Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Maleńka jest naprawdę maleńka i bardzo przerażona :( Przez całą drogę nie było słychać nawet szmeru z kontenerka, który nakryłam dodatkowo kocykiem, żeby się czuła bezpieczniej i spokojniej. Mało ją nawet widziałam przy odbieraniu od p.Grzegorza, bo ciemno już było,a ja nie chciałam jej stresować dodatkowo zaglądaniem do niej. Dopiero w Zielonce przekazując ją Kajtek trochę wystawiła małe czarne ślepki. Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, żeby nic poważnego jej nie dolegało. Książeczkę zdrowia przekazałam Kajtek. Oczywiście "najważniejsza" rzecz - szczepienie p-ko wściekliźnie - tam było, ale żeby sunię zbadać, to cholera jasna - nie :€ ! 2 tygodnie bezdusznej biurokracji - gratulacje dla urzędasów schroniskowych! Też z niecierpliwością czekam na poerwsze spostrzeżenia Kajtek na temat Duszki..
  2. Jeśli nie uda się znaleźć transportu w najbliższych dniach pomyślę nad wyjazdem do Szczebrzeszyna. Dzisiaj zdecydowanie nie był możliwy wyjazd aż tak daleki, przepraszam :(
  3. Rany Julek - biedne jeszcze te inne szczeniorki, co złapały paskudztwo. Żeby wyszły z tego.. Tak, jak obiecałam w grudniu przeleję kasę dla fundacji. Jak zatytułować przelew, żeby było wiadomo, że to na nasze szczeniorki?
  4. Przepiękne zdjęcia :) Czarne psy na śniegu sprawdzają się - jak mawia klasyk ;) A Miłeczka faktycznie roześmiany nochal w śniegu :)
  5. Kurczę, że teraz dopiero tu dotarłam, a nie dodałam do obserwowanych wątku zamojskiego :( Umawiałam dziś wyjazdy służbowe, ale w innym kierunku umówiłam. :( Tak zimno, a ona bidulka nie wchodzi do budy. I do środy jeszcze 2 dni właściwie :( A może jutro ktoś mógłby ją chociaż trochę w stronę Lublina podwieźć. Do Lublina bym ppdjechała po pracy i ją zabrała. I nie chcę kasy za transport.
  6. Cześć Maniusiu, jak to pięknie, że tak sobie dobrze żyjesz w doborowym towarzystwie :) Miziaki wielkie! :)
  7. Ależ sytuacja trudna :( Jak tu przekonać biedaka? Że to wszystko dla jego dobra?
  8. Kolejne psiaki uratowane :) Wielkie gratulacje mdk, że Devonka uratowałaś. Jak on się od razu zmienił! Proszę o numer konta, wiele nie poradzę, ale jakiś grosik zawsze
  9. Ergusiowi nie chce się już bawić? Nawet z taką cudniastą Milusią? A to stateczny pan się z niego robi :)
  10. Żeby tak się złapał we wnyki jakiś podlec, który je zastawia! Czy myślisz, że gdzieś daleko mógł Jędruś odejść? Może nie, bo chyba jednak tego jedzenia pilnował.. Pisałaś, że prawie zawsze był w pobliżu. Jakby samochód go potrącił, to by był gdzieś przy drodze. Wierzę, że albo sam wróci, albo go znajdziesz
  11. Konfirm - podpisuję się pod Twoimi przemyśleniami wszystkim czterema łapami :) i podziwiam wytrzymałość przy oglądaniu obrad sejmu (zwłaszcza sejmu tej "dobrej" kadencji), a już p. szyszki w szczególności! Ja nie jestem w stanie, po kliku minut mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno. Jak Maniulek? Też jestem ciekawa czy lubi śnieg?
  12. Przepraszam za nieobecność - zaganianie ostatnich dni.. Murko, czy w lecznicy u Was jest ten probiotyk? Czy udało się jakiś zamówić? Tamten już zjedzony?
  13. Moje piesostwo też lubi śnieg :) Szaleństwo pełne dziś rano było :))
  14. U nas też nasypało jak diabli. Biedak musi jakoś sobie radzić jeszcze ze śniegiem. :(
  15. Piękny psiaczek, istne cudo, a jakiemuś durniowi bezdusznemu się trafił. Czyli urodzaju u Was ciąg dalszy Malagosku. Nie może być za pusto..
  16. Ależ się porobiło :( Po takim trudnym początku życia jeszcze i to! Boziu, żeby wyżył maleńki :(
  17. Mortes, jak zwykle jesteś dobrym duchem kolejnego biedaka.. Na początku grudnia płacąc na Miłkę dorzucę "ogonek" na klatkę. Oby udało się pomóc bidulowi. Coraz zimniej.. :(
×
×
  • Create New...