Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ten nowy mały to samczyk?
  2. Piękna dziewczyna, zapytam dziś osobę, ktorej wysłałam zdjęcia, czy jakaś decyzja zapadła? ;)
  3. KOlejny tydzień zaczynamy i trzymamy kciuki za zdrówko Ergusia! Dzięki wielkie wszystkim obecnym na wątku :)
  4. Beznadzieja, czasem to tylko siąść i płakać :(
  5. Niesamowite wieści! Beziku, tak długo czekałeś, ale wiadomo już na jaki dom czekałeś! :) :) :)
  6. Pewnie masz rację. Jak to widzisz, trzcinka?
  7. Co tu można zdziałać, jeśli biedak boi się ludzi? Ktoś na miejscu musiałby go chociaż trochę oswoić, przekonać do siebie. Wtedy można go złapać i przewieźć do dt lub hotelu. Czy jest ktoś taki, kto karmiąc go systematycznie mógłby go oswoić?
  8. To dobrze, że Erguś tak dobrze znosi i zabiegi przy sobie i coraz lepiej jeździ samochodem. Kochany pysiol. :)
  9. Miód w serce :) Może teraz uda mi się na bazarek polecieć, bo wczoraj po moim wpisie tutaj znowu wyskoczył błąd serwera! To naprawdę jest irytujące, czy to naprawdę nie może być inaczej? Czy nikt nie widzi, że to forum to nie jest skupisko idiotek ględzące o najmodniejszych lakierach do paznokci??!
  10. Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za udaną podróż, zaraz zajrzę na bazarek cegiełkowy. Wiele w tym miesiącu nie mogę, ale grosik wpłacę. A co ze szczeniorkami? One też mają gdzieś jechać, czy zostają w schronie?
  11. Rany, wreszcie mi się udało wejść na dogo. Przez ostatnich kilka dni to były kpiny jakieś.. ciąglę błedy serwera dogo wyskakiwały. Dobrze, że po operacji, strasznie biedna ta łapina, ale dobrze, że Ergo jakoś to wszystko zniósł. Dzielny pies :)
  12. Erguś już pewnie w trakcie, albo nawet po. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Trzymaj się czarnuszku!
  13. Jolu, poszedł mail z fantami, przepraszam, że tak późno, ale to był długi dzień... uffff
  14. Zapytam osoby, która ostatnio przębąkiwała, że może warto by było jakąś towarzyszkę dla psa znaleźć. Pies spokojny, więc pewnie z sunią by się dogadał. Tylko chęć szczera człowieków potrzebna :) Kiedy byś ją brała do siebie, i gdzie by to było?
  15. AgaG, jeśli to możliwe, i jeśli Sumik na tym nie ucierpi, to pewnie byłoby Ergusiowi bardzo przydatne..
  16. Czy są jakieś sensowne hoteliki w okolicy? Sensowne pod względem opieki, ale i kosztów? Czy pies ma jakieś miejsca, których się trzyma, gdzie można go namierzyć? Czy jest płochliwy czy da do siebie podejść? Ja mogę z kimś pojechać i spróbować go złapać, ale nie mogę jechać w ciemno 300 km.
  17. Jolu, mam zdjęcia fantów, jeszcze muszę je opisać, jutro powinnam Ci podesłać. A jak Erguś się czuje, czy poza wylizywaniem łapy zachowuje się normalnie?
  18. Na pewno tak, poza tym ludzie chętniej adoptują psiaka, który już mieszka w domu, wiadomo, czy zachowuje czystość, jak się zachowuje na spacerach itd. Jakiej wielkości suczynka jest?
  19. No to pełna mobilizacja i wielkie kciuki za naszego misia!
×
×
  • Create New...