Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jejku,oby nic poważnego :(
  2. Od ostatniej soboty Tusia może spokojnie zacząć nazywać się SZCZĘŚCIARA!! :) :) :) :) :) Byłoby wspaniale, gdyby Tusia szybko załapała, że na spacerze spokojnie może się załatwić, i zaszczepiona i odrobaczona już trafiła do DS. A jak z chodzeniem na smyczy? Dt coś o tym wspominał?
  3. Zgłoszenie do jakiejś funadcji z prośbą o pomoc myślicie, że ma sens? jak ogarnąć kolejne osiem maluszków? Podobno jest hotelik dla szczeniorków, nie pamiętam już kto mi o nim mówił - może z pomocą fundacji udałoby się je tam umieścić?
  4. Madie, jak tylko będzie faktura z Mulitivetu - dawaj znać ile to wynosi, musimy wiedzieć na czym stoimy, bo trudny miesiąc zapewne przed nami.
  5. Jejku jaka śliczna sunieczka na zdjęciach! I widać, że w lepszej formie psychicznej :) Łzy napływają mi do oczu, ale oczywiście to łzy radości :) :) :) Tak się cieszę, że już zaopiekowana nasza kochana maleńka.
  6. Czy sunia spokojna? Cokolwiek o niej wiadomo?
  7. Boże niekończące się pasmo cierpienia i bezdomności.. :( Co z nimi zrobić?
  8. Co u Ergusia? Wszystko dobrze z łapką? Jak się dogaduje z nową koleżanką? Ma dobry humor, jak zwykle? :)
  9. Dzięki za zajrzenie Mazowszanko <3 Madie, jak tylko zdjątka będą - dawaj dawaj dawaj :)
  10. Spokojnie kochane, trochę zajęć wypadło Madie, będą wieści będą..
  11. Boziu jaka biedaczyna :( Chyba miał jakiegoś sadystę niestety.. a na górze mógł się czuć po prostu najbezpieczniej.
  12. Ewo, bardzo bardzo Ci współczuję. Tak mi przykro. To wielki ból i żal stracić wspaniałą kocią przyjaciółkę. Trzymaj się. A dlaczego kocinka odeszła?
  13. Dzielny śliczny pysiul! Dobrze, że po operacji ma się dobrze. Szkoda oczu, ale tu już nic się nie poradzi. Na szczęście nie błąka się gdzieś zdany na sibie lub nie siedzi w schronie, więc ta ślepota na pewno jest łatwiejsza do zniesienia.
  14. Jak sytuacja z transportem Karmen?
  15. Czekamy zatem na wynik badania, a potencjalny dt fajnie się zachował, że już przyjechał poznać Tusię :)
  16. Brawo Buena! Kciuki czły czas zaciśnięte, musi być całkiem dobrze. Dzielne maleństwo :)
  17. Madie, serdecznie współczuję z powodu kocinki. Trzymaj się, dałaś więcej, niż można było. Dzięki Tobie i Twojemu TZ miała dobry koniec życia i nie umierała sama gdzieś w męczarniach. Tusia merdająca ogonkiem - cudny widok :) Czekamy na wynik USG zatem jeszcze.
  18. Ciekawe ile kosztuje ten dt polecony niedaleko lecznicy
  19. Wyniki lepsze - hurra! :) I ogonek się choć trochę uaktywnił.. bardzo się cieszę. Kochana Tuśka zaczyna wychodzić ze stanu chronicznego przerażenia. Chociaż klatka wciąż najbezpieczniejszym miejscem.. bidulka. Madie wyściskaj ja jutro ode mnie. A do kiedy Tusia powinna być w lecznicy? Chyba jeszcze z tydzień co?
  20. Piękny jest i tak spokojnie poczciwie wygląda :)
×
×
  • Create New...