-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Pilnie potrzebna pomoc dla suczki ze szczeniakami!! Warszawa
malagos replied to shirrrapeira's topic in Już w nowym domu
Napewno mamy kogoś z Pragi na dogo, zajrzyjmy na mapę dogo.... Swoją drogą może na kocim forum pomogliby tej pani w dokarmianiu kotów ... -
Łódź-JAMNISIA okrągła Kula... wygląda na to że znowu kochana :)
malagos replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
To już?! spotkanie z panią? Ależ to szybko poszło! -
Ja też uważam, dziewczyno, że odwalasz kawał dobrej robory! Dzieki Twoim ogłoszeniom tyle psów znalazło domy! Także nie martw sie, nie łam, odpocznij, popatrz na wiosenny swiati....do roboty, bo my i psiaki Cię potrzebują! :eviltong:
-
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
No ale tu sie czeka na wiesci z domu tymczasowego :mad: Jak Zośka? -
Łódź-JAMNISIA okrągła Kula... wygląda na to że znowu kochana :)
malagos replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki cały dzień, wedle rozkazu! Ale za co, za pomyślne badania, czy coś "domowego" się kroi?..... -
Pilnie potrzebna pomoc dla suczki ze szczeniakami!! Warszawa
malagos replied to shirrrapeira's topic in Już w nowym domu
Jak to pomóc i tej suni, i tej pani? Gdzie te działki, moze ktoś mieszka w pobliżu i zrobiłby zdjecia? -
Skóra i kości - czyli wyżeł niemiecki znaleziony w Pruszkowie
malagos replied to asiamm's topic in Już w nowym domu
Wyżły weimarskie nie są rasą bardzo popularną, ich cena jest wysoka...Czyżby ktoś wyrzucił takiego rasowca?.....:cool1: -
Niosamowite.Smutne. Niesprawiedliwe. :-(
-
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
malagos replied to demi's topic in Już w nowym domu
a moze sie okaze, że Kropka to szczenie dobermana? ..... Ale sie ciesz, Bianko, ze u Ciebie odzyje to psiatko! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Wszystko w porządeczku :eviltong: Sąsiedzi na nas tylko dziwnie patrzą:diabloti: Sąsiadce, na pytanie, PO CO tyle psów, odpowiedziałam, ze te dwie jamniczki są rasowe z rodowodem i może jak sprzedam je na jarmarku, to nawet po 20 zł od sztuki moge wziąc :diabloti: Mamuśka kopie dołki nie gorzej od Pelasi. Gdy rano wyszłyśmy wszystkie do sadu, w bramie powitały nas świeże krecie kopczyki...ależ był frajda! Trzeba było parówę na ręce wziąć i odnieść do domu, bo miała uszy w ziemi nie słyszała wolania :mad: ;) I tak prosto z ziemi do łóżka. Ciekawe, bardzo ciekawe...........Pościel mam w kolorze brązu ze starej fotografii :cool1: Zaraz znów idziemy się przejść, znów do sadu, bo nie muszę po kolei wyprowadzać suczek na smyczy, a idą stadem! Jak konie, aż się kurzy! Galop, stukot łapek, szczekanie Nusi...jakby to było stado słoni. -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, ze ten zlot się odbedzie :loveu: Bardzo mi lezy na sercu ta gówniarka, takie to zabiedzone, a ząbki umie pokazać :cool3: charakterna baba! Napiszcie, co u niej, moze nawe zdjecia, moze się przekona do miziania .... I powiedzcie jej, że ciotka malagos ciagle o niej mysli...ale ma tymczas zajęty i nie może jej [U]na razie[/U] wziać... -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
malagos replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Maleństwo kochane... Biegusiem do domku! -
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
To ja też muszę tu zabrać głos, jako stara dogomaniaczka i wielbicielka bokserków. Madziu, tak cudnie opisałaś Zośkę-Oliwę, że uśmiecham się do komputera....to kręcenie doopką ktoś nazwał "robieniem rogalików", a kanapę boksie mają rzeczywiście we krwi :p Ależ sie staruszce dom trafił! Życie jest pełne niespodzianek i moze u Was dopiero poznała, co to dobre warunki, serce, opieka, pieszczotki? Moze dopiero teraz jest boksiem na cały gwizdek? Dziękuję Wam za to z całego serca! A zwłaszcza panu Pawłowi, no cóż, zakochał sie w Zośce i nie ma na to rady :evil_lol: Piękne jest też to, że ludzi poznaje się po ich odnoszeniu sie do zwierząt :cool3: Tu mogę wystawić Pawłowi referencje i laurkę :p -
Ależ ma te oczyka :crazyeye: Jak to moja babcia mówiła, "ma ciemną oprawę ócz" :loveu:
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Właśnie tak myslę, ze duzo cierpliwosci i ze złośnicy byłaby salonowa przytulanka (no, moze nie do końca :roll: ).............. -
Dramatyczna sytuacja osobista-schronisko w Sochaczewie-TOZ-owskie
malagos replied to ARKA's topic in Schroniska
A Mała? z taką buzią powinna zrobić furorę! -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
malagos replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Ni ma rodziny , tylko syn . TZ odlatuje dzisiaj z córką i zięciem . Ale wie o Kropce . Gorzej bylo jak przyjechal , bo go obce psy oszczekały.:evil_lol: .Wtedy byl jeszcze Wiórek . Nic mu wcześniej nie mówilam . Taka niespodzianka .:diabloti: .A i jeszcze mojej Kropki nie bylo . Tej nowej Kropce to trzeba jakieś inne imie wymyślić . Bo dwie Kropki to...............:crazyeye:[/quote] ....to dwukropek! Ale śliczna ta Kropeczka-ratlereczka! Myśle o niej bardzo ciepło:cool1: Takie ratlerczyki to moje hobby, na razie jednak "zajamniczyłam" chałupę na amen! bianka, dzięki, ze jej chcesz pomóc.... Jeszcze jakby ktos wział Foksię, to mogłabym spać spokojnie :roll: -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ronja, nie martw sie na zapas....Jak malec się odchowa, znajdziemy mu domek i pomyślimy o mamusi...:cool1: Pewnie, ze najlepiej byloby zabrać do domu tymczasowego oboje już teraz, zaszczepić, odchować ja Bóg przykazał, ale to mało realne. Musimy poczekać, tak myślę, podnosić wątejk, szukać ludzi chętnych do wziecia piesków... -
[quote name='MonikaP']Złośliwiec :p .[/quote] i tak jesteście kochani :eviltong:
-
Neverend, ja nie widzę tu Twojej winy. Chciałaś dobrze. Teraz tylko trzeba szukac suni domu.... Własnie, dowiedz się, co takiego robiła w domu, ze ją oddali?
-
Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!
malagos replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
...i czekamy na zdjecia, relacje, ciekawostki, opowiastki i wszyskie newsy! :loveu: