-
Posts
30275 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Maleńka jest naprawdę maleńka i bardzo przerażona :( Przez całą drogę nie było słychać nawet szmeru z kontenerka, który nakryłam dodatkowo kocykiem, żeby się czuła bezpieczniej i spokojniej. Mało ją nawet widziałam przy odbieraniu od p.Grzegorza, bo ciemno już było,a ja nie chciałam jej stresować dodatkowo zaglądaniem do niej. Dopiero w Zielonce przekazując ją Kajtek trochę wystawiła małe czarne ślepki. Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, żeby nic poważnego jej nie dolegało. Książeczkę zdrowia przekazałam Kajtek. Oczywiście "najważniejsza" rzecz - szczepienie p-ko wściekliźnie - tam było, ale żeby sunię zbadać, to cholera jasna - nie :€ ! 2 tygodnie bezdusznej biurokracji - gratulacje dla urzędasów schroniskowych! Też z niecierpliwością czekam na poerwsze spostrzeżenia Kajtek na temat Duszki.. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Kurczę, że teraz dopiero tu dotarłam, a nie dodałam do obserwowanych wątku zamojskiego :( Umawiałam dziś wyjazdy służbowe, ale w innym kierunku umówiłam. :( Tak zimno, a ona bidulka nie wchodzi do budy. I do środy jeszcze 2 dni właściwie :( A może jutro ktoś mógłby ją chociaż trochę w stronę Lublina podwieźć. Do Lublina bym ppdjechała po pracy i ją zabrała. I nie chcę kasy za transport. -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
agat21 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć Maniusiu, jak to pięknie, że tak sobie dobrze żyjesz w doborowym towarzystwie :) Miziaki wielkie! :) -
Ależ sytuacja trudna :( Jak tu przekonać biedaka? Że to wszystko dla jego dobra?
-
Żeby tak się złapał we wnyki jakiś podlec, który je zastawia! Czy myślisz, że gdzieś daleko mógł Jędruś odejść? Może nie, bo chyba jednak tego jedzenia pilnował.. Pisałaś, że prawie zawsze był w pobliżu. Jakby samochód go potrącił, to by był gdzieś przy drodze. Wierzę, że albo sam wróci, albo go znajdziesz
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Konfirm - podpisuję się pod Twoimi przemyśleniami wszystkim czterema łapami :) i podziwiam wytrzymałość przy oglądaniu obrad sejmu (zwłaszcza sejmu tej "dobrej" kadencji), a już p. szyszki w szczególności! Ja nie jestem w stanie, po kliku minut mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno. Jak Maniulek? Też jestem ciekawa czy lubi śnieg? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Moje piesostwo też lubi śnieg :) Szaleństwo pełne dziś rano było :)) -
U nas też nasypało jak diabli. Biedak musi jakoś sobie radzić jeszcze ze śniegiem. :(
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Piękny psiaczek, istne cudo, a jakiemuś durniowi bezdusznemu się trafił. Czyli urodzaju u Was ciąg dalszy Malagosku. Nie może być za pusto.. -
Mortes, jak zwykle jesteś dobrym duchem kolejnego biedaka.. Na początku grudnia płacąc na Miłkę dorzucę "ogonek" na klatkę. Oby udało się pomóc bidulowi. Coraz zimniej.. :(