Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dawno nie zaglądałam do Gapcia, ale cieszy widok zadowolonego pysia :)
  2. No - wiedziałam że kota wróci :) Głód jest najlepszym wabem!
  3. Zaraz opróżnię skrzynię, zapycha się podła co chwilę :)
  4. Jak Bąbelek się miewa?
  5. Hesia też podesłana rodzinie :)
  6. No wiem, że jakaś inna bida skorzysta, ale żal mi Alfreda :( Nie mogę "przeszarżować", bo mam wiele innych zobowiązań, ale przez pierwsze trzy miesiące będę płacić 40 zł
  7. Boziu, sąsiad myśliwy.. Jak Ty to znosisz? Współczuję sąsiedztwa. Kotka wróci, zobaczysz, trochę pogniewa się gdzieś na uboczu, ale wróci.
  8. O rany, to szkoda, żeby miejsce przepadło.. Kto jeszcze deklarację dorzuci???..
  9. Zdjęcia na razie posłałam w rodzinę, a niebawem przyjdzie czas na agitację :)
  10. Strasznie lubię takie do bólu zwyczajne kundelki, mój Figaro też jest taki.
  11. Wiem, że spod Łowicza jest hotelik Sylwii, nazywa się chyba "Pod brzozami", ale ma stronę tylko na fb. Spróbuj tam poszukać. To dobry hotelik, więc też pewnie na miejsce trzeba trochę poczekać.. Innego w okolicach Łodzi nie znam, ale może Ziutka na przykład będzie jakiś znała, ona jest z Sochaczewa
  12. Biedak, znowu coś paskudnego się na łapce pojawiło, oby to tylko jakiś niegroźny "nagniotek". Sowizdrzał kochany :)
  13. Koszt domów hotelików zależy od wielkości psa i cennika samego hoteliku. Ja nie znam tu wszystkich hotelików, znam hotel u Murki, Papryki, Sylwii, Kasi Przystał. Może inne dogomaniaczki dopiszą tu jeszcze inne. Ale średnio koszt małego psa to 250 - 350 zł miesięcznie. Trzeba by popytać ich bezpośrednio o ceny i terminy, bo często czeka się w kolejce. Jeśli zależy Ci na wyciągnięciu i pomocy psu samo podanie deklaracji nie wystarczy, trzeba również zebrać pozostałe deklaracje i być "skarbnikiem", który będzie zbierał te deklaracje i rozliczał koszty co miesiąc
  14. Strasznie żal biedaka.. szkoda, że ta osoba, która go karmiła nie wzięła go so siebie. A nie myślałaś o hoteliku? Wiem, że to koszty, ale wiele psów tutaj zostało wyciągniętych ze schronisk i po pobycie w hotelu znalazły dobre domy. Bezpłatne domy tymczasowe to marzenie i szczęście, które niewielu się trafia, a na hotele jakoś się daje uzbierać deklaracje. Psy z hotelu na pewno łatwiej wyadoptować niż ze schroniska..
  15. Myślę, że nie ma wyjścia - trzeba temat podrążyć - jak tylko wrócą z uropów.. na razie do początków września nie da rady. W razie czego będę się wpraszać malagosku z młodzieżą, coby psiska poznali i się decydowali :)
  16. No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..
×
×
  • Create New...