Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Igusiu, dziewczyny nie chca powiedzieć kto bierze, ale dzis Kulka będzie w domku!
  2. [quote name='Alpina']malagos z tego co wiem, to ona mieszka z pieskiem staruszkiem i jest do niego spokojna. Z budy wychodzi ale tylko wtedy jak nikogo w pobliżu nie ma...Moja kruszynka. Już szykuję dla niej paczuszkę z karmą i smakołykami śmierdziuszkami...Włożę jeszcze jakieś zabawki... Tak mi jej żal...Chciałam się nawet wybrać do Mielca ale chybaby mi serce pękło jakbym ją miała tam zostawić..:-([/quote] A nie mozesz jej wziać na tymczas? :shake: Oswoić, wykąpać, socjalizować? Jak masz juz psa, to lepiej, ona przy innym szybciej pojmie, o co chodzi w kontaktach z ludźmi :roll: Dziś przyjżdżaja do mnie na tymczas 2 suczki, bo gdyby nie ten nagły przypadek, po Świetach rozważałam mozliwość wziecia Foksi do siebie....
  3. i prosimy o zmianę tutułu, ten aż elektryzuje! :razz:
  4. A dziecko, to chłopaczek, czy panienka? Pyzek- Ogryzek mały :loveu:
  5. Mnie sie oba podobaja, ale Żabka jest na forum, więc moze Munia?...
  6. [quote name='Maupa4']to i ja bardzo poproszę ... Malagos przeczytaj (chociaż wiem że już przeczytałas :oops: )[/quote] Czytałam i czytam o niej nadal.
  7. Jejku, jejku, a Kropeczka nieświadoma burzy, jka niechcący wywołała swą małą osobą, nadal w schronisku....:shake:
  8. [quote name='Aggie']no ja też.. mam pilnować żeby z dwoma nie wyszla... :razz: JA mam pilnować - rozumiecie? :diabloti:[/quote] ...ale z trzema moze? :diabloti: Aguś, na watku osrowskim prosiłam, ale powtórzę jeśli bedzicie mogły, zróbcie proszę kilka zdjeć Mopci, to taka kudłata ciemna sunia ze stojacymi uszami, prawie nie wychodzi z budy i ma maleńkie szanse na wyjście ze schronu :-( Jest dzika i nieufna, a nie ma kogos, by ja nieco oswoił. Proszę...Tam teraz rzadko ktos jeździ i nie ma okazji na zdjęcia.
  9. Poprosiłam dziewczyny na ostrowskim watku o zrobienie choćby kilku zdjeć, te sa z tamtego roku. Można by ja promować na tej imprezie na Polach Mokotowskich 221-22 kwietnia. Ale trzeba umieć coś powiedzieć ponad to, ze sie boi i nie wychodzi z budy!
  10. A co jej moze być, ze usg bedzie robione? to nie jest zwykła otyłość? coś podejrzewacie?
  11. O Kuli czytam od pierwszego postu. Żal mi bardzo jej, ale nie mogę wziać wszystkich :-( Po zwolnieniu tymczasu przez Lilusię ułozyłam sobie w myślach kolejkę pieskow, które bym chciała wziać. Nie było tam jamniczka...same ratlerkowe, maleńkie kudłacze, ale nie jamniki. To, ze Amiśka napisała do mnie pw i jej obiecałam, ze pokazę wątek mężowi, sprawiło, ze została natychmiat podjeta decyzja. Ale nie mogę przegiąć pały, bo myslę jednak tę kolejkę realizować...:cool3: Zula, Kropka, Olinka, jest tego tyle, ze hej!
  12. [quote name='basia0607']One wygladaja na zadbane.Dziwne ,ze nikt ich nie szuka Malgosiu jestem spokojna jak nigdy,bo trafiają do Ciebie. Czy wiesz,że kochane z Ciebie babiątko !Ale bedziesz miala fajne swięta,tyle gosci na trumiemnych nogach.Ja tak nazywam jamniczki,bo one mają nogi jak od trumny albo starej wanny.[/quote] A ja sie usmiałam! A jaki tupot jutro bedzie, ojej! Ciekawe, co jamniczki powiedzą na koty - mam 3 sztuki, po przejsciach :cool1: Pelasia je totalnie olewa, wiec i te moze wezma z niej przykład...a świnki? A zółwie? A papugi-emrytki? Jejku, jejku... Ale my sie cieszymy! a mój TZ, no szkoda gadac :p
  13. Oto mail od pani Jadwigi, otrzymany dzis. Nic wiecej nie dodam, ale optymizmem napawa mnie fakt, ze są jeszcze tacy ludzie :loveu: [SIZE=2]"Przesylam pierwszą partię zdjęć. Lili załatwia się już wyłącznie na dworze. Przeszła kontrolę na klinice weterynaryjnej i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Ma już tam swoją kartę. Nie mamy już problemu z jedzeniem. Jest jednak jeszcze bardzo lękliwa. Leży często na progu "swojego"pokoju i obserwuje mieszkanie. Zmyka natychmiast na każdy nasz szybszy ruch. Tak samo reaguje na upadek kromki chleba. Ja mam teraz dziesięć dni wolnych od pracy. Jestem zwolniona z innych domowych obowiązków i przez cały prawie czas zajmuję się oswajaniem psa. Już wiem, że trzeba z nim postępować bardzo ciepło i ostrożnie. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia świąteczne dla Was wszystkich, a szczególnie dla Agnieszki od Basi. Jadwiga" Czyż to nie jest bajka?! Zdjecia załączę wkrótce, jak mi pomoże mój synek :oops: [/SIZE]
  14. Taaa, bardzo jesteście kochane, dziewczyny...Aż wzruszenie tamuje mowę...I kwiaty i ciasto, i pani Irenka - zdjecia sliczne i świetnie oddaja tę świąteczna atmosferę. Dziękuję...
  15. Dziewczyny kochane, czy suczki mogłyby przyjechać z obrożami, bo pozbyliśmy się wszystkich wydając razem z suniami z tymczasu, a u nas na wsi nie ma sklepu zoologicznego. Pokryjemy koszty!!! Smycze mamy, miski mamy, jedzenie mamy, ogródek do kopania dołków przygotowany:):):). Czekamy!!!
  16. Jeżeli macie wieżć jamniczki do Buni tylko po to, by stwierdzila, czy jest cieczka, czy nie, to szkoda dziewczynie głowę zawracać. To mozemy stwierdzić sami :p Paznokcie sie też przytnie, zdrowotnie obejrzy (przypominam, ze mąż ma gabinet wet.)....
  17. O tyle dobrze sie składa, ze moje wszystkie psy, to...suki...:eviltong: Raczej wiec niechciana ciaża jamniczce nie grozi :cool3: To co, kobitki, szykować mamy się na Wielkie Przyjęcie? Kocyki, zabaweczki i te sprawy miłe wszystkim jamnikom? I powiedzieć mam Pelasi, ze przyjadą jej kolezanki? :loveu:
  18. Proszę, ktokolwiek bedzie w tygodniu w Ostrowi, niech zrobi zdjecia Mopce i Gumisi. Moze jakos wyciagnać Mopkę z budy, przekupić ją smakołyczkiem, obejrzeć, moze wyprowadzić?....
  19. Podnoszę ślicznotkę! Czy ona wogóle wychodzi z budy? Jak kontakty z innymi psami?
  20. Własnie wiem, że oferowałaś dom tymczasowy maluchom i jamnisi. No, zobaczymy, co los przyniesie. Mam dobre warunki, męża weta, ale 5 psów i nie upieram się przy 2 nastepnych. Ale z drugiej strony tak zal tych jamnniczków :shake:
  21. No i ja , jestem z Wami. Myślę, ze jakby Mopcię ślicznie wyszorować, obciać kudełki yu i ówdzie, to śliczna sunia by się zrobiła. moze ja do ogłoszeń pod jakąś rasę podciagnąć?
  22. Ja też po cichutku czekam na wiadomosci...Do kogo trafiła, jakie rokowania, jak się zachowuje, ma dom stały czy tymczas i takie tam sprawy....:cool1:
  23. Tymczas moze być bezpłatny, ale nie mam jak przywieżć suczek. Neris, a moze do Ciebie jest bliżej?
×
×
  • Create New...