Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. [quote name='andzia69']eee tam - to są "niewygodne" pytania i szanowna wszechwładna i niepodległa pani DYREKTOR ich nie widzi!!!!:cool3:[/quote] ja też jestem ciekawa, czy i kiedy moga przychodzić do schroniska wolontariusze?
  2. W każdym razie zdamy potem relację!
  3. Kochana, śliczna sunia!Taka malotka biedna :shake:
  4. no.....:shake: [SIZE=3][B]Amiśka![/B][/SIZE]Pieniądze doszły wczoraj, dziekujemy! Zaplacimy za badanie i srterylizację Figuni, reszte oddam!
  5. Jak to kto! Ja!:loveu: Jak tyklo dom znajdą jamniczki matka z córką, pomyslimy o transporcie!:cool3:
  6. ...i za to Ci chwała, Aguś! Ale moze któryś z Twoich owczarkow ma urodzunki? To się pozachwycamy :diabloti:
  7. Allegro śliczne! Aż sama mam ochotę zadzwonić pod podany numer i zapytać o te jamniczki :diabloti: Jakby co, mail do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] komórczak 0692 781 745 A moze podać, ze ten dom tymczasowy jest w okolicach Makowa Mazowieckiego? Czy nie trzeba? Jak uważacie. Do Ostrołęki jedziemy na 19.30, takie operacje nasz lekarz umawia po zamknięciu lecznicy. Będzie sterylizacja tylko Figuni :shake: , dziewczynka dziś nie dostała obiadu.... A z ciekawostek, Fajka uwielbia być brana na kolana, odwraca sie "twarzą" do człowieka i robi słupka! Takie ciałko puszyste i długie, a siedzi na łapkach jak królik :crazyeye:
  8. Łyżeczka? To śliczne imię! u bokserów często są schorzenia skóry, niestety, alergie i różne taki ciężko się leczące :shake:
  9. Jolu, Ty kochasz te suczynki nie mniej ode mnie :crazyeye: :evil_lol: no, spokojnie! dom dla panienek musi byc naj naj! Poszukajcie po sąsiedzku, po znajomych, po krewnych niezapsionych! Jutro czeka nas operacja :-(
  10. Ale wiadomość....:shake: a chyba sie dobrze zapowiadało, nie? :shake: no cóż, trzeba szukać domu dla biednej psinki :roll:
  11. A to niespodzianka! :loveu: A nie chcą czasem 2 miluśkich jammniczek? :cool3:
  12. [quote name='LALUNA']Bo Matusz nie wykonał zadania i chciał cobym go zabiła, a ja go wole torturować bo dam mu szansę na rehabilitacje. :evil_lol: Matusz miał zajżec do Iskierki, bo podobno tam jeszcze jakas sunia kudłata się chowa za Iskierką i bidula, nawet juz budy nie wychodzi :placz: No chyba ze to była fotomorgana i Iskierka robiła za dwie. Tak czy siak trzeba to sprawdzić.:razz: A jak będę torturować Matusza do kolejnej wizyty w schronie, to se juz tym razem napewno zapamięta :p To ja se jeszcze z wieczora tak go troche potorturuje, dobrze ?:cool3: :diabloti: [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/4/img/025.gif[/IMG][/quote] A, no chyba ze tak! Trzeba sprawdzić, co się za Iskierką kryje!
  13. [quote name='Kara.']Jakie ślipka śliczne:loveu: I smutne:-( Hmm Malagos się załamie:shake:[/quote] Taaa, ja juz nie mogę tu wchodzić, na te wszystkie wątki i małych i chudych kurczaczkach :shake:
  14. [quote name='KamilaS']Wacuś to już od dawna mi spędza sen z powiek...nawet moja mama cały czas się o niego wypytuje....[/quote] ...i co odpowiadasz? :cool3: Zapakuj Wacusia do koszyczka, przywiąż czerwoną wstażeczkę i wrecz mamusi! :lol:
  15. Podnosimy Foksie!Moze ktos sie zakocha tak jak ja?
  16. Pozdrowienia dla Edwardy od mojego Czesława!
  17. Nie bardzi wiem, o co Wam chodzi, ale ponoszę Iskierkę!
  18. Wg mnie to pudelek! :crazyeye: Zobacz na mapie dogo, może ktoś w Warszawie oferuje tymczas!
  19. Umówienu jesteśmy na środę wieczór z młodszą sunią. Od czwartku (żeby, kurka, nie zapeszyć) zacznijmy szukać domu. Zaraz na pewno sie nie znajdzie, prawda? Moze ogłoszenia w gazetach? Moriaa, dzięki za wypowiedź, właśnie o to mi chodziło. Zrobimy tak, żeby bylo dobrze, Mamuśka nie powinna być sterylizowana w czasie cieczki, ani zaraz po. Tak nas uczyli na studiach. I tak wychodzi w praktyce, jest duże krwawienie z przecietych naczyń i rana trudno się goi. A poza tym to są kochane, przekochane dziewczyny. Cała trójka jamników pod moją kołdrą, Figa częst z pyszczkiem na poduszczce, koło mego lub TŻ ucha....:p A jak radość, gdy się otworzy oczy! Jakie lizanie! Pelasia zaraz zeskakuje z łóżka i idzie po zabawkę, bokserek nadbiega już z zabawką w pysiu, ratlerek wylizuje dziurki w nosie aż do zatok czołowych, a ile przy tym pisku, poszczekiwania, zeskakiwania i wchodzenia na łóżko...A potem dreptanie na dwór, po prostu otwieram drzwi na taras i do ogrodu, ogonki wychodza na szybkie siusiu i wpadają do kuchni. Rano podaje się psie chrupki i wstawia garnek mięska z warzywami, a jak sie wróci z pracy podaje sie obiad w 6 miseczkach w kuchni i 1 w kojcu dla Soni. Potem dopiero biorę się za coś dla nas, ludziów. Fajnie mieć tyle piesków! :eviltong:
  20. Dziś wieczorem zadzwonimy do naszego przyjaciela weta w Ostrołęce, postaramy się umówić na najbliższy termin.
  21. [quote name='BeataJ']Zosia - gdzie jest twoj staly domek?[/quote] ja mam nieśmiałą nadzije, ze....:oops: No bo po co szukać daleko tego, co jest bardzo blisko?....;)
×
×
  • Create New...