Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Napewno mamy kogoś z Pragi na dogo, zajrzyjmy na mapę dogo.... Swoją drogą może na kocim forum pomogliby tej pani w dokarmianiu kotów ...
  2. To już?! spotkanie z panią? Ależ to szybko poszło!
  3. Ja też uważam, dziewczyno, że odwalasz kawał dobrej robory! Dzieki Twoim ogłoszeniom tyle psów znalazło domy! Także nie martw sie, nie łam, odpocznij, popatrz na wiosenny swiati....do roboty, bo my i psiaki Cię potrzebują! :eviltong:
  4. No ale tu sie czeka na wiesci z domu tymczasowego :mad: Jak Zośka?
  5. Trzymamy kciuki cały dzień, wedle rozkazu! Ale za co, za pomyślne badania, czy coś "domowego" się kroi?.....
  6. Jak to pomóc i tej suni, i tej pani? Gdzie te działki, moze ktoś mieszka w pobliżu i zrobiłby zdjecia?
  7. Wyżły weimarskie nie są rasą bardzo popularną, ich cena jest wysoka...Czyżby ktoś wyrzucił takiego rasowca?.....:cool1:
  8. Niosamowite.Smutne. Niesprawiedliwe. :-(
  9. a moze sie okaze, że Kropka to szczenie dobermana? ..... Ale sie ciesz, Bianko, ze u Ciebie odzyje to psiatko!
  10. Beata, a próbowałaś zadzwonić? Kiedyś na watku był nr tel. do p. Księżopolskiej, prosiła o kontakt telefoniczny w razie pytan. No, ciekawe...:cool1:
  11. Wszystko w porządeczku :eviltong: Sąsiedzi na nas tylko dziwnie patrzą:diabloti: Sąsiadce, na pytanie, PO CO tyle psów, odpowiedziałam, ze te dwie jamniczki są rasowe z rodowodem i może jak sprzedam je na jarmarku, to nawet po 20 zł od sztuki moge wziąc :diabloti: Mamuśka kopie dołki nie gorzej od Pelasi. Gdy rano wyszłyśmy wszystkie do sadu, w bramie powitały nas świeże krecie kopczyki...ależ był frajda! Trzeba było parówę na ręce wziąć i odnieść do domu, bo miała uszy w ziemi nie słyszała wolania :mad: ;) I tak prosto z ziemi do łóżka. Ciekawe, bardzo ciekawe...........Pościel mam w kolorze brązu ze starej fotografii :cool1: Zaraz znów idziemy się przejść, znów do sadu, bo nie muszę po kolei wyprowadzać suczek na smyczy, a idą stadem! Jak konie, aż się kurzy! Galop, stukot łapek, szczekanie Nusi...jakby to było stado słoni.
  12. Bardzo się cieszę, ze ten zlot się odbedzie :loveu: Bardzo mi lezy na sercu ta gówniarka, takie to zabiedzone, a ząbki umie pokazać :cool3: charakterna baba! Napiszcie, co u niej, moze nawe zdjecia, moze się przekona do miziania .... I powiedzcie jej, że ciotka malagos ciagle o niej mysli...ale ma tymczas zajęty i nie może jej [U]na razie[/U] wziać...
  13. Maleństwo kochane... Biegusiem do domku!
  14. To ja też muszę tu zabrać głos, jako stara dogomaniaczka i wielbicielka bokserków. Madziu, tak cudnie opisałaś Zośkę-Oliwę, że uśmiecham się do komputera....to kręcenie doopką ktoś nazwał "robieniem rogalików", a kanapę boksie mają rzeczywiście we krwi :p Ależ sie staruszce dom trafił! Życie jest pełne niespodzianek i moze u Was dopiero poznała, co to dobre warunki, serce, opieka, pieszczotki? Moze dopiero teraz jest boksiem na cały gwizdek? Dziękuję Wam za to z całego serca! A zwłaszcza panu Pawłowi, no cóż, zakochał sie w Zośce i nie ma na to rady :evil_lol: Piękne jest też to, że ludzi poznaje się po ich odnoszeniu sie do zwierząt :cool3: Tu mogę wystawić Pawłowi referencje i laurkę :p
  15. Ależ ma te oczyka :crazyeye: Jak to moja babcia mówiła, "ma ciemną oprawę ócz" :loveu:
  16. Coś tu strasznie krzyczą na wiekową ciotkę malagos :crazyeye: :shake: Po cichutku uciekam z tego watku :oops:
  17. Właśnie tak myslę, ze duzo cierpliwosci i ze złośnicy byłaby salonowa przytulanka (no, moze nie do końca :roll: )..............
  18. A Mała? z taką buzią powinna zrobić furorę!
  19. Czyli zaginęła ta sunia po sterylizacji z Tatarkiewicza, oswajana przez panią, z działką na Mazurach?!
  20. [quote name='BIANKA1']Ni ma rodziny , tylko syn . TZ odlatuje dzisiaj z córką i zięciem . Ale wie o Kropce . Gorzej bylo jak przyjechal , bo go obce psy oszczekały.:evil_lol: .Wtedy byl jeszcze Wiórek . Nic mu wcześniej nie mówilam . Taka niespodzianka .:diabloti: .A i jeszcze mojej Kropki nie bylo . Tej nowej Kropce to trzeba jakieś inne imie wymyślić . Bo dwie Kropki to...............:crazyeye:[/quote] ....to dwukropek! Ale śliczna ta Kropeczka-ratlereczka! Myśle o niej bardzo ciepło:cool1: Takie ratlerczyki to moje hobby, na razie jednak "zajamniczyłam" chałupę na amen! bianka, dzięki, ze jej chcesz pomóc.... Jeszcze jakby ktos wział Foksię, to mogłabym spać spokojnie :roll:
  21. a ta suczka ma długa sierść? Jest długowłosa czy puchata?
  22. Ronja, nie martw sie na zapas....Jak malec się odchowa, znajdziemy mu domek i pomyślimy o mamusi...:cool1: Pewnie, ze najlepiej byloby zabrać do domu tymczasowego oboje już teraz, zaszczepić, odchować ja Bóg przykazał, ale to mało realne. Musimy poczekać, tak myślę, podnosić wątejk, szukać ludzi chętnych do wziecia piesków...
  23. [quote name='MonikaP']Złośliwiec :p .[/quote] i tak jesteście kochani :eviltong:
  24. Neverend, ja nie widzę tu Twojej winy. Chciałaś dobrze. Teraz tylko trzeba szukac suni domu.... Własnie, dowiedz się, co takiego robiła w domu, ze ją oddali?
  25. ...i czekamy na zdjecia, relacje, ciekawostki, opowiastki i wszyskie newsy! :loveu:
×
×
  • Create New...