-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
I juz po świętach. Michaś spędził je na szczęście w ciepłym i miłym miejscu, zawsze dobrze się robi na sercu, jak się wejdzie na jego wątek :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
"Francuski piesek" wychodzi z Grzesia? A jak to by było Grześ po francusku? ;)) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Świąteczne głaski dla Krabusia i uściski dla wszystkich jego przyjaciół. :) Niech Nowy Rok przyniesie Krabusiowi własny wspaniały dom! -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wspaniałych Świąt z bliskimi ludźmi i zwierzętami :) Niech uczynione dobro wraca do Was po wielokroć! -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To wielkie kciuki teraz! :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Piękne kociulisko :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata się zgadza :) Głaski dla Foreścika. Jak pyszczek? Zagojony? Czy nie ma kłopotów z jedzeniem? -
Czy jakoś się udało umówić w sprawie Kawy? Opuści przytulisko? Ile będzie potrzeba na weta?
-
Ale piękne zdjęcia :) Grupa psia w ciuszkach maskująco - patriotycznych to cos pięknego! :O) Bardzo mi się podoba. Fanta wygląda na przeszczęśliwą :)
-
Kajam się, dawno mnie u Maksia nie było, ale na usprawiedliwienie tylko powiem, że wiele wątków zaniedbałam ostatnimi czasy, bo rzadziej bywam na dogo. Trochę robota przytłoczyła :\ Ale postaram się poprawić :) Z kasą krucho i u mnie, ale coś na bazarek postaram się znaleźć. Pytanie tylko jakie fanty mają w ogóle szansę na sprzedaż, bo z bazarkami też chyba ostatnio nie najlepiej? Na pewno mam posłanie dla psa - nowe, kupione na innym bazarku jako posłanie dla psa średniego, a okazało się byc posłankiem dla maluszka :))
-
O, dopiero weszłam na wątek Nutki i widzę, że ma dom! To super! :)) Ale czytając ostatnie posty nasunęła mi się jednak myśl: dlaczego nowa rodzina Nutki nie zapłaciła chociaż za szczepienie lub chociaż za chipa??? To chyba nie jest jakiś kosmiczny wydatek dla nich, nie poczuli się do nawet do takiej drobnej wpłaty? Przepraszam, że tak obcesowo, ale my w tej coraz mniejszej garstce ludzi na dogo kombinujemy skąd wziąć choćby kolejne 10 zł miesięcznie na kolejną bidę, a ludzie którzy adoptują zwierzę nie są w stanie ponieść nawet takiego małego wydatku?
-
Ja szczeniaczkę mogę zawieźć, ale dopiero po świętach. Teraz nie dam rady się wyrwać z roboty :(
-
Tak, wiem, że pozostaje pytanie co po 2 stycznia, ale to 2 tygodnie jeszcze. Czy hotelik też wchodzi ewentualnie w grę, czy tylko tymczas?
-
Nie do mnie należy decyzja, ale w imieniu Kawy proszę :)
-
Najważniejsze, żeby sunia nie pojechała do schroniska. Byłby czas na spokojnie znaleźć jakiś inny tymczas. Ze schronu dużo trudniej będzie ją wydostać. Elficzkowa, z jakiej miejscowości jesteś?