Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ależ sytuacja! Miał psiak wiele wiele szczęścia :) Bardzo się cieszę, że tak się ułożyło :)
  2. I juz po świętach. Michaś spędził je na szczęście w ciepłym i miłym miejscu, zawsze dobrze się robi na sercu, jak się wejdzie na jego wątek :)
  3. Wielkie kciuki za domy dla pięknej pary. Są oboje bardzo sympatyczni i łapiący za serce :)
  4. "Francuski piesek" wychodzi z Grzesia? A jak to by było Grześ po francusku? ;))
  5. Wspaniałych Świąt z bliskimi ludźmi i zwierzętami :) Niech uczynione dobro wraca do Was po wielokroć!
  6. To wielkie kciuki teraz! :)
  7. Ja również życzę wszystkim Przyjaciołom Caniska samej dobroci wokół, a samemu Caniskowi cudu w postaci własnego kochanego domu
  8. Serdeczne świąteczne głaski dla Dieselka, jego przyjaciół psich i życzenia dla przyjaciół ludzkich :))
  9. Moja wpłata się zgadza :) Głaski dla Foreścika. Jak pyszczek? Zagojony? Czy nie ma kłopotów z jedzeniem?
  10. Czy jakoś się udało umówić w sprawie Kawy? Opuści przytulisko? Ile będzie potrzeba na weta?
  11. Ale piękne zdjęcia :) Grupa psia w ciuszkach maskująco - patriotycznych to cos pięknego! :O) Bardzo mi się podoba. Fanta wygląda na przeszczęśliwą :)
  12. Kajam się, dawno mnie u Maksia nie było, ale na usprawiedliwienie tylko powiem, że wiele wątków zaniedbałam ostatnimi czasy, bo rzadziej bywam na dogo. Trochę robota przytłoczyła :\ Ale postaram się poprawić :) Z kasą krucho i u mnie, ale coś na bazarek postaram się znaleźć. Pytanie tylko jakie fanty mają w ogóle szansę na sprzedaż, bo z bazarkami też chyba ostatnio nie najlepiej? Na pewno mam posłanie dla psa - nowe, kupione na innym bazarku jako posłanie dla psa średniego, a okazało się byc posłankiem dla maluszka :))
  13. O, dopiero weszłam na wątek Nutki i widzę, że ma dom! To super! :)) Ale czytając ostatnie posty nasunęła mi się jednak myśl: dlaczego nowa rodzina Nutki nie zapłaciła chociaż za szczepienie lub chociaż za chipa??? To chyba nie jest jakiś kosmiczny wydatek dla nich, nie poczuli się do nawet do takiej drobnej wpłaty? Przepraszam, że tak obcesowo, ale my w tej coraz mniejszej garstce ludzi na dogo kombinujemy skąd wziąć choćby kolejne 10 zł miesięcznie na kolejną bidę, a ludzie którzy adoptują zwierzę nie są w stanie ponieść nawet takiego małego wydatku?
  14. Ja szczeniaczkę mogę zawieźć, ale dopiero po świętach. Teraz nie dam rady się wyrwać z roboty :(
  15. Tak, wiem, że pozostaje pytanie co po 2 stycznia, ale to 2 tygodnie jeszcze. Czy hotelik też wchodzi ewentualnie w grę, czy tylko tymczas?
  16. Nie do mnie należy decyzja, ale w imieniu Kawy proszę :)
  17. Najważniejsze, żeby sunia nie pojechała do schroniska. Byłby czas na spokojnie znaleźć jakiś inny tymczas. Ze schronu dużo trudniej będzie ją wydostać. Elficzkowa, z jakiej miejscowości jesteś?
×
×
  • Create New...