Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. No zal mi jej bardzo... Cieżko będzie znaleźć jej dom u "normalnych" ludzi. Tym naj, naj trudno, a tu...To musi być ktoś z nas, dogomaniaków...:shake:
  2. To witaj, Pusiu, w klubie :cool3:
  3. Rewelacja, Basiu! :loveu: Z tej trójki tylko dwie szukają domu, Pelasia zakotwiczyła sie na dobre. Kanapę i tak trzeba będzie kupić, bo ta lada chwila sie rozleci. Nie ma na niej miejsca dla bokserka, ratlerka i Dalii...Ja siadam obok na krześle :angryy: Albo jak uda mi sie dobiec pierwszej, te szybsze mnie obsiadaja jak muchy, bez żadnego szacunku dla karmicielki, wpychajac sie po dwie na kolana i po jednej po obu stronach. Po skończonym oglądaniu programu tv na dzwiek pilota wszystkie się zrywają i pędzą z jazgotem do drzwi. Że niby zaraz wieczorny spacer. Najgorzej, jak zmieniam kanały....:diabloti:
  4. No śliczna ta sunia.... Podnosze, ona nie moze trafić do schroniska! :shake:
  5. No wiemy dużo, że jest i czeka....
  6. Dziewczyny, proszę..... Napiszcie co słychać....
  7. Ależ się cieszę, ze Kropce sie udało! Ja też chcę taką Kropkę, buuuuu.....:placz:
  8. Pewnie, ani pośpiech, ani nerwy nic tu nie pomogą :shake: Czekamy.
  9. I nic? Nikt o nią nie pyta? :cool1:
  10. To nasz nieśmiertelna kanapka przed TV, tu się skupia wieczorne życie. Zajmują to miejsce wszystkie czterołapy, nie ma się gdzie dosiaść :placz: A miejsca starcza na 3, góra 4 sztuki :diabloti: [B][img]http://upload.miau.pl/3/2162.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/3/2163.jpg[/img][/B] [B] [img]http://upload.miau.pl/3/2164.jpg[/img][/B]
  11. Może szczęście uśmiechnie się do Amberki?
  12. Saskia, obiecałaś:[U] przez moment...[/U]To chyba jutro możesz juz coś wziać? [U]:cool3:[/U]
  13. Ale na pierwszą pomoc w schronisku moze liczyć, prawda? Przemycie oczu, maść z antybiotykiem...A skad wiadomo, ze jest slepa?
  14. Jejku, jejku, napiszcie co u Foksi, bo jajko zniosę :placz:
  15. Ten drugi domek też nie moze zostać bez psika :evil_lol: Tyle ich w potrzebie!
  16. Jezooo, niech ktoś coś napisze
  17. Bianka, ja ją normalnie kocham! Toż to ratlerczyk! (no, może prawie, prawie...) :loveu:
  18. Jest super! Spanie pod kołderką, czasem pośba o wypuszczenie o 5 rano, a jak się jedna ruszy (najczęściej Dalia czasem musi wybiec na dwór bez względu na porę) to chcą wyjść wszystkie. Potem zaspana stoję na tarasie i liczę powracajace po kilku minutach ogonki :diabloti: Ale chociaż mam okazję podziwiać wschód słońca.... Figa-Fryga uwielbia zabawę z naszymi pasami, ale chyba najbardziej z bokserem, łapie zębami ją za nogi i podgryza, a gdy ta sie schyli, zawiśnie przez moment na uszach i w nogi! Jak dziewczyny myślicie...wg mnie najlepiej byłoby, zeby zaraz po zakończeniu kwarantany, od wtorku, zacząć im szukać domu. Przedłuzanie pobytu to stres dla nich i dla nas. Są zadbane, zdrowe, śliczne, więc szukajmy im domu. A tymczas przyda sie innym potrzebujacym...Tak myslimy z TŻ-em.....
  19. A ja nie mogę napatrzeć się na Małą :roll: :loveu: Te óczy, mardka maleńka, no po prostu cudo!
  20. Z przyjemnoącia sie czyta te historyjki o Zosce! Aż wam zazdroszę, przecież różnie się trafia, czasem weźmie sie na tymczas jakiegos świrulca, przestraszeńca, dzikusa i wymaga to wiele pracy! A Wam los zesłał taką cudowna suczynkę! Gdzie jej będzie lepiej?....:roll: :oops:
  21. Może do miski się nie moze dopchać? Albo karmią byle czym i nie chce jesć?
  22. Sunia to jedno, a 10 szczeniąt to drugie... Ciekawe, czy dzikie te maluchy?
  23. Ja tak mimochodem, a propos imienia tej kulki...Cała rodzina mówi do mnie Gosiu.....:diabloti:
×
×
  • Create New...