[quote name='mycha101']Wielkie dzięki. Popytaj, a może ktoś zechce jakiegoś słodziaka, a tymczase3m podnieś wątek czasami.
Podnoście wątek jutro, bo nie wiem, o której będę na dogo. Moja Nelka ma jutro operację i nie wiem jak będzie.[/quote]
O wątku nie zapomnimy, nie martw się.
A co z Nelką?