Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. ...i czekamy na zdjecia, relacje, ciekawostki, opowiastki i wszyskie newsy! :loveu:
  2. Imię ma sliczne, wiec i sunia pewnie jest niepospolita!
  3. Bardzo ładne są pieski w Obornikach, a Łatuś jaki ślicznotek! do domu, pieseczki, do domu!
  4. jestem dobrej mysli, takie cioteczki jak Supergoga sie wzięły za szukanie domku....:p
  5. To widzę, ze jest domek dla Stinia? :loveu:
  6. Jakoś tak podabna wydaje mi się Foksia z tego wątku, też dzikawa i wycofana, Mielca: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/foksiu%20po%20zma%20(2).JPG[/IMG]
  7. A jak te łapki poranione? goją się? A sierść na doopce, też jakaś przerzedzona, wszystko ok?
  8. Myślę, ze ta tusza to mała ilość ruchu. Pewnie domowy piesek starszej osoby, powolutku spacer po parku i ławeczka....
  9. ....i jak sobie sama świeta umieją wyprawić :crazyeye:
  10. Ja niemiało zapytam Natę od Jadzi, moze weżmiecie te suczynki na stałe? Jest taka opcja? :oops:
  11. Na jednym zdjeciu widac wyraźnie, ze ma dziób ratlerka! I dlatego ja ją też bardzo kocham! :p :loveu:
  12. Wiem, jak to jest, gdy pies niszczy rzeczy z nudów. Moze mama niech go zamknie w kuchni na czas nieobecności? Moja Lilusia, młoda sunia, pogryzła nowiutką kołdre, przescieradło, komórkę, guziki od pościeli, ale potem zawsze zamykałam drzwi do pokojów, dawałam chrząstkową kostkę i był spokój.
  13. Zadomowiły sie rzeczywiscie niezwykle szybko, od razu właściwie. To swiadczy dobrze o poprzednim właścielu. Jak sobie przypomnę Lilusię, jak czołgała sie przez pierwsze dni, bo się bała iść normalnie, to....no, nie ma porównania! To są pewne siebie, zadbane dziewczęta. Kochani, co robimy? To znaczy co my, jako dom tymczasowy, mamy zrobić, czego oczekujecie po nas? Psy zdrowe, nie zaniedbane, socjalizowane. Szukamy domu? Ogłoszenia i te sprawy? Czy odczekamy 2 tyg. na ew. poprzednich włascicieli? Moze na tej ulicy, gdzie znaleziono suczki, dać ogłoszenia? Macie jakieś inne pomysły?
  14. Te co widać na zdjątku i jedna w kojcu..to razem....hmmm, niech pomyślę...siedem?!?!?!?( trzech kotów nie liczę:) )
  15. Baśka, to Ryb!ca to Twoja córka?! Suczynka przeurocza, śliczna, niepospolita...Zostaje u Was? Hura!!:loveu: :loveu: [SIZE=1]Ale powiem Ci, że nasi mężowie sa barsdzo podobni, z wygladu, ale i pewnie z charakteru, tacy jamnikolubni :eviltong: [/SIZE]
  16. [quote name='basia0607']Malagosiu ! A te zgrabne nóżki ,cieniutkie w pęcinach to Twoje ?[/quote] Nie, niestety, to tył mojej siostry, właścicielki bokserki :cool3: Ryjek należy do Fajki, mamuśki. W naszej sypialni się swietnie komponują, nieprawda? :p
  17. Foksiu, kochana dziewczyno, do domu!
  18. Oto obiecane zdjecia: [B][img]http://upload.miau.pl/3/1605.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1606.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1607.jpg[/img] [/B]
  19. Nasze jamniki [B][img]http://upload.miau.pl/3/1600.jpg[/img][/B] Idziemy spać po obiadku [B] [img]http://upload.miau.pl/3/1601.jpg[/img] [/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1602.jpg[/img][/B]
  20. Zgadnijcie, czyj to ryjek? [B][img]http://upload.miau.pl/3/1597.jpg[/img][/B] Szykowanie sniadania, niestety dla ludziów [B][img]http://upload.miau.pl/3/1598.jpg[/img][/B] Wszystkie nasze psy i tylko 1 kot, dwa sie schowały [B][img]http://upload.miau.pl/3/1599.jpg[/img][/B]
  21. Z mapy pomocy dogo wynika, ze jest sporo osób z Trójmiasta. Może Świeta, ludzie siedzą za stołem, na spacerach, na dogo zajrzą później :cool1:
  22. ależ on śliczny! Karolina os szkotów zakocha sie w nim na mur-beton!
  23. suczki tak sie czuja u nas, jakby były tu sto lat. Mamusia spokojna, duzo śpi, z miseczki szybciutko wszystko zjada (a ma dietę, to znaczy gotowane mięso z warzywami, mało wypełniacza). Młodsza ruchliwa, przytulaśna, biegająca, szczekajaca, wszędzie jej pełno. Teraz, gdy mamy wolne, często wychodzimy do sadu, ogrodu, oczywiscie bez smyczy. Każdy robi co chce, ja sobie siadam na ławce i oglądam chmury, dziewczyny bawia sie piłką (Dalia i Nusia), szczekają (Nusia), biegają wkolo (bokserka), ganiaja sie (Dalia, Nusia, Bokserka, Figa) i powoli się przechadzają (Fajka). Mam zdjecia z kuchni, z przygotowanie światecznego sniadania. Wszystkie psy plus 1 kot tak osłabły z głodu od wczoraj, ze ledwo miały siłę dziadować :diabloti:
  24. O ile wiem, Sienka podbiła serce Felusioweg TŻ :cool3: :eviltong: Gdyby tylko udało im się zrealizować plany zyciowe, Siena nie szukałaby juz domu :roll:
×
×
  • Create New...