Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To przekaż wszystko na Murzynka. Na Foresta wpłaciłam bezpośrednio na fundację
  2. Piękna gromadka :) Też bym z nimi poszła, jakby tak patrzyły :))
  3. Aż łzy radości do oczu się cisną. Miał szczęście Żunio :)
  4. Tak, dzięki, ale wpłaciłam naprawdę niewiele, taki symboliczny grosik od serca.
  5. Olena, przejrzałam rozliczenia na pierwszej stronie i nie mogę znaleźć mojej wpłaty na Toresa, która z racji, że Toresa nie udało się zabrać, miała przejść na Murzynka-Blekusia. Możesz sprawdzić?
  6. Też tak myślę, żeby na razie poczekać tych parę dni z suplementami. Nerki miały na pewno ciężko w czasie odwodnienia.
  7. Bardzo się cieszę :) Oby do niedzieli zatem, a maluszek niech nabiera sił na podróż :)
  8. Głaski dla Foresta. Przytył choć trochę?
  9. Wspaniałe wieści o Morisku i takie fajowe zdjęcia :) Normalny domowy pies! :)) I kuchnia i kanapa - cudowne miejsca dla niego :)
  10. Najważniejsze, że coś się wokół psiny dzieje. Na pewno niebawem Irysek trafi na swoich ludziów albo ludzia :)
  11. No to zaciekawiłaś nas na maxa. Czekamy na moment, kiedy będziesz mogła powiedzie coś więcej :)
  12. Dzięki kochana, bo zaczynałam się martwić, że posłałam kasę w kosmos ;)
  13. Alaskan, a moja wpłata nie dotarła? Kurka, już powinna parę dni temu.. :(
  14. Hurrraaa! Hurrraaa! Takie wieści to lubię! :)))
  15. Jakie cudne wieści :) Wierzyłam, że maluszek się nie podda! Wierzyłam od samego początku :) Poczuł wokół siebie troskę, miłość, zainteresowanie jego losem - to też potrafi zdziałać cuda. Wcześniej nikogo nie obchodził. Bardzo się cieszę :) Czekam na wieści kiedy można go wieźć. :)
×
×
  • Create New...