-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Nieszczęśliwa boksia- z kanapy wprost do schronu. WROCŁAW! MA DOM !!!
malagos replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Umaszczenie rzeczywiście niezwykłe :loveu: A dlaczego ją wyrzucili? alergia? :angryy: -
Nie traćmy nadziei, ze jest jeszcze ktoś, kto będzie chciał i umiał zająć sie chorym psem. choć ja mam często wrażenie, ze JA i tylko JA umiem to zrobić...Na szczęście zycie pokazało, ze to tylko wrazenie :cool3: Tak jak z dziką Lilusią, myślałam, ze nie znajdzie domu, bo kto weźmie suczkę tak mało oswojoną, mimo prawie 3 miesiecy pobytu u mnie. A jednak, trafiła do raju, ludzi niesamowicie jej oddanych. Czyli sa "wariaci" na tym swiecie.... A teraz Zulka :shake: Prawie miesiąc, a postepy minimalne. A koleja bidaków długa...
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
malagos replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayia']iwop.. ja zagladam caly czas :loveu: ja sie w niej zakochalam sama juz a jeszcze dalas te zdjecie i filmik :loveu::loveu: ja w prawdzie szukam malej suni, ale po pierwsze musi moj pies ja zaakceptowac a po 2 moge dopiero za miesiac jakas wziasc tzn pod koniec lipca :placz::placz::placz: a tu taka bida wielka i za to jaka piekna :placz::placz:[/quote] pomyśl, dziweczyno, pomysl :evil_lol: Taka okazja się nie powtórzy, a sunia potrzebuje pomocy.... -
No to Niunia (a właściwie schroniskowa Niagara) ma super domek u Basi0607!! suczynka już u nas miała objawy uczulenia, Basia też z nią była u lekarza - puchnie jej pyszczek i końcowe odcinki łapinek. Ale myślę, że taki śliczne, rasowe suczki moga pozwolić sobie na takie pańskie schorzenia, jak alergia :evil_lol: Dwie sprawy - gdzies zgubilam książeczkę zdrowia wystawioną w schronisku na Niagarę (w tym ferworze schroniskowym pewnie mi gdzieś wypadła? została w schronie?). Na jaki adres mam wysłać podpisaną umowę schroniskową?
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jamnicvzkimaja sie doskonale. Nowi państwo bardzo dbają o nie, a ja czasem je mogę obejrzeć w wideo-skypie :p -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Jak byłam w schronisku w ubiegły czwartek, Mopcia, podobnie jak innych kilkanaście psów, chodzila sobie luzem po placu. A to że jest, hmmm, otyła, to nie zludzenie ze zdjeć, te psy są po prostu nakarmione. -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
no nie mam słów! :crazyeye: Dajcie ją na metamorfozy! -
[B]Niunia (teraz Malinka) popjechała z Basią i jej TŻ do domku![/B] Kochane suczydło na początku wizyty nowych państwa trochę sie boczyło, nawet powarkiwało (no bo jakś babka przyjechała i zaraz na ręce bierze, co za pomysł :diabloti: )...Ale przy obiedzie zaczęło psiątko sępić i u pańcia, i u pańci, wyszło na spacerek z pańciem, czyli wszystko ok. A gdy już była w samochodzie i patrzyła na mnie przez szybę, to się uśmiechała! :loveu: Szcześliwej drogi, Malinko, do nowego zycia! Basiu i Tadziu, niech Wam los wynagrodzi Wasze serce!
-
Kochana, mała suczko, gdzie Twój domek?
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
malagos replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myslę, że jak moja tymczasowiczka Zulka z Wielunia się oswoi i znajdzie dom, to moze bym wzieła Fionkę do siebie. Do połowy lipca mam urlop i wyjezdzam, potem zaraz zabierzemy sie za szukanie domu dla Zulki. jak sie poszczęści, to po połowie lipca może być u mnie. Sterylizacja u mojego lekarza małej bidy kosztuje 100 zl, inne leczenie my sami gratis. Ale to tylko plany, trzeba poczekać, a czasem psy z tymczasu też tygodniami czekaja na dom, czasem jak na złość :shake: -
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Roxana ja zawsze obecna :cool3: Wzielebym wszystkie takie małe suczki...tyle ich jest w potrzebie :shake: -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
malagos replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Nie pozwólmy jej marnie skończyć...:placz: -
Czy Kropka w domu? :cool1: Chyba tak, bo tu ucichło...
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Rewelacja! Sunia nareszcie zyje! Dzięki Wam, kochane cioteczki, zeście tak sprawą pokierowały, dzięki Waszemu uporowi ([B]Alpina,[/B] jesteś Wielka i Niesamowita) i ogromnemu zaangazowaniu! [SIZE=3][B] [/B][/SIZE] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gratulacje! Super akcja! A czy Węgrów będzie w końcu też miał schronisko, ale takie z prawdziwego zdarzenia? Czy temat upadł? -
Betinko, ogłoś ją gdzie sie da (allegro, Gazeta wyborcza - piątkowe wydanie zawiera darmowe ogłoszenia) , tylko dogomania to za mało....
-
Podnoszę maleńką moją ulubienicę :cool3:
-
..........a właściciele jamników dzielą się na tych, co śpią ze swoim psem, i na tych, co sie do tego nie przyznają :p No bo proszę zgadnąć, gdzie spała ta dzika, agresywna schroniskowa suczka?:evil_lol: Ciasno zrobiło się już wieczorem w łóżku, bo najpierw Niunia zajęła fotel Zulki, a ta przestraszona bida przyszła do naszej sypialni. Ale za chwilę Niunia poprosiła, by ją wsadzić na łóżko, więc TŻ ja podsadził, przytulił do siebie, okrył kołdrą i zasnęli. To jest śliczna miniaturowa jamniczka...:multi: