Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Brak słów podziwu za to, co zrobiłyście dla psów. To heroizm najprawdziwszy. Na Waszym tle złodziejstwo tej kreatury, która ukradła sieci Jamorowi wyjątkowo obrzydliwe. Tak bardzo żal, że Rudy został. A jednocześnie radość, że dwa psiule uratowane już :) Konto już puste w tym miesiącu, ale jeszcze postaram się na czymś innym zaoszczędzić i kapnąć chociaż grosik dla psiaków.
  2. Ale wieści :) Bardzo się cieszę, że sunia nie będzie w schronie już długo :) Nie mogę tylko patrzeć na zdjęcia bud ze schronu :( Buda jak nie buda :(
  3. Poproszę o numer konta, dorzucę mały grosik na suńkę
  4. Ja już w tym tygodniu nie dam rady jechać, najwcześniej mogę w przyszłym tygodniu w piątek się wybrać w podróż. Mogłabym część transportu wykonać.
  5. Ależ cudnie się bawi i dokazuje z innymi psiakami :)
  6. Czyli już właściwie do zabrania? Dziś byłam w Poznaniu, pewnie to i tak by było trudno tak na szybko "sklecić" cały transport, ale szkoda :( Strasznie długi dystans, pewnie i tak trzeba będzie jakoś zrobić go na raty, co?
  7. No to na wstrzymanych oddechu ja też :)
  8. Jestem z zaproszenia na wątku :) Kiedy sunia by była do zabrania? Straszne maleństwo..
  9. Ojej, wielkie kciuki za przyszły dom - oby to był ten jedyny wymarzony :)
  10. Też mi na to wygląda :( Szkoda psów, które wzięła :(
  11. Może warto się wstrzymać z ogłoszeniami na po świętach, żeby ktoś nie zechciał zrobić "pięknego" prezentu pod choinkę..
  12. Wyluzowała się zupełnie dziewczyna, skoro tak sobie pozwala :) Oj, dyscypliny trochę chyba trzeba zapodać ;) Chociaż łatwo się mówi, a jak tu wykonać przy takiej słodziusi ?
  13. Bardzo się cieszę, że Pola ma szanse na dobry dom. Wierzę, że jak poczuje dobre intencje swoich nowych członków rodziny, to wszystko się ułoży, ona jest bardzo mądra :)
  14. Piękna i taka smutna :( Napiszę to, co w wątku Donalda - muszę sprawdzić ile jeszcze będę mieć wydatków w tym miesiącu i w zależności od sytuacji wpłacę jakiś grosik dla niej
×
×
  • Create New...