Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. He he :) Pytanie tylko czy przemyt jedzonka dla psów do duża skala? ;)
  2. Dobrej niedzieli dla Wampula i dla Was :) Moja psina też się dobrze goi, ale kołnierz to dla niej koszmar..
  3. Piękne, czyściutkie i pachnące psinki dziś jadą po nowe życie. Hurra! Warszawa wzbogaci się o kolejne prześliczne sunie :)
  4. Tylko tydzień.. jeszcze tydzień. Oby szybciej
  5. Niby tylko tydzień, a wydaje się jeszcze tak długo..
  6. Ale kluski :) To już 4 tygodnie - ale czas leci. Oby tylko ktoś odpowiedzialny zwrócił na nie uwagę.. Śliczne są, jak to szczeniorki :)
  7. Tobisiu, na pewno niedługo zadzwonì jakiś fajny ludź do ciebie :) Na pewno.
  8. To zawsze tak wzrusza, że psy do niedawna siedzące w więzieniu mają wreszcie okazje do zabawy, pobiegania, do normalnej dla siebie aktywności - i widać, jaką frajdę im to sprawia :) Łza leci..
  9. Cudowne zdjęcia udało Ci się zrobić Murko! Astra ze zjeżonym kuprem wygląda rewelacyjnie :D A szaleństwa na śniegu też wspaniale wyglądają. Widać, że psinki mają ubaw po pachy :))
  10. Oby Jędruś szybko zapomniał o tej przygodzie :( Ale się trafiło. Akurat jemu. Ale jest młodziutki, więc cała nadzieja, że szybko mu przejdzie. Może jakimś smaczkiem dodatkowo go zachęcić do wyjścia?
  11. Wchodzę na wątek i cóż widzę? Znowu cuda na dogo :) Tak się cieszę, że Promyczkowi zaczyna się układać lepsze życie. Już zaczęłam kombinować co tu zrobić, żeby pomóc w transporcie, bo od wtorku do czwartku jestem poza Polską, a tu proszę - jest darmowy transport! Wraca mi wiara w ludzi :) Tak bardzo się cieszę!
  12. Pewnie coś potem ewkar lub aga napiszą :)
  13. Pogoda chyba na zdjęcia jest, więc może niedługo się dowiemy z kim tak nasza dama szaleje ;)))
  14. Piękne radosne zdjęcia Korniczka :) Masz rację mdk, że to nagroda za wszystkie trudy :) Chociaż jedno kolejne psie życie się odmieniło. Zdrowie mu dopisuje, to łatwiej będzie o dom. Super wieści!
  15. Dobrze, że transport wreszcie dojdzie do skutku. :)
  16. Ale są 2 fajne całkiem zdjęcia, na których się uśmiecha.
×
×
  • Create New...