłaszcza takie radosne wieści! Podziwiam Cie za wytrwałość i zyczę czaspodwajacza i mnożyciela sił!
  21. No oczywiście ta boksreka mi spędza sen z oczu...Idzie mróz, podobno do -20 stopni, to nie dla chudej bokserki :placz: Mycha, zadzwoń w wolnej chwili do schroniska, wypytaj o nią, moze ma dom?.....(optymiska....)
  22. Witokretki, dzieki za Allegro! Zdjęcie moze jakieś jutro sie zrobi, wolę pozostać anonimowa :lol:
  23. Oooooo, ja też sie cieszę, ze tu zagladasz, Aurinko, bo znajome okolice Kurpie! :loveu: A stad mało mamy wolontariuszy.....
  24. No kurcze, jedna bida znalazła raj, to zaraz pokazujecie inną, jeszcze gorszą....ot, znów bedzie o czym mysleć, a tak miło sobota sie zapowiadała....:placz:
  25. Enia, byłaś w Pawłowicach? Jest tam zagłodzona boksia? Jezuuu, napisz coś o niej wiecej, masz fotki?
×
×
  • Create New...