Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Sytuacja dramatycznie pilna! Do domu suczynki!
  2. to świętować można u nas na wsi, mam jescze ciasto toffi, które przywiozła Pani i resztę obiadu, który przygotowałam ja :cool3:
  3. Ola obiecała w weekend nowe zdjecia oraz zdjątka suni-rudzielca...
  4. Nie, no rewelacja! Mnie sie podobaja wszystkie trzy dziewczyny!! Basiu, jesteś kochana kobitka! A ja sie pochwalę, ze moja Lilusia pojechała przed chwilą do nowego domku....:placz:
  5. Tak, zostanie Lilusią. Czy była wystraszona? raczej tak, zawsze tak reaguje na obce osoby w domu, ze siedzi w kąciku w kuchni. Do samochodu Pani ją wzięła na kolana na kocyk i tak sobie pojechali :placz: :placz: Buuu....
  6. [quote name='czoko123'][B]Czy sunia juz w nowym domciu???;) [/B][/quote] :lol!: :shiny: :megagrin: A jak myślisz?!:multi: Po Lilusię przyjechała cała rodzina. To pierwszy pies tych Państwa, wiec były pytania, porady i takie tam ważne sprawy. Pani kupiła kilka ksiażek o psach, przeszła wielogodzinne rozmowy z posiadaczmi psów, zakupiła ekwipunek (adresówka już z imieniem Lilusi i nr tel.....), kocyki, jedzonko, kosteczki i zabaweczki, posłanko....:cool3: Gdzie jeszcze uchowali się tacy wspaniali, inteligentni, usmiechnieci ludzie?! Ale teraz są zapsieni i z wiarą w przyszłość Lilusia pojechała z nimi do Warszawy. Będa maile, telefony, zdjecia, jest zaproszenia do wizytowania...No, aż nie chce mi sie wierzyć, ze takie szczeście spotkało tego wiejskiegi kundelka! Lilusia zamieszakła na Ursynowie, ulicę dalej od mojego syna.
  7. Ale rewelacja! Na wystawie psów bardzo rasowych zajęłaby I miejsce!! Kiwi, porządne z Ciebie kobita! A jak studia? Takie osoby jak Ty za pomaganie zwierzakom powinny mieć doktorat honoris causa, bez uczenia!
  8. Jejku, jak to dobrze! czasem problemy same sie rozwiazują :multi: A co, suczynka już u Basi?
  9. Już mam, dzieki! Mamy z panią podpisać 2 egzemlparze, jeden dla mnie (oddać Feli?), drugi dla Pani?
  10. Dziewczynki kochane ostrowianki, gdzie jest umowa adopcyjna, ze bym ją sobie wydrukowała? Wcieło gdzieś to podforum o schroniskach....:placz:
  11. Dziś wielki dzień Lilusi, po południu przyjedzie rodzinka po Lilusię. nie więcej nie napisze, aż wszystko będzie załatwione!
  12. Basiu, aborcja . Myślę, ze to jedyne wyjście. dla jamniczki pozostanie w schronie to poród i uspienie dzieci. Tak wybierasz mniejsze zło. Pomyśl... nie zostawiaj jej tam....:shake:
  13. Taaa, toś mnie nie pocieszyła, ale dzięki za wieści... Jejku, co tu robić? :shake:
  14. Super! no to teraz nie masz czasu się ponudzić...
  15. Kochane dziewczyny, napiszcie coś wiecej o suni.Czy ją wogóle ktoś odwiedził w schronie? Czy nett1 moze o niej coś powiedzisć? Stan zdrowia, zachowanie... Ta sprawa wcale nie posuwa sie do przodu, a chyba stare psy nie powinny i nie moga czekać! :shake:
  16. top czekamy na szczegóły i szczególiki :p
  17. nie, tu nic nie trzeba dodawać :shake: Ja też wiedziałam, że tych szczeniaków nie ma w schronie. Szukajmy transporu dla tego psiulka!
  18. Dlatego zawsze warto próbować, czasem najgorsze bidy szybciej znajda dom, niż piękne i młode! :multi:
  19. Bardzo bym chciała tam być z Wami :cool3: Moze na coś się przydam? Moze dadzą mi urlop z domu? :p
  20. Nawet dom tymczasowy byłby super! zobaczyć, jak taka sunia sprawuje sie w normalnych, domowych warunkach...
  21. Aż niewiarygodne, ze to ten zaniedbany staruszek!!:-o Na wystawę z nim!:evil_lol:
  22. i potrzebne zdjecia! Mozna ją siłą wyciagnać na zewnątrz? czy sa zęby w robocie? Jak ona by zareagowała na przymusowy spacer? Kurcze, może ona taka dzika, bo nikt jej nie próbował wyciagnać "ze skorupy" :cool1:
  23. Kiedy Dni ziemi w tym roku? Na Polach Mokotowskich? Daaaawno nie byłam, kiedyś jeździliśmy autokarem od nas ze wsi z dziećmi (atrakcją był MacDonald....:cool1: )....
  24. Jejciu, Feluś, całuję i mocno Cię sciskam....Trzymaj się! a ja tylko tak pytam, dla "paddierżanija razgawora" :cool3:
×
×
  • Create New...