-
Posts
44560 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Igusiu, dziewczyny nie chca powiedzieć kto bierze, ale dzis Kulka będzie w domku! -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alpina']malagos z tego co wiem, to ona mieszka z pieskiem staruszkiem i jest do niego spokojna. Z budy wychodzi ale tylko wtedy jak nikogo w pobliżu nie ma...Moja kruszynka. Już szykuję dla niej paczuszkę z karmą i smakołykami śmierdziuszkami...Włożę jeszcze jakieś zabawki... Tak mi jej żal...Chciałam się nawet wybrać do Mielca ale chybaby mi serce pękło jakbym ją miała tam zostawić..:-([/quote] A nie mozesz jej wziać na tymczas? :shake: Oswoić, wykąpać, socjalizować? Jak masz juz psa, to lepiej, ona przy innym szybciej pojmie, o co chodzi w kontaktach z ludźmi :roll: Dziś przyjżdżaja do mnie na tymczas 2 suczki, bo gdyby nie ten nagły przypadek, po Świetach rozważałam mozliwość wziecia Foksi do siebie.... -
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
i prosimy o zmianę tutułu, ten aż elektryzuje! :razz: -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
A dziecko, to chłopaczek, czy panienka? Pyzek- Ogryzek mały :loveu: -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Mnie sie oba podobaja, ale Żabka jest na forum, więc moze Munia?... -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']to i ja bardzo poproszę ... Malagos przeczytaj (chociaż wiem że już przeczytałas :oops: )[/quote] Czytałam i czytam o niej nadal. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
malagos replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jejku, jejku, a Kropeczka nieświadoma burzy, jka niechcący wywołała swą małą osobą, nadal w schronisku....:shake: -
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
No i oto chodzi!!! -
Mała Delicja (Ostrów Maz.-Warszawa) została adoptowana ze schroniska
malagos replied to lika's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aggie']no ja też.. mam pilnować żeby z dwoma nie wyszla... :razz: JA mam pilnować - rozumiecie? :diabloti:[/quote] ...ale z trzema moze? :diabloti: Aguś, na watku osrowskim prosiłam, ale powtórzę jeśli bedzicie mogły, zróbcie proszę kilka zdjeć Mopci, to taka kudłata ciemna sunia ze stojacymi uszami, prawie nie wychodzi z budy i ma maleńkie szanse na wyjście ze schronu :-( Jest dzika i nieufna, a nie ma kogos, by ja nieco oswoił. Proszę...Tam teraz rzadko ktos jeździ i nie ma okazji na zdjęcia. -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam dziewczyny na ostrowskim watku o zrobienie choćby kilku zdjeć, te sa z tamtego roku. Można by ja promować na tej imprezie na Polach Mokotowskich 221-22 kwietnia. Ale trzeba umieć coś powiedzieć ponad to, ze sie boi i nie wychodzi z budy! -
Łódź-JAMNISIA okrągła Kula... wygląda na to że znowu kochana :)
malagos replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
A co jej moze być, ze usg bedzie robione? to nie jest zwykła otyłość? coś podejrzewacie? -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
O Kuli czytam od pierwszego postu. Żal mi bardzo jej, ale nie mogę wziać wszystkich :-( Po zwolnieniu tymczasu przez Lilusię ułozyłam sobie w myślach kolejkę pieskow, które bym chciała wziać. Nie było tam jamniczka...same ratlerkowe, maleńkie kudłacze, ale nie jamniki. To, ze Amiśka napisała do mnie pw i jej obiecałam, ze pokazę wątek mężowi, sprawiło, ze została natychmiat podjeta decyzja. Ale nie mogę przegiąć pały, bo myslę jednak tę kolejkę realizować...:cool3: Zula, Kropka, Olinka, jest tego tyle, ze hej! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']One wygladaja na zadbane.Dziwne ,ze nikt ich nie szuka Malgosiu jestem spokojna jak nigdy,bo trafiają do Ciebie. Czy wiesz,że kochane z Ciebie babiątko !Ale bedziesz miala fajne swięta,tyle gosci na trumiemnych nogach.Ja tak nazywam jamniczki,bo one mają nogi jak od trumny albo starej wanny.[/quote] A ja sie usmiałam! A jaki tupot jutro bedzie, ojej! Ciekawe, co jamniczki powiedzą na koty - mam 3 sztuki, po przejsciach :cool1: Pelasia je totalnie olewa, wiec i te moze wezma z niej przykład...a świnki? A zółwie? A papugi-emrytki? Jejku, jejku... Ale my sie cieszymy! a mój TZ, no szkoda gadac :p -
Oto mail od pani Jadwigi, otrzymany dzis. Nic wiecej nie dodam, ale optymizmem napawa mnie fakt, ze są jeszcze tacy ludzie :loveu: [SIZE=2]"Przesylam pierwszą partię zdjęć. Lili załatwia się już wyłącznie na dworze. Przeszła kontrolę na klinice weterynaryjnej i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Ma już tam swoją kartę. Nie mamy już problemu z jedzeniem. Jest jednak jeszcze bardzo lękliwa. Leży często na progu "swojego"pokoju i obserwuje mieszkanie. Zmyka natychmiast na każdy nasz szybszy ruch. Tak samo reaguje na upadek kromki chleba. Ja mam teraz dziesięć dni wolnych od pracy. Jestem zwolniona z innych domowych obowiązków i przez cały prawie czas zajmuję się oswajaniem psa. Już wiem, że trzeba z nim postępować bardzo ciepło i ostrożnie. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia świąteczne dla Was wszystkich, a szczególnie dla Agnieszki od Basi. Jadwiga" Czyż to nie jest bajka?! Zdjecia załączę wkrótce, jak mi pomoże mój synek :oops: [/SIZE]
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
malagos replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taaa, bardzo jesteście kochane, dziewczyny...Aż wzruszenie tamuje mowę...I kwiaty i ciasto, i pani Irenka - zdjecia sliczne i świetnie oddaja tę świąteczna atmosferę. Dziękuję... -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny kochane, czy suczki mogłyby przyjechać z obrożami, bo pozbyliśmy się wszystkich wydając razem z suniami z tymczasu, a u nas na wsi nie ma sklepu zoologicznego. Pokryjemy koszty!!! Smycze mamy, miski mamy, jedzenie mamy, ogródek do kopania dołków przygotowany:):):). Czekamy!!! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jeżeli macie wieżć jamniczki do Buni tylko po to, by stwierdzila, czy jest cieczka, czy nie, to szkoda dziewczynie głowę zawracać. To mozemy stwierdzić sami :p Paznokcie sie też przytnie, zdrowotnie obejrzy (przypominam, ze mąż ma gabinet wet.).... -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
O tyle dobrze sie składa, ze moje wszystkie psy, to...suki...:eviltong: Raczej wiec niechciana ciaża jamniczce nie grozi :cool3: To co, kobitki, szykować mamy się na Wielkie Przyjęcie? Kocyki, zabaweczki i te sprawy miłe wszystkim jamnikom? I powiedzieć mam Pelasi, ze przyjadą jej kolezanki? :loveu: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ślicznotkę! Czy ona wogóle wychodzi z budy? Jak kontakty z innymi psami? -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Własnie wiem, że oferowałaś dom tymczasowy maluchom i jamnisi. No, zobaczymy, co los przyniesie. Mam dobre warunki, męża weta, ale 5 psów i nie upieram się przy 2 nastepnych. Ale z drugiej strony tak zal tych jamnniczków :shake: -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
No i ja , jestem z Wami. Myślę, ze jakby Mopcię ślicznie wyszorować, obciać kudełki yu i ówdzie, to śliczna sunia by się zrobiła. moze ja do ogłoszeń pod jakąś rasę podciagnąć? -
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Ja też po cichutku czekam na wiadomosci...Do kogo trafiła, jakie rokowania, jak się zachowuje, ma dom stały czy tymczas i takie tam sprawy....:cool1: -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Tymczas moze być bezpłatny, ale nie mam jak przywieżć suczek. Neris, a moze do Ciebie jest bliżej?