-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!
malagos replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
...i czekamy na zdjecia, relacje, ciekawostki, opowiastki i wszyskie newsy! :loveu: -
Starachowice!1,5 roczna kudłata Lady już w nowym domu u Ponki!!!
malagos replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Imię ma sliczne, wiec i sunia pewnie jest niepospolita! -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
malagos replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładne są pieski w Obornikach, a Łatuś jaki ślicznotek! do domu, pieseczki, do domu! -
Stinki vel Dropsik ma swój wspaniały dom .Jestem szczęśliwa!!!!
malagos replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
To widzę, ze jest domek dla Stinia? :loveu: -
Łódź-JAMNISIA okrągła Kula... wygląda na to że znowu kochana :)
malagos replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze ta tusza to mała ilość ruchu. Pewnie domowy piesek starszej osoby, powolutku spacer po parku i ławeczka.... -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja niemiało zapytam Natę od Jadzi, moze weżmiecie te suczynki na stałe? Jest taka opcja? :oops: -
Czarujący "PRZECINEK" z Łodzi zostaje u KamiliS na stałe:-))))))
malagos replied to aneczka0106's topic in Już w nowym domu
Wiem, jak to jest, gdy pies niszczy rzeczy z nudów. Moze mama niech go zamknie w kuchni na czas nieobecności? Moja Lilusia, młoda sunia, pogryzła nowiutką kołdre, przescieradło, komórkę, guziki od pościeli, ale potem zawsze zamykałam drzwi do pokojów, dawałam chrząstkową kostkę i był spokój. -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Zadomowiły sie rzeczywiscie niezwykle szybko, od razu właściwie. To swiadczy dobrze o poprzednim właścielu. Jak sobie przypomnę Lilusię, jak czołgała sie przez pierwsze dni, bo się bała iść normalnie, to....no, nie ma porównania! To są pewne siebie, zadbane dziewczęta. Kochani, co robimy? To znaczy co my, jako dom tymczasowy, mamy zrobić, czego oczekujecie po nas? Psy zdrowe, nie zaniedbane, socjalizowane. Szukamy domu? Ogłoszenia i te sprawy? Czy odczekamy 2 tyg. na ew. poprzednich włascicieli? Moze na tej ulicy, gdzie znaleziono suczki, dać ogłoszenia? Macie jakieś inne pomysły? -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Te co widać na zdjątku i jedna w kojcu..to razem....hmmm, niech pomyślę...siedem?!?!?!?( trzech kotów nie liczę:) ) -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Malagosiu ! A te zgrabne nóżki ,cieniutkie w pęcinach to Twoje ?[/quote] Nie, niestety, to tył mojej siostry, właścicielki bokserki :cool3: Ryjek należy do Fajki, mamuśki. W naszej sypialni się swietnie komponują, nieprawda? :p -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Foksiu, kochana dziewczyno, do domu! -
Oto obiecane zdjecia: [B][img]http://upload.miau.pl/3/1605.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1606.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1607.jpg[/img] [/B]
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nasze jamniki [B][img]http://upload.miau.pl/3/1600.jpg[/img][/B] Idziemy spać po obiadku [B] [img]http://upload.miau.pl/3/1601.jpg[/img] [/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/1602.jpg[/img][/B] -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie, czyj to ryjek? [B][img]http://upload.miau.pl/3/1597.jpg[/img][/B] Szykowanie sniadania, niestety dla ludziów [B][img]http://upload.miau.pl/3/1598.jpg[/img][/B] Wszystkie nasze psy i tylko 1 kot, dwa sie schowały [B][img]http://upload.miau.pl/3/1599.jpg[/img][/B] -
Zapomniana Dalmatynka W Schronie GDAŃSK-KOKOSZKI
malagos replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Z mapy pomocy dogo wynika, ze jest sporo osób z Trójmiasta. Może Świeta, ludzie siedzą za stołem, na spacerach, na dogo zajrzą później :cool1: -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
malagos replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
ależ on śliczny! Karolina os szkotów zakocha sie w nim na mur-beton! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
suczki tak sie czuja u nas, jakby były tu sto lat. Mamusia spokojna, duzo śpi, z miseczki szybciutko wszystko zjada (a ma dietę, to znaczy gotowane mięso z warzywami, mało wypełniacza). Młodsza ruchliwa, przytulaśna, biegająca, szczekajaca, wszędzie jej pełno. Teraz, gdy mamy wolne, często wychodzimy do sadu, ogrodu, oczywiscie bez smyczy. Każdy robi co chce, ja sobie siadam na ławce i oglądam chmury, dziewczyny bawia sie piłką (Dalia i Nusia), szczekają (Nusia), biegają wkolo (bokserka), ganiaja sie (Dalia, Nusia, Bokserka, Figa) i powoli się przechadzają (Fajka). Mam zdjecia z kuchni, z przygotowanie światecznego sniadania. Wszystkie psy plus 1 kot tak osłabły z głodu od wczoraj, ze ledwo miały siłę dziadować :diabloti: