Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30281
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Fajnie, że jesteście z Ursynowa kobiety. Zawsze łatwiej szukać, pytać znajomych psiarzy itp. Biedna mała..
  2. Śliczności! :) :) :) Pychol taki uśmiechnięty, postawa dumna - pies co się zowie! :) Czyli fakt, że przebywał w tej "cudnej" wiosze kochającej zwierzęta choc trochę wyszedł mu na dobre: miał czyste powietrze.
  3. Pewnie nie chce mu się ryzykować, wiadomo, że młody pies łatwiej znosi takie operacje. Ale to nie świadczy dobrze o nim jako fachowcu. Bezpieczny tyłek dla niego najważniejszy..
  4. Brawo zuszek! Mój pies uczył się podawać łapkę z pół roku.. :D
  5. Mój Emil jest dość grzeczny i spokojny, głównie je i śpi, w międzyczasie wisi nad miską licząc, że znowu cudem się napełni, ewentualnie poluje na ofiarę, na której kolanach mógłby się wygodnie umościć, a potem terroryzować ją wzrokiem, żeby broń boże się nie ruszała i nie psuła błogostanu. No może trochę głaskać, ale tylko do czasu :) Raz na miesiąc rzuca się na Malagę w jakimś szale prostackiej zabawy, ale skarcony przez nią głośno wraca do swojego starokawalerskiego trybu życia ;))
  6. Nic się nie stało :) Trzymaj się, wiem, jak to jest czasem zapominać jak się człowiek nazywa.
  7. I z kwiatkiem ;))
  8. Oj, to miał dziś przeżycie. Skąd to powiększone serduszko może być? :(
  9. Dobrze, że Apartowi się poszczęściło :)) Co z Sonieczką?
  10. Jakie piękne foty! :)) Cudny pychol w wiosennym słoneczku.. A kto to obok niego?
  11. Ja wpłaciłam 40 zł w lutym.. to nawet więcej, niż deklarowałam, ale z jakiegoś powodu moja wpłata została wpisana jako jednorazowa. A jednorazowe 50 zł wpłacałam już wcześniej w styczniu.
×
×
  • Create New...