Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Są nadal w hurtowni? I sunia pewnie w ciaży....:shake:
  2. Moriaa równie dobrze wyglada z jamniczka, jak i z collie :eviltong:
  3. tweety, jutro do schroniska jada dziewczyny, mi.inn. Aggie, poproś ją o rozejrzenie się w kociej sprawie.
  4. Niesamowite...takie grubiutkie, zadbane, śliczne! Od dawna są w schronisku? Podnoszę ślicznotki!!
  5. No, kosmata dziewczynko, chowaj ząbki, a zachnij się uśmiechać!
  6. Na Polach Mokotowskich co roku odbywaja się Dni Ziemi, teraz to 21-22 kwietnia. Mam nawet pozwolenie od dyrekcji by sie tam pojawić, bo są też tam Targi Agroturystyczne, a ja jestem spec. ds Agroturystyki na północnym Mazowszu. Ale zawsze jest masa ciekawych imprez, osób, wystawców itp.
  7. Jesteście okropne, odpowiedź powinna brzmieć: "nie, malagos, Kropka wcale nie jest poboba do ratlerka, wrecz przeciwnie" czy coś w tym rodzaju :diabloti: ale dobrze, ze ma obserwatora na Allegro! :multi:
  8. Ja też doczytałam, ale na pierwszej stronie nie otwieraja mi się zdjecia. czy Kropka to taki ratlerkowaty typek? :cool3:
  9. Co jej moze być? :shake: Szkoda, że nie mogłaś być przy niej choć przez chwilę, położyć reki na głowince...W sumie nie bardzo wiem, dlaczego? Przecież to psu by pomogło?...
  10. A, to dobrze :p A kapanko lepiej zrobic po zdjeciu szwów, tak bezpieczniej. ale to pewnie wiecie, aj a się madrzę :cool3: Bardzo mi się podobaja te suczki, ale domu im nie mogę dać. ale podnieść - mogę!
  11. A jak ona reaguje na ludzi? Da sie pogłaskać, czy pokazuje ząbki?
  12. I jak decyzje? Postanowiono juz cos?
  13. to ja się pogubiłam, a ta koleżanki od zoo-sklepu? nie bierze suczek na tymczas?
  14. Jejku, ale dobra wiadomość! Już dzieciak nie bedzie sidział w schronisku! :loveu:
  15. Pestką interesowała sie pani, która wczesniej chciała Lilusię. Czy ta pani odwiedza lecznicę i oswaja Pesteczkę? Własnie od niej dowiedziałam się o tej suni.Ale wiem tez,ze Pestka byłaby 10 godz. sama, bo praca, ale poza tym dom ok.
  16. a dlaczego? dom się wycofał, zniecierpliwił czy co? Mnie kobieta 2 tygodnie zwodziła, ze bierze Lilusię, załatwiłam samochód i transport, a ona mi "rozmyśliłam sie" - toż to mozna sie zastrzelić!
  17. [quote name='mycha101']Wielkie dzięki. Popytaj, a może ktoś zechce jakiegoś słodziaka, a tymczase3m podnieś wątek czasami. Podnoście wątek jutro, bo nie wiem, o której będę na dogo. Moja Nelka ma jutro operację i nie wiem jak będzie.[/quote] O wątku nie zapomnimy, nie martw się. A co z Nelką?
  18. Aneczko, moze napisz pw do którejś z dogomaniaczek z Łodzi? Moze maja jakiś pomysł...
  19. Przecież Foksia to śliczna sunia! Kudłata, niewielka... Jakiej ona właściwie jest wielkości w porównaniu do np. yorka?
  20. Podnoszę dzieciaczki! Żeby chociaż dostały imię....
  21. Aggie, upewnij sie, które z nich sa w Ostrowi, a które w Warszawie- np. Pesteczka chyba jest na ul. Tatarkiewicza w szpitalu po sterylce. dla niej dom bardzo wsazany, bo po zdjeciu szwów będzie tylko blokować miejsce w szpitalu. Jest b. niufna, ale młodziutka i trzeba ją po prostu oswoić.
  22. Lilusia zadomawia się coraz bardziej. Umie juz sama chodzic po schodach. Najbardziej pokochała panią i małą Basię, jest szał radości, gdy wracaja do domu. Z zachowaniem czystosci-nadal nie najlepiej :cool1: Najgorsze, ze to pies, któremu nie mozna zwrócić uwagi, bo się boi i chowa w kąt....
×
×
  • Create New...