Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. :))))) Radość serce rozpiera, a psiak dzięki wspaniałym ludziom wyrośnie jeszcze na bohatera!
  2. Głaski dla obu słodziaków :))
  3. Co słychać u ślicznoty? Jak jej finanse? Posłałam dziś kolejną stówkę na konto Zwierzaka.
  4. Piękne pysio :) i tak dobrze trafiło :)
  5. Oby sterylka przebiegła bezproblemowo.
  6. Prześliczne pysio i takie mądre oczka! Kolejne psie dziecko, które trafiło w życiu nie tam, gdzie powinno.. Dobrze, że już zaopiekowane.
  7. Mnie też nie było na dogo przez tydzien prawie, na chwilkę tylko wpadałam, bo w podróży.. trudno wszystkie "swoje" wątki odwiedzić. Mam nadzieję, że Canisek jak zwykle dobrze, pełen radości życia i energii :)
  8. To wspaniale, że w środę psina może zacząć nowe życie, jak Diana vel Raya i Max :) A teraz lecę na bazar imienny :)
  9. Melduję się u Paryska. Tak się cieszę, że uratowany :)
  10. Jak tylko tam będziesz wymiziaj i ode mnie pyszczydło kochane :)
  11. Ale się paskudztwa opiły na biedakach. Konto Doris takie, jak na dwie sunie?
  12. Tak czy siak kciuki, żeby pani nie okazało się zbytnią pedantką, a tylko taką "normalną" ;)
  13. Ja już tylko na wypłatę czekam, znowu podeślę na rehabiliatację sunieczki. Damy radę, może nie błyskawicznie, ale uzbieramy!
  14. Jej, ale zdjęcia :) Oby domek Śnieżki jak najlepszy się okazał i okiełznał ewentualne nieetyczne zapędy suni w stronę królisi (też ślicznej zresztą ;))
  15. Dobrze, że kastracja poszła bezproblemowo :) Niech się szybko goi :)
×
×
  • Create New...