Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Teraz, po sterylizacji, ma wieksze szanse na domek! Napewno ktoś ją pokocha!
  2. No to jako matka chrzestna podniosę choć temat :roll:
  3. Śliczny i nieszczęsliwy :shake: Tak, takie zdjęcie na stojaka by pokazało jego posturę, lub własciwie jej brak :cool1:
  4. Na poprzednum watku zapytałam o Sarunię, a tu mam odpowiedź...Ona mi się tak podoba!
  5. a "moja "Sarunia też tu się przewija na zdjątkach?....
  6. Jejku, ona jest w moim typie :placz: a ja nie moge jej pomóc!
  7. No to szukamy domku, slicznotko z czarnym uszkiem!
  8. Wniosek nasuwa sie sam- trzeba p[omóc kobiecie, bo to dobry domek dla maluszka.
  9. Piszesz "to chyba jest pan pies", a nie da sie sprawdzić? no wiesz, tak...hm, namacalnie? :oops:
  10. Jak tylko wieluńska Zulka sie oswoi na tyle, ze moze znajdzie dom, a Fiszka jeszcze bedzie w potrzebie, to ma miejsce zaklepane u cioci Gosi (to znaczy u mnie :cool3: ), o ile nie goni kotów. Ostatni jamniczy krótki "tymczas" spowodował tyle zamieszania w moim kocim swiatku, ze koty do tej pory sie czołgaja zamiast chodzić....
  11. [quote name='malagos']No to Niunia (a właściwie schroniskowa Niagara) ma super domek u Basi0607!! suczynka już u nas miała objawy uczulenia, Basia też z nią była u lekarza - puchnie jej pyszczek i końcowe odcinki łapinek. Ale myślę, że taki śliczne, rasowe suczki moga pozwolić sobie na takie pańskie schorzenia, jak alergia :evil_lol: Dwie sprawy - gdzies zgubilam książeczkę zdrowia wystawioną w schronisku na Niagarę (w tym ferworze schroniskowym pewnie mi gdzieś wypadła? została w schronie?). Na jaki adres mam wysłać podpisaną umowę schroniskową?[/quote] Pomawiam pytanie zawarte w ostatnim zdaniu....
  12. Ciekawe, czy jej ktoś specjalnie nie zgubił :shake: A skad wiadomo, ze slepa? widać po oczkach, czy sie tak zachowuje?
  13. Rewelacja! Luksus, ze mozna wybierać domek! Bardzo sie cieszę!
  14. Ta postawa...ona ledwie stoi...Żeby tylko nerki i wątroba nie były uszkodzone w wyniku wyniszczenia :shake: Dzięki, Basiu, ze ją uratowałaś. A skad wiedziałaś, ze psu dzieje się krzywda? Ktoś doniósł?
  15. [quote name='Niewiasta_21']To ja juz sie pogubiłam. U Ayia ma byc wizyta? Ona bierze jakiegos psa? Przeciez ja ja znam...pogubiłam sie.[/quote] może dziwne, ze bierze psiaka z Ostrowca, a nie Łodzi...ale serce nie sługa ;) U mnie też zawsze przeglad geograficzny :cool1:
  16. Ciocia Malagos też sie melduje! :evil_lol: zawsze tu zagladam i podziwiam Was!! Dobra robota, kochani, doskonała!
  17. Tomek też raczej skłania sie do tego, by zostawić ją w spokoju...Cieczka to pękanie malych naczyń krwionośnych i nie powinno był problmu. Ale jak będzie, tego nikt nie wie. Tu trzeba kogoś z doswiadczeniem, moze lekarze na uczelni wrocławskiej?
  18. Nie przemyśleć, co zapytać innych...:razz: Na chłopski rozum, jeśli Frytka ma kilka lat i przeżyła, to chyba i teraz nie ma zagrozenia?.... ale zaraz napisze Tomek.
  19. [quote name='Romek-Zamość']Daj spokój Bianka po tym co zrobiłaś dla Fryci , nikt nie ma prawa Ci powiedzieć „ a nie mówiłam” . Przecież Ty temu psu oddałaś kawał serducha i nie można wyobrazić sobie lepszej opieki niż Twoja. Święte slowa!!
×
×
  • Create New...