Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jakby co, to jestem jutro i pojutrze w podróży, ale niestety w przeciwnym kierunku - na południe. Najwcześniej mogę się znowu wyrwać w piątek, najwyżej wezmę urlop.
  2. Jak będzie wiadomo kto zbiera kasę proszę o konto. Fajnie, że psinka już w takim dobrym miejscu :)
  3. Oby suńka miała dobrze u tego pana.. Ale to chyba dobry człowiek skoro przygarnął rodzinkę?
  4. Bardzo piękna i wzruszająca sunia..Tak bardzo żałuję, że nie mogę jej zabrać już w tym tygodniu do dt
  5. Jestem u Olinka, cieszę się, że u niego wszystko dobrze, jak z apetytem i odchudzaniem? ;)
  6. Śpij spokojnie sunieczko i bądź szczęśliwa za TM. Podziw dla dziewczyn, które Cię ratowały i dały Ci trochę dobrych chwil na koniec
  7. Jaka cisza u psiaczków...
  8. Zgadzam się z Anulą. Poprosimy o zdjęcia i wieści z hotelu, a najważniejsze, że psinek już bezpieczny. Zdecydowanie jestem przeciw imieniu Uszatek.
  9. Ależ piękna metamorfoza!! Bardzo się cieszę :) Wielkie kciuki za środową sterylkę, będzie dobrze sunieczko :)
  10. Cieszę się Ewo, że jesteś cała i prawie zdrowa (współczuję bolącego kręgosłupa). Wczoraj byłam na chwilę u Selengi, i właśnie wspominałam, że mało Cię u Ergusia. że pewnie masz dużo pracy przy kociulach. Selenga, która też jest zarejestrowana na miau, potwierdziła, że rzeczywiście tak jest. Trzymaj się ciepło i wszystkiego dobrego dla Twoich kotów. Ergusiowi zaraz coś kapnę na konto Murki. I trzeba nowy bazar montować - nie ma wyjścia.
  11. Mimbr, super, że pies bezpieczny! Kłaniam Ci się nisko :)
  12. Ja będę jechać w środę z Rzeszowa do Warszawy
  13. Skąd i dokąd transport potrzebny?
  14. Wytrzymaj psinko, już niedługo.. szkoda, że znowu ochłodzenie idzie, ale on na szczęście ma gęstą sierść
  15. Przy Ergusiu, mam nadzieję, trochę z tej "damowatości" odpuści ;)
  16. Bo Murka jest super :) Kasiu, piękna jesteś, może zaprzyjaźnisz się z Ergusiem?
  17. Niepokojace jest to, co piszecie o zdjeciu rtg. Może rzeczywiscie to jeszcze skonsultowac? Żeby psiak nie został kaleką :(
  18. Piesio może mieć krzywe łapki z niedożywienia lub zapalenie stawów spowodowane całą masą różnych rzeczy... niech już jak najszybciej będzie w cieple i w bezpiecznym miejscu
  19. Ale dobre wieści :) Cieszę się, że Olinek się odnalazł w nowym miejscu i ma juž koleżankę :)
  20. Elu, moc dobrych myśli i energii dla Twojego piesiulka. Zdrówka zdrówka zdrówka!!!
  21. Nie zostawiajmy psiaka w takim stanie na ulicy. Fundusze na początek są, są też deklaracje, niewielkie, ale zawsze - na przyszłość - nie jest źle.
  22. Niedługo wyślę dla Ergusia deklaracje "sumikowe"
  23. Miała szczęście w nieszczęsnym schronie, że została zauważona :)
  24. Jak sobie Oliś radzi? Zaprzyjaźnił się z kimś ze stadka? Spokojny czy energiczny? :)
×
×
  • Create New...