Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ja też poproszę numer konta, dorzucę grosik na karmę dla Piracika. Miał szczęście z tym domem tymczasowym :)
  2. Będzie lepiej, na pewno. Frezia się uspokoi, zaaklimatyzuje w nowym miejscu, zaprzyjaźni, to i zdrowie się poprawi. Kręgosłup to trochę gorsza sprawa, może jakieś masaże by jej pomogły? Moja znajoma, która robi masaże powięziowe ludziom była kiedyś na wakacjach u znajomych, których psiak miał kłopoty z kręgosłupem. Kiedyś siedziała przy nim i go głaskała i tak intuicyjnie zaczęła masować mu kręgosłup. Pies był wniebowzięty, a następnego dnia jego kłopoty z chodzeniem zmniejszyły się widocznie. Masowała więc go codziennie i psiak doszedł do dużo lepszego stanu. Może co jakiś czas taki masaż pomógłby też naszej suńce?
  3. Oj tak! Koniecznie! I powiedz mu ile ludzi myśli o nim ciepło :)
  4. No to wielkie kciuki za pomyślny obrót sprawy, można i w wynajętym mieszkaniu mieć zwierzaka, oby właściciel okazał się mądry! Co do sfery obyczajowej damsko-męsko-zwierzęcej, to politycznie jest najpierw faceta do siebie przywiązać, a dopiero potem ujawnić psa w łóżku ;)
  5. Oj, chyba wiem dlaczego woli Ami od Łezki! Pamiętam opowieść, jak dzielnie bronił łóżka, ale musiał skapitulować i malizna zaczęła spać z Wami - ba! wręcz na jego miejscu! :D
  6. Dopiero teraz trafiłam na wątek kolejnej szczęściary, która zawdzięcza odmianę losu wspaniałym ludziom, a zwłaszcza jednej z nich. Wspaniale się o jej zmianie w życiu czyta :) W czerwcu już nie dam rady, ale w lipcu podesłałabym grosik dla Sabci.
  7. Szczere wyrazy współczucia Bogusiu, trzymajcie się z rodziną w tych trudnych chwilach. Bycie razem zawsze pomaga.
  8. Trzymam mocno kciuki za wizyty, oby trafili się fajni ludzie sunieczkom. Robisz, co możesz dla nich, na pewno efekty i tak są rewelacyjne w porównaniu do braku jakiejkolwiek pracy. Na pewno!
  9. Dawno mnie nie było u Ulci, kajam się, i przesyłam masę głasków! Oby szybko ktoś zakochał się w tej pięknej suczyce :)
  10. Chwilę mnie nie było na wątku, a tu już takie wieści! Fajnie, że sterylka bezproblemowo, że nawet kubraczka nie trzeba. Trzymam wielkie kciuki za wizytę! Oby państwo okazali się odpowiednią rodziną dla uszatej :)
  11. Dobry pomysł z tą poadopcyjną! :))) Ależ bajka się spełnia Pesteczce: ze schronu na salony wiedeńskie! Kopciuszek się chowa! :))
  12. Pyszczula biedna zziajana.. biedne psiska nie najlepiej znoszą upały. Mój pieso odmawia ostatnio spacerów, które normalnie uwielbia.
  13. Kolejna pięknota dostała dzięki Wam lepsze życie w prezencie :) Kocham Was! :)
  14. Kiedy mogą być wyniki histopatologiczne?
  15. Bardzo się cieszę, że Abi nie wróci do schronu. Sorry, że teraz nie zadeklaruję wyższej comiesięcznej wpłaty, właśnie wczoraj podjęłam kolejną deklarację, której już nie powinnam, gdybym była rozsądna - dla biedaka z guzem też z zamojskiego schronu, ale będę w miarę możliwości dorzucać co nieco. Albo po zwolnieniu którejś deklaracji przeniosę ją dodatkowo na Abi.
  16. Jasne, że w domu. Dobrze, że jest dla niego miejsce u Makili.
  17. To chyba najważniejsze, jeśli to jednak nie choroba, to szkoda ją szpikować lekami, no i opinia chorego psiaka nie byłaby pomocna przy szukaniu domu. Oby to tylko stres!
×
×
  • Create New...